منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپلیکیشن Apple Music Classical برای اندروید منتشر شده است

اپلیکیشن Apple Music Classical برای اندروید منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپلیکیشن Apple Music Classical برای اندروید منتشر شده است

پس از خرید سرویس Primephonic اپل در سال 2021؛ Apple Music Classic در اواخر ماه مارس برای آیفون در دسترس قرار گرفت. امروزه کاربران دستگاه های اندرویدی با خرید اشتراک به نسخه کلاسیک Apple Music نیز دسترسی خواهند داشت.

در این مقاله توسط آنارماگوس قصد داریم نسخه اندروید Apple Music Classical را بررسی کنیم. با ما بمان.

Apple Music Classical را از Google Play دانلود کنید

Apple Music Classical را از Google Play دانلود کنید

معرفی Apple Music Classical

دو برنامه اپل موزیک و موسیقی کلاسیک اپل آنها به عنوان دو برنامه جداگانه در آیفون فعال هستند. این دو برنامه از نظر طراحی کاملاً یکسان هستند.

تفاوت اصلی بین این دو برنامه، قدرت متفاوت Apple Music Classical در مدیریت ابرداده است. علاوه بر این، نسخه کلاسیک Apple Music از فونت سریف که در Apple Books نیز استفاده می شود، پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است که کاربرد اصلی فونت مذکور Sans Serif نام دارد.

تفاوت های ذکر شده در بالا در نسخه اندروید هر دو برنامه وجود دارد. جالب اینجاست که قبل از اینکه Apple Music Classical روی iPad و Mac منتشر شود، روی دستگاه های اندرویدی در دسترس بود.

توجه: این سرویس با CarPlay قابل استفاده نیست.

انتشار نسخه کلاسیک Apple Music در اندروید

کاملاً منطقی است که برنامه Apple Music Classical ابتدا برای دستگاه های اندرویدی منتشر شود، زیرا قبل از اینکه اپل Primephonic را خریداری کند، به عنوان یک سرویس اشتراک موسیقی کلاسیک و به عنوان یک سرویس استریم در دسترس کاربران اندروید بود. همینطور برای ارائه Apple Music به جای آن Beats Music برای دستگاه های اندرویدی اعمال می شود.

اپل موزیک در اندروید

اپل موزیک در اندروید

Apple Music در اندروید از Crossfade پشتیبانی می کند. در حالی که این ویژگی فقط در مک موجود است. این بدان معنی است که ماهیت برنامه مذکور در اندروید و همچنین در پلتفرم های iOS حفظ می شود.

لازم به ذکر است که Apple Music Classical به صورت یک اپلیکیشن مجزا از طریق اپ استور دانلود می شود، اما از زمان انتشار به روز رسانی نشده است.

اکنون با انتشار Apple Music Classical برای اندروید، مطمئنا تیم توسعه دهنده این برنامه به فکر ارتقا و به روز رسانی آن برای iPad و سایر دستگاه های اپل خواهد بود. به عنوان مثال، گوش دادن به یک سمفونی کلاسیک با هدفون Reality Pro واقعاً شگفت‌انگیز خواهد بود.

برای استفاده از اپلیکیشن موسیقی کلاسیک اپل می توانید آن را به صورت رایگان از Google Play در دستگاه اندروید خود دانلود کنید و اگر اشتراک Apple Music دارید به راحتی از آن لذت ببرید.

برای اطلاع از محصولات موجود در رویداد 2023 اپل آنها همراه با هدست واقعیت افزوده ارائه خواهند شد، به مقاله مرتبط مراجعه کنید.