ارز دیجیتال IoTEX + پیش بینی قیمت و آینده آن

ارز دیجیتال IoTEX + پیش بینی قیمت و آینده آن

ارز دیجیتال IOTX به عنوان ارز بومی پلتفرم IOTX در نظر گرفته می شود، یک سیستم بلاک چین منبع باز مقیاس پذیر که در سال 2017 توسط یک گروه متخصص و کاملا حرفه ای با تمرکز بر حریم خصوصی IOT یا اینترنت اشیا راه اندازی شد. Globe Newswire به عنوان یکی از شرکت های تحقیقاتی پیشرو اعلام کرد که ارزش بازار IOT یا اینترنت اشیا در سال 2020 بیش از 308 میلیارد دلار است.

برآوردها نشان می دهد که ارزش این بازار تا سال 2028 به بیش از 1855 میلیارد دلار خواهد رسید. IoTEX به عنوان یک نشانه منجر به تقویت IoTEX می شود و انرژی مورد نیاز برای IOT یا اینترنت اشیا را فراهم می کند. در واقع این پلتفرم در ارتباط اپلیکیشن های غیرمتمرکز با حسگرها و دوربین ها نیز نقش داشته و به افزایش امنیت تراکنش ها کمک می کند. در این مقاله بیشتر در مورد ویژگی ها، تاریخچه و مزایای آیوتکس صحبت می کنیم و قیمت آن را در سال های آینده پیش بینی می کنیم.

ارز دیجیتال آیوتکس

آشنایی با تاریخچه و بنیانگذاران آیوتکس

پلتفرم پروژه آیوتکس به عنوان یک شبکه متن باز غیرمتمرکز با پایه های بسیار قوی در سال 2017 با هدف برقراری ارتباط کارآمد و قابل اعتماد بین انسان و ماشین در یک محیط کاملا امن راه اندازی شد. در واقع هدف اصلی ارز دیجیتال آیوتکس ایجاد یک دموکراسی با ترکیب دنیای فیزیکی و دیجیتال در دسترسی به خدمات و برنامه‌های مبتنی بر ماشین و در نهایت تقویت اقتصاد ماشینی و ارزش‌های اختصاص داده شده به کاربران است.

تعداد زیادی از مهندسان و دانشمندان در دفتر مرکزی ارز Aiotex واقع در سیلیکون ولی کار می کنند. در سال 2018، کاغذ سفید IOTX منتشر شد و شبکه بلاک چین آن در سال 2019 تأسیس شد. اعضای تیم موسس ارز دیجیتال IOTX عبارتند از: Guan Guo، Jing Sun، Xin Xin Fan و Rawlen Chai. Guan Guo به عنوان یک دانشمند و محقق، نقش مدیر مهندسی در فیس بوک را بر عهده داشت. ایجاد آزمایشگاه Hyperconnect نیز کار Guo است.

جینگ سان یکی از سرمایه گذاران Polychain Capital، Rippling و Sparkland Capital است. قبل از راه اندازی ارز دیجیتال آیوتکس، Sinn Féin به عنوان مهندس و محقق ارشد در مرکز بوش به عنوان یکی از مراکز فناوری و تحقیقاتی کار می کرد و به عنوان مدیر پروژه و محقق در دانشگاه واترلو کار می کرد. از رزومه راولن چای، یکی دیگر از بنیانگذاران ارز Aiotex، می توان به عضویت و مشاور گروه DLT و BootUp Ventures، رئیس توسعه Uber اشاره کرد.

آیوتکس چند لایه است و چه ویژگی ها و قابلیت هایی دارد؟

ارز دیجیتال آیوتکس دارای دو لایه فناوری اصلی است که عبارتند از: لایه بلاک چین و لایه هویت غیرمتمرکز. بلاک چین ارز آیوتکس یک بلاک چین پرسرعت در صنعت IOT یا اینترنت اشیا است که قادر است یک بلوک را در پنج ثانیه نهایی کند. این سرعت در مقایسه با سرعت متوسط ​​بسیار خوب است. طبق پلتفرم IOTex، از سال 2019 هیچ خطایی در بلاک چین این ارز دیجیتال رخ نداده است.

