منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • اشعار را از طریق رسانه های اجتماعی به Apple Music ارسال کنید

اشعار را از طریق رسانه های اجتماعی به Apple Music ارسال کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اشعار را از طریق رسانه های اجتماعی به Apple Music ارسال کنید

با اشعار را در Apple Music به اشتراک بگذارید می توانید متن صحیح آن را از طریق iMessage، Facebook و Instagram با دوستان خود به اشتراک بگذارید. در این مقاله از Enarmag با نحوه انجام این کار آشنا خواهید شد.

برنامه اشتراک گذاری اشعار Apple Music

بارها اتفاق افتاده است که شنوندگان شعر یک آهنگ اصلی را جعلی و اشتباه تلفظ می کنند. این اتفاق به گونه‌ای است که در ابتدا و در ظاهر موضوع تصور می‌شود که آنها یک متن را می‌شنوند، اما با کم توجهی به تفاوت این دو متن پی می‌برند.

به عنوان مثال، متن صحیح در آهنگ ادی مانی به صورت «دو بلیط بهشت» است، اما خیلی ها به اشتباه این جمله را می شنوند: «دو مرغ فلج». این خطای شنیداری تا جایی ادامه پیدا می کند که گاهی این افراد اصرار می کنند و قسم می خورند که آهنگ را درست می شنوند.

اشعار Apple Music را در اینستاگرام ارسال کنید
اشعار Apple Music را در اینستاگرام ارسال کنید

لازم به ذکر است که گاهی این اشتباهات شنیداری در متن آهنگ در اپل موزیک منجر به خلق آثار جدیدی می شود. یکی از این خطاها در آهنگ We Built This City توسط کشتی فضایی خب در این موسیقی خیلی ها به جای «راک اند رول» ترکیب «سوسیس» را شنیدند. این تم یوتیوب را به شهرت رساند LadBabyبرای تقلید از آن و در صدر جدول مجردهای بریتانیا در سال 2018.

تمام خطاهای شنیداری فوق به راحتی با یک راه حل در Apple Music حل می شود.

سرویس پخش موسیقی اپل، اشعار این آهنگ ها را که توسط خواننده یا شرکت مربوطه ضبط شده است در اختیار کاربران قرار می دهد. این ویژگی به افراد کمک می کند که اشعار موسیقی مورد علاقه خود را از طریق iMessage، Instagram و Facebook با دوستان خود به اشتراک بگذارند و اشتباهات خود را از راه دور اصلاح کنند.

اشعار را در Apple Music به اشتراک بگذارید

برای دانلود متن آهنگ در اپل موزیک باید آیفون یا آیپد داشته باشید و اگر قصد دارید متن ترانه را از طریق فیس بوک یا اینستاگرام با دوستان خود به اشتراک بگذارید، باید به یک حساب اختصاصی در هر یک از سرویس های ذکر شده دسترسی داشته باشید.

اشعار را در Apple Music به اشتراک بگذارید
اشعار را در Apple Music به اشتراک بگذارید

نحوه به اشتراک گذاری اشعار در Apple Music در iOS

 • اپل موزیک راه اندازی
 • آهنگ دلخواه شما جستجو کردن انجام دادن.
 • روی آهنگ ذکر شده طولانی و سپس روی گزینه کلیک کنید متن ها را به اشتراک بگذارید دست زدن به
 • صفحه را اسکرول کنید و هر تعداد خط از متن نوشته شده آهنگ مورد نظر را انتخاب کنید.
 • سرویسی را که می خواهید متن را با آن به اشتراک بگذارید انتخاب کنید یا اگر قسمت صحیح متن نمایش داده شد، روی مخاطب ضربه بزنید.
 • اگر از طریق پیام می خواهید این متن را به شکل الف لمس کنید پیام جدید باز می شود و در این پیام می توانید نام مخاطب مورد نظر را انتخاب کنید و همچنین نظر خود را به همراه موضوع آهنگ ارسال کنید.
 • در فیس بوک، متن ها به عنوان استیکر به استوری شما اضافه می شوند. در صورت لزوم، تاریخچه خود را ویرایش کنید و سپس کلیک کنید اشتراک گذاری در استوری دوشش کردم
 • در اینستاگرام نیز مانند فیسبوک، متن آهنگ به صورت استیکر به استوری مخاطب اضافه می شود. بعد از اینکه آن را ویرایش کردید و روی فلش مربوطه کلیک کردید، این داستان باید در صفحه یا با یک مخاطب به اشتراک گذاشته شود.

