منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اخبار مربوط به انتشار iMessage جدید در iOS 17 تغییر کرده است

اخبار مربوط به انتشار iMessage جدید در iOS 17 تغییر کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اخبار مربوط به انتشار iMessage جدید در iOS 17 تغییر کرده است

اخیراً در توییتی اشاره شد که اپل در حال کار بر روی یک به‌روزرسانی جدید iMessage است که اتاق‌های گفتگو و ویژگی‌های جدید AR را مشاهده می‌کند. این خبر توسط یکی از کاربران توییتر به نام ماجین بو منتشر شده است که پیش از این اطلاعات صحیح را فاش کرده بود.

در این خبر آمده است که نسخه بعدی من یک پیام رسان هستم iOS 17 دارای یک خانه جدید، اتاق های گفتگو، کلیپ های ویدیویی و ویژگی های چت AR خواهد بود. البته مشخص نیست که صحت این خبر با شواهد بصری تایید می شود یا صرفا نقل قول است.

Majin Buu تصویری را در کنار این خبر منتشر کرد که یک ماکت واقعی را نشان می دهد، نه یک اسکرین شات. از طرف دیگر، خطاهای زیادی در تصویر ماکت وجود دارد که به وضوح ماکت فتوشاپ را نشان می دهد.

آیا تغییرات بزرگی در iOS 17 برای iMessage وجود دارد؟
آیا تغییرات بزرگی در iOS 17 برای iMessage وجود دارد؟

طراحی مجدد iMessage این یک حرکت منطقی و قابل پیش بینی است زیرا اپل سعی می کند با سایر برنامه های چت مانند فیس بوک مسنجر و وی چت هماهنگ شود. علاوه بر این اپل در سال های اخیر به جز تقویت چت های گروهی و اضافه شدن مکالمات ثابت، تغییرات قابل توجهی در عملکرد سیستم iMessage ایجاد نکرده است.

ماجین بو در توییتر می گوید:بر اساس اطلاعات فاش شده از منابع موثق، اپل در حال کار بر روی نسخه کاملاً بازطراحی شده iMessage است. از جمله خانه جدید، اتاق های گفتگو، ویدیوها و ویژگی های جدید چت واقعیت افزوده که سال آینده با هدست جدید اپل منتشر خواهد شد.

صحبت از ویژگی AR در این خبر نشان می دهد که اپل در حال طراحی مجدد هدست AR نیز است. با این حال، آی‌پد و آیفون در حال حاضر دارای قابلیت‌های واقعیت افزوده هستند، بنابراین این ویژگی ممکن است محدود به هدست AR اپل نباشد.

قبل از Majin Bu، یک نمودار فرضی اتصال M1 Ultra به بیرون درز کرد که سپس در Mac Pro منتشر شده در سال 2022 مورد استفاده قرار گرفت. همچنین اخیراً ادعا شده بود که “iPhone 15” دارای دو دوربین سلفی است. در مقاله دیگری پوشش داده شده است ویژگی های جدید iMessage در iOS 16 ما پرداخت کردیم، در صورت تمایل می توانید به لینک مراجعه کنید.