منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اولین آپدیت Trades و ویژگی معرفی شده در نسخه 291 Trades

اولین آپدیت Trades و ویژگی معرفی شده در نسخه 291 Trades

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اولین آپدیت Trades و ویژگی معرفی شده در نسخه 291 Trades

یک هفته پس از انتشار Trades نسخه 289 که به عنوان اولین نسخه این اپلیکیشن شناخته می شود، اکنون متا اولین آپدیت Trades را در قالب نسخه 291 برای آیفون منتشر کرده است. در این مقاله توسط آنارماگوس ما این به روز رسانی جدید را بررسی خواهیم کرد.

اگر سعی کرده اید از Threads اینستاگرام در آیفون با iOS 17 استفاده کنید، قطعاً برنامه را خراب کرده اید. بنابراین، قرار دادن عکس ها و فیلم ها در یک پست با استفاده از انتخابگر عکس در بیشتر موارد با مشکلاتی همراه است. در این صورت بهترین گزینه برای قرار دادن عکس استفاده از روش است کپی پیست و در ویدیو از فرمت استفاده کنید GIF خوب.

اگرچه اولین به روز رسانی Threads اینستاگرام از iPad و سایر ویژگی های عالی پشتیبانی نمی کرد، اما مشکلات مربوط به انتخابگر عکس در iOS 17 تصمیم گرفته است

متا اولین آپدیت Trades را منتشر کرد

متا اولین آپدیت Trades را منتشر کرد

اپل اخیرا iOS 17 را به عنوان نسخه بتا عمومی منتشر کرده است و این به‌روزرسانی تم واقعاً به موقع است زیرا بسیاری از کاربران آیفون قبلاً استفاده از iOS 17 را شروع کرده‌اند.

امکان به روز رسانی معاملات برای اولین بار

لازم به ذکر است که به روز رسانی Threads به کاربران iOS 17 اجازه می دهد تا حداکثر 10 تصویر را در یک پست استفاده کنند. اگرچه قبلاً امکان استفاده و قرار دادن تصویر در هر پستی وجود داشت.

مهمترین مسئله در نسخه به روز شده موضوعات اینستاگرام وجود دارد، برای اصلاح خطای موجود و بهبود عملکرد آن است. علاوه بر این، اولین نسخه Threads Update با نام 1.0.1 نیز شناخته می شود که بسیار صحیح تر از 291 به نظر می رسد.

اگرچه اصلاح انتخابگر عکس در به‌روزرسانی Threads بسیار کوچک است، اما دیدن اولین به‌روزرسانی این برنامه جدید در عرض یک هفته شگفت‌انگیز است.

برای دریافت اولین به‌روزرسانی Trades ممکن است مجبور شوید از برنامه خارج شده و مجدداً راه‌اندازی کنید، اما این یک عملیات واقعاً مقرون‌به‌صرفه است.

دانستن در مورد نحوه استفاده از Trades در آیفون مقاله مرتبط را ببینید.