این مقالات را نیز بخوانید:

نکته مهمی که کاربران باید به آن توجه کنند این است که در iMessage، گیرنده می تواند در صورت دسترسی به Apple Music به قطعه ای از آهنگ مورد نظر گوش دهد.

در هر سه مورد متن آهنگ را به اشتراک بگذاریدبه اطلاع عموم می رسد که این آهنگ برای گوش دادن در دسترس است و می توانند متن کامل آن را از طریق سرویس پخش موسیقی اپل بشنوند.

متن آهنگ Apple Music را در اینستاگرام ارسال کنید
متن آهنگ Apple Music را در اینستاگرام ارسال کنید

اگر به طور مرتب از Apple Music استفاده می کنید و متن آهنگ را به وضوح می شنوید، می توانید بلافاصله آن اشعار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

چگونه در هنگام گوش دادن و در iOS روی متن آهنگ Apple Music ضربه بزنید

 • هنگام گوش دادن به موسیقی همراه با اشعار، متن ترانه کلیک.
 • متن مورد نظر را انتخاب کرده و روی آن کلیک طولانی کنید.
 • نحوه اشتراک گذاری این شعر را انتخاب کنید. (پیام ها، فیس بوک یا اینستاگرام). همچنین، اگر منو به شما اجازه انتخاب مخاطب را می دهد، روی نام مخاطب کلیک کنید.
 • در iMessage نام مخاطب را به همراه یک نظر به پیام جدید اضافه کنید و متن مورد نظر را ارسال کنید.
 • در فیس بوک باید استوری خود و سپس گزینه را ویرایش کنید اشتراک گذاری در استوری انتخاب کنید.
 • برای اینستاگرام، باید استوری را ویرایش کنید، روی فلش ضربه بزنید و اشتراک‌گذاری در صفحه یا مخاطب را انتخاب کنید.
اشعار را در Apple Music به اشتراک بگذارید
اشعار را در Apple Music به اشتراک بگذارید

محدودیت ها

برای استفاده از این قابلیت در اپل موزیک باید به چند نکته توجه کنید. می توانید اشعاری را که با آهنگ و در قالب آن مطابقت دارد به اشتراک بگذارید زمان هماهنگ شده (همگام سازی) موجود است.

اگر آهنگی که انتخاب کردید فاقد متن است، باید همان آهنگ را در آلبوم دیگری جستجو کنید. نکته دیگر این است که با استفاده از این قابلیت می توانید در هر بار تنها 150 کاراکتر ارسال کنید. روی کل ردیف ها می توان کلیک کرد، اما روی نیم ردیف ها نه! همچنین، شما نمی توانید کلمات را از متن حذف کنید.

اگر قصد دارید چندین خط از قسمت های مختلف شعر یک آهنگ را در Apple Music به اشتراک بگذارید، باید بدانید که نمی توانید خطوط جداگانه را به صورت انتخابی ارسال کنید، اما خطوط باید به ترتیب انتخاب شوند، اما اگر فقط قسمت هایی از آهنگ را بفرستید اگر می خواهید پیام ارسال کنید. ، که از یکدیگر جدا هستند، باید این کار را در پیام های جداگانه انجام دهید.

مثلا، شما می توانید خطوط اول، دوم و سوم را در یک پیام به اشتراک بگذارید، اما نمی توانید خطوط اول و سوم را در یک پیام لمس کنید و باید هر کدام را به صورت دو پیام جداگانه ارسال کنید.

اگر می خواهید بدانید که چگونه آهنگ ها را از Spotify به Apple Music منتقل کنید، روی لینک ذکر شده کلیک کنید.