منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل واچ سری 8 در رویداد ماه سپتامبر و 4 ویژگی برجسته آن

اپل واچ سری 8 در رویداد ماه سپتامبر و 4 ویژگی برجسته آن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل واچ سری 8 در رویداد ماه سپتامبر و 4 ویژگی برجسته آن

انتظار می‌رود اپل در مراسمی در تاریخ 7 سپتامبر، اپل واچ سری 8 را معرفی و معرفی کند. بر اساس گزارشات و تحلیل های تحلیلگران، این رویداد بیشترین تغییرات را برای اپل واچ به همراه خواهد داشت. با Enarmag همراه باشید تا با 4 مورد از کاربردی ترین ویژگی های اپل واچ جدید آشنا شوید.

مدل بزرگتر نسل هشتم اپل واچ

شرکت اپل در طراحی نمایشگر اپل واچ بسیار دقیق عمل می کند. سری 3 این ساعت هوشمند در ابعاد 38×42 میلی متر و نسل بعدی یعنی. سری 4 تا 6 دارای سایزهای 40 و 44 میلی متری و در نهایت نسل هفتم این محصول دارای سایزهای 41 و 45 میلی متری می باشد. . برخی گزارش ها حاکی از آن است که اپل واچ سری 8 دارای ابعادی مشابه نسل هفتم خواهد بود، اما تحلیلگران دیگری مانند راس یانگ معتقدند که اپل در حال کار بر روی آن است. صفحه نمایش بزرگتر با اندازه 1.99 اینچ یا 47 میلی متر خوب.

معرفی سنسور جدید در اپل واچ سری 8

سنسور دمای بدن در اپل واچ 2022
سنسور دمای بدن در اپل واچ 2022

تا کنون، تحلیلگرانی مانند بلومبرگ، مینگ چی کو و وال استریت ژورنال معتقدند که اپل واچ 2022 خواهد داشت. سنسور جدیدی به نام سنسور دمای بدن (سنسور دمای بدن) نصب خواهد شد.

روزنامه وال استریت:

سنسور ارائه شده در اپل واچ سری 8 با نشان دادن تغییر دمای بدن برای خانم ها بسیار مفید خواهد بود زیرا به آنها در تشخیص دوره تخمک گذاری و باروری کمک می کند.

در ابتدای سال 2022، مارک گورمن اظهار داشت: «سنسور دمای بدن برای اپل واچ 8 در نظر گرفته شده بود، اما اخیراً چیزی در مورد آن گفته نشده است.» پس از مدتی، این تحلیلگر دوباره اظهار داشت که در رویداد سپتامبر 2022، اپل سنسور جدیدی را با گجت پوشیدنی خود معرفی خواهد کرد.

مارک گورمن:

این مقالات را نیز بخوانید:

سنسور تعبیه شده در اپل واچ 2022 تنها برای تشخیص تب طراحی شده است و مانند یک دماسنج پزشکی، عدد دمای بدن خاصی را در اختیار کاربر قرار نمی دهد. یعنی فقط بهش خبر میده که دکتر بره یا نه!

پردازنده ای مشابه اپل واچ سری 6

در روزهای ابتدایی سال 2022، مارک گورمن از بلومبرگ در مورد پردازنده اپل واچ سری 8 گفت که اپل یک SoC جدید S8 برای اپل واچ ساخته است که انتظار می رود به روز رسانی های عمده برای ردیابی فعالیت با هم پردازشگر صفحه سریعتر در اختیار کاربران قرار دهد.

از سوی دیگر، این خبرنگار تا پایان خرداد مدعی شد که اپل واچ 8 از همان تراشه نسل هفتم و ششم استفاده خواهد کرد.

گزارش ها حاکی از آن است که سرعت عملکرد اپل واچ نسل هشتم همانند اپل واچ سری 7 و 6 است و اپل در مدل آینده اپل واچ خود از پردازنده جدیدی استفاده خواهد کرد.

فناوری ردیابی بهتر خواب و تناسب اندام در اپل واچ 8

ردیابی خواب در اپل واچ سری 8
ردیابی خواب در اپل واچ سری 8

بالاخره پس از مدت ها اپل موفق شد برنامه ردیابی و کنترل خواب را در اختیار کاربران اپل واچ قرار دهد. لازم به ذکر است که برنامه استوک نمی تواند گزینه های مفید و همچنین برنامه های جانبی را در اختیار کاربران قرار دهد.

وال استریت ژورنال مدعی است که اپل این ویژگی را در سری جدید اپل واچ معرفی خواهد کرد. به این ترتیب اپل واچ سری 8 می تواند الگوهای خواب را تشخیص داده و خواب را متوقف کند. یکی از مهم ترین موارد در توسعه این ویژگی، بحث عمر باتری است و اپل مدت هاست روی این موضوع کار می کند.

اپل در حال آزمایش ردیابی خواب پیشرفته در WatchOS 9 است. این برای کاربرانی که از برنامه Workout استفاده می کنند بسیار ارزشمند است، زیرا دوندگان به اطلاعات بسیار بیشتری نسبت به قبل دسترسی دارند.

اکنون که با برخی از ویژگی های اپل واچ سری 8 در این مقاله Enarmag آشنا شدید، می توانید برای اطلاع از رویداد سپتامبر اپل بر روی لینک ذکر شده کلیک کنید.