منو سایت

انتشار iOS 16.4; لیست ویژگی ها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
انتشار iOS 16.4; لیست ویژگی ها

پس از مدت ها انتظار بالاخره iOS 16.4 و iPad OS 16.4 با ویژگی های جدید به صورت عمومی منتشر شدند. برای آشنایی با تمامی ویژگی های iOS 16.4 در این مقاله از آنارماگوس با ما بمان.

در مقاله ای جداگانه چگونه نمایشگر همیشه روشن آیفون را خودکار کنیم؟ ما در iOS 16.4 به آن اشاره کردیم، اما اکنون که این نسخه جدید با ویژگی هایی مانند شکلک های جدید، برنامه های وب قدرتمندتر و موارد دیگر در دسترس کاربران آیفون قرار گرفته است، تمام ویژگی های مفید آن را پوشش خواهیم داد.

نحوه نصب iOS 16.4

برای دسترسی به نسخه جدید iOS و iPad OS در iPhone و iPad خود، باید به بخش بروید تنظیمات دستگاه برو. سپس به ترتیب با کلیک بر روی گزینه به روز رسانی عمومی و نرم افزاری، سیستم عامل دستگاه خود را به روز کنید. اگر در مرحله اول گزینه آپدیت را نمی بینید، کمی صبر کنید و دوباره امتحان کنید. به روز رسانی ها معمولا در عرض یک ساعت در دسترس کاربران قرار می گیرند.

پس از شروع مراحل نصب به روز رسانی، دستگاه نسخه جدید را دانلود و نصب می کند. پس از اتمام عملیات، از شما می خواهد که دستگاه خود را خاموش کنید من در حال راه اندازی مجدد هستم انجام دادن. به یاد داشته باشید که دستگاه در طول فرآیند راه اندازی مجدد قابل استفاده نیست.

ویژگی های جدید iOS 16.4

در زیر برخی از مهم ترین ویژگی های کاربردی این نسخه iOS آورده شده است.

21 ایموجی جدید در iOS 16.4

21 ایموجی جدید در iOS 16.4

  • در صفحه کلید ایموجی با 21 شکلک جدید شما با حیوانات، اشیاء و موارد دیگر روبرو می شوید.
  • اعلان های مخصوص برنامه های وب در صفحه اصلی اضافه.
  • قابلیت جداسازی صدا در طول تماس های تلفنی، با افزودن رنگ به صدای شما، صدای محیط را خفه می کند و در نتیجه مکالمه را تقویت می کند.
  • عملکرد آلبوم تکراری یا مشابه آلبوم دوبله شده که به شناسایی عکس ها و ویدیوهای تکراری کمک می کند، در iOS 16.4 ارتقا یافته است.
  • پشتیبانی می کند قابلیت Voice Over برای نقشه ها در برنامه آب و هوا
  • تنظیمات دسترسی برای کم کردن خودکار نور هنگامی که در حال حاضر نور بیش از حد وجود دارد
  • هنگامی که در برگه عدم نمایش مشکلی وجود دارد درخواست خرید مربوط به کودکان در دستگاه والد وجود دارد، به طور خودکار آن را برطرف می کند.
  • ترموستات‌های سازگار با ماده ثابت هنگام جفت شدن با Apple Home پاسخ نمی‌دهند
  • بخش مربوط به تشخیص خطا در آیفون 14 و آیفون 14 پرو را بهبود بخشید

علاوه بر ویژگی های فوق، بسیاری از ویژگی های دیگر مانند پشتیبانی از شبکه 5G مستقل و همچنین معماری HomeKit یک سیب جدید همچنین در iOS 16.4 دیده می شود. مهمتر از همه، آپدیت جدید بر روی انتشار نسخه های بتا iOS نیز تاثیر می گذارد.