منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آسان‌تر کردن کارهای روزمره با میانبرهای سیری – بلاگ SibApp

آسان‌تر کردن کارهای روزمره با میانبرهای سیری – بلاگ SibApp

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آسان‌تر کردن کارهای روزمره با میانبرهای سیری - بلاگ SibApp

بهترین برنامه هایی که با میانبرهای سیری ادغام می شوند می توانند کارهای روزمره سیری را برای کاربران آسان تر کنند. میانبرهای سیری که در iOS موجود است، از هوشمندی قدرتمند دستگاه برای ترغیب کاربران به انجام سریع‌تر کارها استفاده می‌کند. در زیر تعدادی از روش های سریعتر آورده شده است.

وظایف صبحگاهی

روال های صبحگاهی اکنون با میانبرهای سیری به راحتی قابل انجام است. گزارش‌های آب و هوا از برنامه‌های پیشرو مانند Weather Channel، Carrot و Dark Sky فقط با پیام‌های صوتی ساده مانند «رادار»، «گزارش باران» برای گزارش باران و «شاخص UV» برای شاخص UV ارائه می‌شوند. همچنین برنامه Citymapper که مسیرهای سفر صبحگاهی را به همراه اطلاعات مربوط به زمان حرکت، شرایط ترافیکی و … نشان می دهد، می توانید با استفاده از میانبرهای سیری در برنامه های Transit اطلاعات خوبی به دست آورید.

ابزار بهره وری

با استفاده از میانبرهای سیری، کاربران می توانند کارهای روزانه خود را در یک چشم به هم زدن انجام دهند. فقط روی صفحه قفل ضربه بزنید یا از سیری بخواهید که فوراً به برنامه هایی مانند Evernote دسترسی پیدا کند. برنامه Evernote به شما امکان می‌دهد یادداشت‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید، یادداشت‌های صوتی یا تصویری ایجاد کنید، یا با استفاده از میان‌بر محتوا را چاپ کنید. چه در خانه و چه در محل کار، کاربران همچنین می توانند پروژه ها، تابلوها و نقشه ها را در میانبرهای Trello، Omnifocus 3 یا Things با سیری مشاهده یا ویرایش کنند. را

عادات سالم را حفظ کنید

بسته به نحوه استفاده مشتریان از دستگاه های اپل خود، سیری می تواند میانبرهای ساده و مفیدی را ارائه دهد. برای دانستن میانبرهای هر برنامه کافیست به تنظیمات بروید، سپس گزینه Siri & Search را انتخاب کنید تا تمام میانبرهای موجود در برنامه های خود را کشف کنید و عبارات شخصی را برای راه اندازی برنامه ها تنظیم کنید.