منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استفاده از آلیاژ تیتانیوم در آیفون 14 پرو آیفون 14 بادوام ترین جنس قاب را خواهد داشت!

استفاده از آلیاژ تیتانیوم در آیفون 14 پرو آیفون 14 بادوام ترین جنس قاب را خواهد داشت!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استفاده از آلیاژ تیتانیوم در آیفون 14 پرو آیفون 14 بادوام ترین جنس قاب را خواهد داشت!

یک گزارش تحلیلی جدید ادعا می کند که اپل از بدنه یا قاب داخلی آلیاژ تیتانیوم برای آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس استفاده خواهد کرد.
در یادداشتی که برای سرمایه گذاران تهیه شده و توسط وب سایت معتبر appleinsider منتشر شده، گزارش شده است که اپل قصد دارد برای اولین بار از قاب آلیاژی تیتانیوم در مدل های آیفون 14 پرو استفاده کند. اپل در حال حاضر از تیتانیوم در برخی مدل ها استفاده می کند اپل واچاپل در گذشته از کارت های فیزیکی برای پاور بوک ها استفاده کرده است.

اما سختی و استحکام تیتانیوم زمانی حاصل می شود که با فلزات دیگر ترکیب شود. با این حال، تیتانیوم به خوبی اثر انگشت را نشان می دهد و برخی ممکن است علاقه ای به استفاده از آن در لبه آیفون نداشته باشند. در نتیجه، اپل قطعا قصد دارد از ترکیب آلیاژی برای جلوگیری از این مشکلات استفاده کند.

بانک جی پی مورگان که این گزارش را برای سرمایه گذاران اپل تهیه کرده است نیز مدعی شده است که اجزای داخلی آیفون 14 و آیفون 14 پرو دستخوش تغییرات مهم تری نسبت به قبل شده اند. آیفون 13 آنچه در راه است خواهد بود همچنین گفته شد که سال آینده برای اپل بسیار مهم است و چرخه ها و برنامه های جدیدی در راه است. ویژگی ها و قابلیت های مهم و جدید مانند اتصال 5g برای آیفون 12 معرفی شد، برای آیفون 14 و دستگاه های جدید اپل معرفی خواهد شد.

این مقالات را نیز بخوانید:

این گزارش همچنین ادعاهای قبلی تحلیلگر مشهور اپل، مینگ-چی کو را تایید کرد. مینگ چی کو اعلام کرد که آیفون 14 مینی تولید نخواهد شد و در عوض دو مدل با صفحه نمایش 6.1 اینچی و دو مدل با صفحه نمایش بزرگتر 6.7 اینچی عرضه خواهد شد.

جی پی مورگان در گذشته نشان داده است که دقت بسیار خوبی در پیش بینی محصولات، دستگاه ها و امور مالی اپل دارد. البته اطلاعات او کمتر در مورد طرح ها و برنامه های واقعی اپل است و می تواند اطلاعات خوبی در مورد خط تولید داخلی اپل ارائه دهد، اما معمولا زمان های عرضه محصول را اشتباه پیش بینی می کند.