منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • آموزش تصویری کاهش حجم ویدیو در آیفون و آیپد

آموزش تصویری کاهش حجم ویدیو در آیفون و آیپد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش تصویری کاهش حجم ویدیو در آیفون و آیپد

بدیهی است که در بین تمام گوشی های هوشمند موجود امروز، آیفون بهترین قابلیت عکاسی را دارد. یعنی فیلم های ضبط شده از طریق آیفون با بهترین کیفیت ارائه می شوند اما باید توجه داشت که فیلم های با کیفیت بالا نیز فضای ذخیره سازی بیشتری را اشغال می کنند. این اشغال فضای زیاد یکی از قوی ترین دلایلی است که کاربران به دنبال راهی برای کاهش حجم ویدیوها در آیفون و آیپد هستند.

متأسفانه اپل برنامه خاص خود را برای کاهش حجم و اشتراک گذاری ویدیو ندارد، بنابراین کاربران به ناچار باید برنامه های جانبی یا ابزار فشرده سازی آنلاین (فشرده سازی) استفاده کنید. با Enarmag همراه باشید تا یاد بگیرید چگونه از این ابزارها برای کاهش حجم ویدیو در آیفون و آیپد استفاده کنید.

کاهش حجم ویدیو در iPhone و iPad
کاهش حجم ویدیو در iPhone و iPad

کاهش حجم فیلم توسط برنامه جانبی کمپرسور

اینکه فقط اپل توانایی کاهش حجم ویدیو را در iOS 16 و iPad OS 16 ندارد، به این معنی نیست که نمی توانید ویدیوی خود را فشرده کنید، اما باید بدانید که توسعه دهندگانی هستند که می توانند به شما در کاهش حجم ویدیو کمک کنند. از طریق راهنمای iPhone و iPad.

تعداد زیادی برنامه فشرده سازی ویدیو در اپ استور وجود دارد که روند کاهش حجم تقریباً در همه آنها یکسان است، اما استفاده از برنامه را به شما توصیه می کنیم. فشرده سازی ویدیو و تغییر اندازه ویدیو استفاده کنید. اگر قصد دارید ویدیوی خود را با این برنامه فشرده کنید، در ادامه این مقاله خواهید دید که چگونه این کار را انجام دهید:

 1. برنامه فشرده سازی ویدیو و تغییر اندازه ویدیو دانلود و اجرا کنید.
 2. پس از راه اندازی برنامه، اجازه دسترسی به فضای ذخیره سازی را بدهید. شما هم می توانید انتخاب کنید … عکس ها را انتخاب کنید ویدیوهای مورد نظر را به صورت دستی یا روشن انتخاب و انتخاب کنید اجازه دسترسی به همه عکس ها را بدهید کلیک. اگر می خواهید تبلیغات شخصی را حذف کنید، باید در قسمت بعدی گزینه را انتخاب کنید از برنامه بخواهید که ردیابی نکند انتخاب کنید.
 3. در حال حاضر در فیلم ها را برای فشرده سازی انتخاب کنید دست زدن به
 4. در این مرحله به آلبوم مورد نظر رفته و ویدیوی مورد نظر را انتخاب کنید تا صدا کاهش یابد.
 5. بر بعدی کلیک.
برای کاهش حجم ویدیو را انتخاب کنید
برای کاهش حجم ویدیو را انتخاب کنید
 1. نوار کشویی نرخ فریم تنظیمات با حرکت این نوار لغزنده به اعداد پایین تر، حجم گرفته شده توسط این ویدیو کمتر می شود، اما باید توجه داشته باشید که این عدد نباید کمتر از 24 فریم در ثانیه باشد زیرا در این شرایط ویدیوی مورد نظر می تواند کاملاً از بین برود.
 2. اکنون، نوار لغزنده بعد ویدیو تنظیمات در اینجا نیز کیفیت ویدیو به اندازه ویدیو مربوط می شود، یعنی هر چه کیفیت ویدیو بالاتر باشد حجم بیشتری را اشغال می کند. با این حال، هنگام تنظیم این نوار لغزنده برای کاهش حجم ویدیو، سعی کنید کیفیت ویدیو را زیر یک حد مشخص قرار ندهید، زیرا ممکن است برخی از جزئیات ویدیو حذف شده و نمایش داده نشود.
 3. بر فشرده کردن دست زدن به
 4. پس از فشرده شدن فایل مورد نظر، می توانید فایل ویدیوی اصلی را نگه دارید یا آن را حذف کنید. اگر فکر می کنید ممکن است روزی به آن نیاز داشته باشید، باید فایل را ذخیره کنید.
برای کاهش فضای اشغال شده کیفیت ویدیو را کاهش دهید
برای کاهش فضای اشغال شده کیفیت ویدیو را کاهش دهید

