منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اتصال اپل واچ به چندین آیفون امکان پذیر خواهد بود

اتصال اپل واچ به چندین آیفون امکان پذیر خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اتصال اپل واچ به چندین آیفون امکان پذیر خواهد بود

از سال 2014 که اپل اپل واچ را معرفی کرد، آن را به عنوان یکی از لوازم جانبی آیفون می شناسیم که همیشه با هم کار می کنند. اگرچه می توانید چندین اپل واچ را با یک آیفون جفت کنید، اما امکان اتصال چند آیفون به یک اپل واچ وجود ندارد. اخیراً صحبت هایی مبنی بر احتمال وجود این وضعیت مطرح شده است watchOS 10 تغییر کرده و امکان اتصال اپل واچ به چندین آیفون و آیپد امکان پذیر می شود.

اپل واچ + آیفون

همگام سازی اپل واچ با آیفون

همگام سازی اپل واچ با آیفون

اگر بیش از یک اپل واچ دارید، می توانید به راحتی آن را با آیفون خود جفت کنید و به طور مرتب بین ساعت ها جابه جا شوید. افراد زیادی هستند که از چند ساعت اپل به طور همزمان استفاده می کنند. به عنوان مثال، هنگام شارژ کردن اپل واچ جدید خود در شب، از اپل واچ قدیمی برای ردیابی خواب استفاده می کنند.

در حالی که برعکس آن غیر ممکن است. تصور کنید دو آیفون دارید، یکی برای کار و دیگری برای استفاده شخصی. اگر اپل واچ شما با یک آیفون شخصی جفت شده باشد، با آیفون دیگر شما کار نخواهد کرد.

بنابراین اگر هر دو آیفون را همراه خود ندارید، اپل واچ شما اعلان‌ها یا داده‌های جدیدی را دریافت نمی‌کند مگر اینکه آن را به شبکه وای‌فای متصل کنید. البته، گزینه استفاده از Apple Watch Cellular نیز وجود دارد، اما هر دو روش به سرعت باتری ساعت شما را تخلیه می کنند.

قابلیت اتصال اپل واچ به چندین آیفون در آپدیت watchOS 10

قابلیت اتصال اپل واچ به چندین آیفون در آپدیت watchOS 10

قابلیت اتصال اپل واچ به چندین آیفون در آپدیت watchOS 10

طبق گفته افشاگر ناشناس به نام @analyst941 در سال گذشته، اطلاعات دقیق در مورد جزیره ای پویا از زمان عرضه آیفون 14 پرو، اپل در حال آزمایش است تا به کاربران اجازه دهد اپل واچ خود را با بیش از یک آیفون همگام کنند. او ادعا می کند که در این حالت اپل واچ با سایر آیفون ها و آیپدها و حتی مک ها کار می کند.

با این حال، کاملاً مشخص نیست که آیا کاربران می‌توانند اپل واچ را با هر دستگاه اپل جفت کنند یا اینکه فرآیند راه‌اندازی همچنان به آیفون نیاز دارد. اگر اپل در نهایت به کاربران اجازه دهد تا نسخه موبایل اپل واچ را با آی پد یا مک خود راه اندازی کنند، افراد بیشتری می توانند اپل واچ بخرند، زیرا برخی از افراد فقط آی پد و مک دارند، اما آیفون ندارند.

تو چطور؟ آیا این ویژگی جدید برای شما مفید است؟ نظرات خود را با ما در نظرات به اشتراک بگذارید. آیا اپل واچ بدون آیفون قابل استفاده است؟ برای یافتن پاسخ این سوال به مقاله مرتبط مراجعه کنید.