منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارائه متن آهنگ در قسمت وب برنامه Apple Music

ارائه متن آهنگ در قسمت وب برنامه Apple Music

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارائه متن آهنگ در قسمت وب برنامه Apple Music

اپل در حال گسترش برنامه Apple Music با ارائه Lyric Music در بخش وب Apple Music و انتقال آن به برنامه خود است. در این مقاله از Enarmag نگاهی به این ویژگی خواهیم داشت.

در حال حاضر در beta.music.apple.com، کاربران می توانند با کلیک بر روی نماد حباب گفتار، اشعار و اشعار موسیقی را به طور همزمان و زنده پخش کنند.

لازم به ذکر است که این قابلیت در حال حاضر در نسخه بتای وب اپل موزیک موجود است. برای یادگیری نحوه اشتراک گذاری اشعار در Apple Music با دوستان خود، به مقاله مرتبط مراجعه کنید.

در iOS 13 این قابلیت به Apple Music اضافه شده است و روش استفاده از آن به این صورت است که با کلیک بر روی آیکون حباب با نقل قول، متن و متن آهنگ در حال پخش به صورت زنده نمایش داده می شود. اپل اکنون قصد دارد این ویژگی را به نسخه تحت وب این برنامه گسترش دهد.

اضافه کردن اشعار به آهنگ ها در شبکه Apple Music

اضافه کردن اشعار به آهنگ ها در شبکه Apple Music

اشعار در Apple Music کار می کنند

جالب اینجاست که کاربران برای رفتن به قسمت های مورد نظر آهنگ فقط کافیست روی قسمت مورد نظر از شعر کلیک کنند. با این عمل گوش دادن به آهنگ مورد علاقه شما بسیار لذت بخش خواهد بود.

موسیقی متن ترانه در پخش کننده وب Apple Music

موسیقی متن ترانه در پخش کننده وب Apple Music

لازم به ذکر است که این قابلیت در حال حاضر در پخش کننده وب اپل موزیک و نسخه بتای آن موجود است و به کاربران این امکان را می دهد تا از طریق مرورگر خود به آرشیو موسیقی این شرکت گوش دهند. پیش بینی ها حاکی از آن است که زمان زیادی طول نمی کشد تا این ویژگی از نسخه بتا خارج شود و در دسترس همه کاربران محصولات اپل باشد.

پخش کننده وب اپل موزیک در سال 2020 معرفی شد و امکان دسترسی به کتابخانه موسیقی گسترده این شرکت را فراهم کرد. برای دسترسی به محتوای این اپلیکیشن محبوب و موسیقی متن ترانه در آینده، می توانید یک گیفت کارت اپل موزیک تهیه کنید و از آن لذت ببرید.