منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل مشخصات و جزئیات آپدیت AirTag خود را منتشر کرد

اپل مشخصات و جزئیات آپدیت AirTag خود را منتشر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل مشخصات و جزئیات آپدیت AirTag خود را منتشر کرد

در نهایت، اپل جزئیات آخرین به روز رسانی AirTag خود را ارائه کرده است. از ماه نوامبر، اپل دو به‌روزرسانی برای ردیاب AirTag خود منتشر کرده است. با این حال گزارشی از تغییرات ارائه شده در آپدیت های مذکور منتشر نشده است.

ما در این مقاله از آنارماگوس ما سعی داریم جزئیاتی را در مورد این به روز رسانی ها توضیح دهیم، پس با ما همراه باشید.

نسخه 2.0.24 و 2.0.36 مربوط به آپدیت Airtag

Apple Airtag

Apple Airtag

بر اساس مقاله پشتیبانی اپل در وب سایت این شرکت، مشخصات دو آپدیت جدید ارائه شده است.

  • Airtag نسخه 2.0.24

این نسخه از AirTag در 10 نوامبر منتشر شد و به کاربران اجازه می دهد تا به طور دقیق یک AirTag ناشناخته را جستجو کنند.

این ویژگی برای جلوگیری از سوء استفاده افراد از AirTag به عنوان یک دستگاه ردیابی طراحی شده است. این بدان معناست که در حال حاضر، اگر کاربر یک سیگنال صوتی از Airtag خود دریافت کند و تشخیص دهد که Airtag ناشناخته با او حرکت می کند، می تواند بلافاصله آن Airtag را غیرفعال کند تا کسی او را دنبال نکند.

همچنین اپل در این آپدیت تعداد نوتیفیکیشن هایی که نشان می دهد Airtag یک فرد از او جدا شده و با شما در حال حرکت است را افزایش داده است. لازم به ذکر است که بسیاری از این ویژگی های جدید به آیفون 11 یا جدیدتر نیاز دارند زیرا همه آنها روی چیپ ست هستند. باند فوق العاده پهن قابل اجرا هستند.

  • Airtag نسخه 2.0.36

آخرین نسخه به روز رسانی AirTag در 12 دسامبر منتشر شد. اپل ادعا می کند که شتاب سنج استفاده شده در این AirTag، حرکت و لرزش آن را تشخیص می دهد.

نحوه آپدیت Airtag

هنگامی که AirTag نزدیک و در محدوده آیفون شما باشد، به روز می شود و به هیچ وجه دیده نمی شود. تنها نکته قابل توجه این است که به روز رسانی به صورت مرحله ای انجام می شود و همه به طور همزمان آن را دریافت نمی کنند.

اگر AirTag شما به خوبی با iPhone و iPad کار نمی کند و به دلیل عدم به روز رسانی AirTag نیست، به مقاله مراجعه کنید. مشکل اتصال AirTag به آیفون را برطرف کنید برای استفاده حداکثری از ردیاب برنامه خود به این سایت مراجعه کنید.