منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • امکان قرار دادن کیبورد و برنامه ها در هدست ویژن پرو

امکان قرار دادن کیبورد و برنامه ها در هدست ویژن پرو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
امکان قرار دادن کیبورد و برنامه ها در هدست ویژن پرو

توسعه دهندگانی که از هدست ویژن پرو استفاده کرده اند می گویند که امکان ایجاد کنترل و نمایشگر با هدست وجود دارد و به نظر می رسد که این هدست با هر سطحی در اتاق کاربر مناسب است.

اپل مدت‌هاست که روی Vision Pro کار می‌کند و در این مسیر برای ثبت اختراعات زیادی درخواست داده است، اگرچه ممکن است برنامه مشخصی برای آن نداشته باشد. اکنون یک درخواست ثبت اختراع جالب منتشر شده است که بخشی از Vision Pro است. این درخواست مربوط به سال 2020 است و به توسعه دهندگان کمک زیادی خواهد کرد.

یکی از توسعه دهندگان به نام استیو تروتون اسمیت مشخص شده است که می‌توان سطحی را در میدان دید هدست انتخاب کرد و سپس هر برنامه‌ای را طوری قرار داد که به نظر برسد واقعاً روی آن سطح قرار دارد.

با Apple Vision Pro برنامه ها را روی سطوح قرار دهید

با Apple Vision Pro برنامه ها را روی سطوح قرار دهید

درخواست ثبت اختراع 2020 اپل بیان می کند که:

یک راه طبیعی تعامل انسان با اشیاء (واقعی) لمس است. صفحه نمایش ها همیشه به عنوان یک سطح لمسی شناخته شده اند که به افراد امکان می دهد سطح لمسی خود را تشخیص داده و مکان یابی کنند و امروزه جزء اصلی گوشی های موبایل و تبلت ها هستند.

او برای تست خود از برنامه Apple Music استفاده کرد، اما ظاهرا برای استفاده از هر برنامه و کنترلی مناسب است. بنابراین در جایی که نمی توانید از صفحه کلید مجازی اپل برای تایپ طولانی مدت استفاده کنید، کاربر می تواند دسکتاپ خود را به صفحه کلید تبدیل کند.

البته اپل تجربه تایپ را کوتاه مدت می کند زیرا اکثر کارها را می توان بدون صفحه کلید انجام داد. در حال حاضر پروژکتورهای صفحه کلیدی وجود دارند که از لیزر برای نمایش سطح استفاده می کنند QWERTY آنها به طور مستقیم بر روی یک سطح صاف استفاده می شوند. شایان ذکر است که اپل برخی از ویژگی های هدست ویژن پرو را قبل از رویداد WWDC حذف کرد. برای اطلاعات بیشتر بر روی مقاله مرتبط کلیک کنید.