منو سایت

آیپد مینی 3 پیر شد و جایگزینی پیدا کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیپد مینی 3 پیر شد و جایگزینی پیدا کرد

اپل گفته است که دیگر به نسل سوم آیپد مینی سرویس نمی دهد و رسماً آن را از لیست دستگاه های پشتیبانی شده حذف خواهد کرد. به عبارت دیگر آیپد مینی 3 قدیمی قطعا همینطور است.

آیپد مینی 3 در سال 2014 در کنار آیپد ایر 2 معرفی شد که طراحی و سخت افزاری مشابه نسل قبلی خود داشت. این آیپد به رنگ طلایی و دارای سنسور است شناسه را لمس کنید به Apple Pay که به کاربران کمک می کند تا با خیال راحت وارد شوند منتشر شد.

آیپد مینی 3 قدیمی

لازم به ذکر است که محصولات تاریخ گذشته شناخته شده هستند از آخرین توزیع و عرضه آنها به بازار بیش از 7 سال می گذرد. اپل با قرار دادن نسل سوم آی‌پد مینی خود در لیست محصولات منسوخ، ارائه هرگونه خدمات سخت‌افزاری مرتبط با آن را در بازار متوقف می‌کند و در نتیجه تولید آن متوقف خواهد شد. بدیهی است که دارندگان این محصول باید پس از مدتی به فکر تعویض دستگاه خود باشند.

آیپد مینی نسل سوم

آیپد مینی نسل سوم

آیفون 6 یکی دیگر از محصولات اپل است که در انتظار قدیمی شدن است. این محصول در سال 2014 نیز عرضه شد، اما از آنجایی که کمتر از 7 سال از عرضه و توزیع آن می گذرد، هنوز از لیست دستگاه های اپل حذف نشده است. آیفون 6 در حال حاضر به عنوان یکی از محصولات قدیمی اپل شناخته می شود که مصرف کنندگان می دانند که به زودی باید به فکر کنار گذاشتن آن باشند.

جایگزینی برای نسل سوم آیپد مینی اپل

برای یافتن و خرید بهترین جایگزین iPad Mini 3 باید مشخصات آن را بدانید تا بتوانید محصول مشابهی را خریداری کنید. یکی از مهم ترین ویژگی های این تبلت محبوب اپل باید باشد تراشه A7 استفاده در آن نشان می دهد که خدمات عالی را به کاربران ارائه می دهد. این آی پد قابل ارتقا به سیستم عامل iPadOS 12.5.6 از وجود دارد حداکثر حافظه آن 128 گیگابایت است و از 1 گیگابایت رم پشتیبانی می کند.

با دانستن برخی از ویژگی های این محصول و رنج قیمتی آن، می توان در عوض یکی از آیپد مینی های جدیدتر را خریداری کرد. آخرین آیپد مینی تولید شده توسط اپل تاکنون آیپد مینی 6 در سال 2021 است منتشر شد. لازم به ذکر است که این آیپد از تراشه A15 Bionic وجود دارد و بله آیپد OS 16 ارتقاء می یابد 256 گیگابایت حافظه و 4 گیگابایت رم یکی دیگر از ویژگی های این محصول اپل است.

یکی دیگر از گزینه های موجود برای جایگزینی iPad mini 3، آیفون تاشو اپل طبق شایعات تا سال 2024 به بازار عرضه خواهد شد، اگر برای خرید تبلت مورد علاقه خود عجله ندارید، بهتر است منتظر بمانید و اولین آیفون تاشو اپل را خریداری کنید.

آیفون تاشو اپل

آیفون تاشو اپل

باید منتظر بمانیم تا ببینیم اپل آیفون تاشو خودش را عرضه می کند یا خیر.