منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل واچ اولترا با ویژگی های ویژه معرفی شد

اپل واچ اولترا با ویژگی های ویژه معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل واچ اولترا با ویژگی های ویژه معرفی شد

پس از شایعات فراوان، اپل در رویداد Far Out از ساعت جدید اپل واچ اولترا رونمایی کرد. در این مقاله تمام مشخصات، ویژگی ها و قیمت این ساعت جدید و جذاب را برای شما بازگو می کنیم.

اپل واچ اولترا از بسیاری جهات متفاوت است اپل واچ سری 8 کار می کند و از آن پیشی می گیرد. صفحه نمایش بزرگتر 49 میلی متری، محافظ کریستال یاقوت کبود، قاب تیتانیومی خاکستری و دکمه اکشن نارنجی این ساعت را از مدل های قبلی متمایز می کند.

اپل واچ اولترا با سنسورها و تجهیزات پیشرفته مناسب ترین ساعت هوشمند برای ورزشکاران و ماجراجویانی است که در شرایط سخت به آن نیاز دارند. به عنوان مثال، یک ماژول L5 به GPS دستگاه اضافه می شود تا در مواردی که GPS استاندارد L1 از کار می افتد به شما کمک کند.

استاندارد WR100 به کاربران اجازه می دهد تا عمق 100 متری شیرجه بزنند و شنا کنند. با شیرجه رفتن، اپل واچ شروع به نشان دادن عمق روی صفحه می کند.

اپل واچ اولترا تا عمق 100 متری مقاوم است
اپل واچ اولترا تا عمق 100 متری مقاوم است

تغییر اساسی دیگر در قسمت کناری است. بنابراین، لمس دیجیتال و دکمه کناری روی قسمت کوچکی از همان لبه قرار می گیرند. لمس دیجیتال برای محافظت بیشتر کمی فرو رفته است.

دکمه نارنجی زنگ زد عمل در طرف دیگر Apple Watch Ultra قرار دارد که می تواند برای فعال کردن ویژگی های خاص در موارد خاص استفاده شود. شما می توانید این دکمه را برای راه اندازی برنامه ها یا ویژگی های خاص تنها با یک ضربه سفارشی کنید.

دکمه اکشن جدید در Apple Watch Ultra برای فعال کردن عملکردهای خاص
دکمه اکشن جدید در Apple Watch Ultra برای فعال کردن عملکردهای خاص

اپل بزرگترین باتری تاریخ اپل واچ ها را در مدل Ultra قرار داده است و با یک بار شارژ تا 36 ساعت عمر باتری خواهید داشت. حالت جدید کم باتری نیز عمر باتری را تا 60 ساعت افزایش می دهد. اپل می گوید این عمر باتری نیازهای ورزشکاران چند ماراتن از جمله دوچرخه سواری، شنا و دویدن را برآورده می کند.

تراشه جدید اس 8 در اپل واچ 8 استفاده شده است همچنین همانند اپل واچ سری 8 به سنسورهای تشخیص دمای بدن مجهز شده است.

جف ویلیامز مدیر عامل اپل می گوید:

پس از تحقیقات فراوان از سوی ورزشکاران و محققان در سراسر جهان، اپل واچ جدیدی طراحی کرده ایم که برای حضور در محیط های جدید و شرایط سخت طراحی شده است. این محصول بادوام ترین و توانمندترین ساعت هوشمند اپل تا به امروز است.”

اپل واچ اولترا یک دستگاه همه کاره است که به کاربران کمک می کند تا اهداف ماجراجویی، تحقیقاتی و ورزشی خود را با موفقیت انجام دهند. اگر یک کاوشگر، ماجراجو یا ورزشکار حرفه ای هستید، Apple Watch Ultra یک انتخاب برتر و همه کاره برای شماست.

پیش‌سفارش‌ها از چهارشنبه شروع می‌شود و در 23 سپتامبر ارسال می‌شود. تمامی مدل های اپل واچ اولترا ۷۹۹ دلار قیمت دارند.

ما را در صفحه خبر بررسی کنید آنارماگوس برای آشنایی بیشتر با مشخصات و ویژگی های همه محصولات جدید اپل همراه باشید.