منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آموزش از صفر تا 100 با استفاده از ChatGPT در اپل واچ

آموزش از صفر تا 100 با استفاده از ChatGPT در اپل واچ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش از صفر تا 100 با استفاده از ChatGPT در اپل واچ

ممکن است اخیراً نام ChatGPT را شنیده باشید یا از آن در رایانه خود استفاده کرده باشید، اما ChatGPT محدود به دسکتاپ نیست و می توانید از طریق Apple Watch نیز از آن استفاده کنید. اگر به استفاده از اپل واچ عادت دارید، این مقاله را ادامه دهید آنارماگوس با ما همراه باشید تا نحوه استفاده را بدانید ChatGPT با اپل واچ آشنا شوید. قبل از آن بهتر است کمی در مورد ChatGPT برایتان بگویم.

ChatGPT چیست؟

ChatGPT چیست؟

ChatGPT چیست؟

به طور کلی، چت GPT یک چت ربات مبتنی بر هوش مصنوعی است که می تواند به هر سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهد. این ربات می تواند تمامی سوالات در زمینه علوم مختلف، فیزیک، ریاضی و … را درک کرده و به آنها پاسخ دهد. جالب اینجاست که زبان پاسخگوی او شباهت زیادی به زبان انسان دارد و زبان انسان را به خوبی می فهمد. ChatGPT یک سیستم هوش مصنوعی نسل جدید است که فوق العاده خوب کار می کند. می تواند مکالمه ای را برگزار کند و متنی طولانی و قابل فهم برای مردم ایجاد کند.

تعامل این ابزار مبتنی بر گفت و گوی متنی و مکالمه است و توانایی پاسخگویی به بسیاری از سوالات را دارد. این برنامه به سرعت گسترش یافت و تنها 5 روز طول کشید تا کاربران آن به یک میلیون نفر برسد.

برنامه Petey رابط بین ChatGPT و Apple Watch است

برنامه Petey رابط بین ChatGPT و Apple Watch است

برنامه Petey رابط بین ChatGPT و Apple Watch است

از طریق پیتی قبلا GPT را تماشا کنید نام آن بود، می توانید از این ابزار در اپل واچ استفاده کنید. Petey یک دستیار هوش مصنوعی است که می توانید آن را از اپ استور برای اپل واچ خود دانلود کنید. این برنامه فقط روی Apple H قابل استفاده است و نسخه iOS وجود ندارد.

این برنامه از ChatGPT API استفاده می کند تا به سرعت پاسخ ها را مستقیماً از Apple Watch شما بدون نیاز به iPad یا iPhone با شما به اشتراک بگذارد. این برنامه به دلیل زبان ساده اش، قابل اعتمادتر از سیری است و اغلب پیوندهایی از ویکی پدیا برای شما ارسال می کند.

نحوه استفاده از ChatGPT در اپل واچ با برنامه Petey

نحوه استفاده از ChatGPT در اپل واچ با برنامه Petey

نحوه استفاده از ChatGPT در اپل واچ با برنامه Petey

برای استفاده از ChiPT Chat در اپل واچ، باید موارد زیر را انجام دهید:

روی صفحه کلیدی که در اپل واچ ظاهر می شود ضربه بزنید. شما می توانید سوال خود را به Petey در اینجا وارد کنید و در عرض چند ثانیه پاسخ دریافت کنید. به جای تایپ کردن، می توانید سوال خود را از طریق میکروفون نیز دیکته کنید که راه حل ساده تری است. اگر حالت گفتار را فعال کرده باشید، Petey پاسخ شما را خواهد خواند.

پس از دریافت پاسخ، به پایین پیمایش کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. در این قسمت فقط می توانید پاسخ را به اشتراک بگذارید نه سوال خود را!

اکنون با Petey، می توانید پاسخ را از طریق پیام یا ایمیل یا لیستی از گیرندگان پیام اخیر با دیگران به اشتراک بگذارید.

برای استفاده از ChatGPT در اپل واچ watchOS 9 و اپل واچ سری 4 به بعد نیاز دارد. همچنین می توانید از برنامه چت بومی JPT در مک استفاده کنید. آشنا شدن نحوه عملکرد ChatGPT در iPhone و iPad مقاله مرتبط را ببینید.