در لایه هویت غیرمتمرکز پلتفرم آیوتکس، DIDهایی را بین افراد و دستگاه ها ایجاد می کند. هویت های غیرمتمرکز نیز از طریق استانداردسازی در سطح پلت فرم با یکدیگر تعامل دارند. در واقع این فناوری یک تعامل یکپارچه بین انسان و ماشین ایجاد می کند.

دسترسی ماشینی به قراردادهای هوشمند و دسترسی به کیف پول به منظور انجام تراکنش ها، ارائه و تقویت توکن IOTX، تقویت تراکنش های شبکه، سازگاری با ارز دیجیتال اتریوم، امکان اشتراک گذاری کاربران در شبکه IOTX بر اساس میزان سرمایه ارائه خدمات به دستگاه های هوشمند خانه و وسیله نقلیه، سازگاری با EVM، در دسترس بودن بلاک چین پرسرعت برای اطمینان از مقیاس پذیری و انعطاف پذیری بالا در کاربردهای مختلف و راندمان بسیار بالا از مهم ترین ویژگی ها و قابلیت های ارز دیجیتال IOTX به شمار می روند. مزایای ارز Aiotex عبارتند از:

  • برای هر معامله کارمزد کم دریافت کنید
  • سرعت تراکنش بالا
  • استفاده از شبکه بلاک چین را برای کاربران آسان تر می کند
  • توجه به امنیت و حریم خصوصی کاربران
  • اطمینان از قابلیت همکاری بین دستگاه های هوشمند و برنامه های کاربردی

کیف پول ارز آیوتکس

از چه کیف پول هایی برای ذخیره ارز Aiotex استفاده می شود؟

کاربران ارز دیجیتال آیوتکس را در کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری ذخیره و نگهداری می کنند. کیف پول های سخت افزاری که از این نوع ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند عبارتند از: کیف پول Ledger و کیف پول Trezor. این نوع کیف پول به دلیل امنیت بالا قیمت بیشتری نسبت به کیف پول های نرم افزاری دارد. با این حال کیف پول های نرم افزاری مانند Trust، Metamask، SafePal و Exquino به دلیل هزینه کم طرفداران بیشتری دارند. با نصب اپلیکیشن Exquino بر روی سیستم عامل های IOS و اندروید، کاربران می توانند این ارز دیجیتال را بدون محدودیت زمانی و مکانی ذخیره و نگهداری کنند.

آیا امکان استخراج آیوتکس وجود دارد؟

ماینینگ یا ماینینگ ارز دیجیتال یکی از بهترین راه ها برای دریافت ارز دیجیتال است. ماینینگ یا ماینینگ یک ارز دیجیتال تنها در صورتی امکان پذیر است که قابلیت استخراج داشته باشد. ارزهای دیجیتال مبتنی بر POW قابل استخراج هستند و ارزهای مبتنی بر POS قابل استخراج نیستند. با توجه به اینکه آیوتکس یک ارز دیجیتال مبتنی بر DPOS است، فقط می توان آن را از یک صرافی معتبر ارز دیجیتال مانند Binance، Kucoin، Coinex، Huobi Global و CoinOne برای سرمایه گذاری خریداری کرد. در این صرافی، IOTX از طریق جفت ارز مانند BTC، USTD، KRW و BUSD معامله می شود.

آینده آیوتکس چگونه پیش بینی می شود؟

کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال پیش بینی کردند که ارز دیجیتال IOTX در سال های آینده با قابلیت ها و پتانسیل های بالا توسعه یافته و با تسلط بر شبکه IOT یا اینترنت اشیا می تواند مدیریت حمل و نقل، استفاده و ذخیره ارزهای دیجیتال و جمع آوری داده ها را انجام دهد. و تا سال 2022، پنجاه میلیارد دستگاه اینترنت اشیا ایجاد خواهد کرد. برای خرید این ارز دیجیتال می توانید به سایت صرافی کوینکس پس از خواندن دوباره بررسی کنید نحوه ثبت نام در صرافی کوینکس و مرحله احراز هویت خرید خود را طی کنید.

آینده آیوتکس

نتیجه

در این مقاله درباره تاریخچه، بنیانگذاران، تعداد لایه ها، ویژگی ها، ویژگی ها، مزایا، کیف پول، نحوه خرید و آینده ارز دیجیتال آیوتکس توضیح داده ایم. امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات شما در مورد این ارز دیجیتال افزایش یافته باشد.