فایل نهایی در بخش تصاویر ذخیره می شود و در این قسمت می توانید آن را به اشتراک بگذارید.

ضبط ویدیو با وضوح پایین در آیفون

این مقالات را نیز بخوانید:

آخرین نسخه از سری آیفون 14 با قابلیت فیلمبرداری در دو حالت 4K و 30 فریم در ثانیه یا 4K و 24 فریم در ثانیه F. اگرچه این دو حالت تمام جزئیات مواد گرفته شده را حفظ می کنند و عملکرد زوم بسیار حرفه ای است، اما بزرگترین مشکل حجم بالای فیلم های ضبط شده است.

با در نظر گرفتن موارد فوق، اگر قصد ندارید ویدیوهایتان کیفیت بسیار بالایی داشته باشند، باید کیفیت پیش فرض تنظیم شده در دستگاه خود را کاهش دهید. بدیهی است که کاهش کیفیت تصاویر ضبط شده را نمی توان بهترین راه حل دانست، اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دائماً ویدیوها و تصاویر خود را با دوستان و خانواده خود به اشتراک می گذارید، بهتر است از کیفیت 1080P در 30 یا 60 فریم استفاده کنید. برای چند ثانیه در زیر چگونه است کاهش کیفیت ویدیو در آیفون و آیپد برای کاهش حجم ویدیو انجام دادیم:

 1. در iPhone و iPad خود، تنظیمات راه اندازی
 2. به قسمت دوربین من دارم میروم
 3. بر ضبط ویدیو دست زدن به
 4. در این قسمت می توانید وضوح فیلم نهایی و فریم بر ثانیه آن را مشاهده کنید. همچنین در زیر می توانید میزان فضای ذخیره شده در هر دقیقه این نوع ویدئو را مشاهده کنید. گزینه هایی که خواهید داشت عبارتند از:

720P HD در 60 فریم در ثانیه – 1080P HD با سرعت 30 فریم در ثانیه – 1080P HD با سرعت 60 فریم در ثانیه – 4K در 24 فریم در ثانیه – 4K در 30 فریم در ثانیه – 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه

 1. تجربه این امکان را ثابت کرده است 1080P HD با سرعت 60 فریم بر ثانیه بهترین انتخاب است، اما شما می توانید هر گزینه دیگری را نیز انتخاب کنید.
ضبط ویدیو با FPS پایین
ضبط ویدیو با FPS پایین
 1. در مرحله دیگر باید صفحه و گزینه را به پایین بکشید ویدیوی HDR غیرفعال کردن این کار باعث می شود که اندازه فایل تا حد امکان پایین بماند و در نهایت فضای ذخیره سازی ذخیره شود.
 2. حالا گزینه گزینه FPS خودکار انتخاب کنید.
 3. بر خودکار 30 و 60 فریم بر ثانیه دست زدن به
کاهش حجم ویدیو در iPhone و iPad
کاهش حجم ویدیو در iPhone و iPad

نحوه فشرده سازی ویدیوی آنلاین در آیفون

یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش حجم ویدیو در آیفون و آی‌پد آنلاین، استفاده از veed.io است.

در نهایت باید اعلام کنیم که هر طور که ویدیو را در آیفون و آیپد فشرده کنید، نتیجه این می شود که علاوه بر کاهش حجم ویدیو، زمان اشتراک گذاری آن با دیگران نیز کاهش می یابد و این عملکرد باعث افزایش سرعت می شود. فرآیند.

حال که با روش های کاهش صدای ویدیو در آیفون و آیپد خود آشنا شدید، بهتر است برای آموزش حذف پس زمینه یا قابلیت های برنامه Photo در iOS 16 به مطالب مرتبط مراجعه کنید.