ایجاد تغییرات بزرگ در WatchOS 10 و رابط کاربری آن

ایجاد تغییرات بزرگ در WatchOS 10 و رابط کاربری آن

طبق شایعات اخیر، اپل در رویداد WWDC امسال واچ OS 10 را معرفی خواهیم کرد. ما انتظار داریم که این یک به روز رسانی بزرگ برای سیستم عامل اپل واچ باشد و همچنین شاهد تغییرات قابل توجهی در رابط کاربری آن باشیم.

به روز رسانی های جدید در رویداد WWDC ارائه شده است

Watchos 10 در رویداد WWDC معرفی شد

در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان، شایعات زیادی درباره سخت افزار اپل منتشر شده است، از جمله رونمایی از هدست واقعیت افزوده XR و مک بوک ایر M3 یا مک بوک پرو با تراشه M2 Ultra. اخیرا شایعاتی مبنی بر تغییرات نرم افزاری از جمله به روز رسانی بزرگ سیستم عامل اپل واچ منتشر شده است. اپل به همراه سیستم عامل watchOS 10 از iOS 17 با هم iPadOS 17 و macOS 14 نیز آشکار خواهد کرد.

اپل معمولاً در رویداد WWDC (که در 5 ژوئن سال جاری برگزار می شود) به روز رسانی های اصلی سیستم عامل های خود را ارائه می دهد. این به روز رسانی ها شامل تغییرات جدید در watchOS و آنچه دارندگان ساعت هوشمند اپل باید در پاییز امسال انتظار داشته باشند، می شود.

شایعات OS 10 را تماشا کنید

شایعات OS 10 را تماشا کنید

در خبرنامه مشمول مارک گورمن از بلومبرگ در مورد WatchOS 10، نسخه بعدی سیستم عامل اپل واچ صحبت می کند. اگرچه watchOS در سال‌های اخیر نسبتاً ثابت مانده است، برخلاف تغییرات عمده طراحی اپل واچ، گورمن پیش‌بینی می‌کند که در سال 2023 تغییرات قابل‌توجهی رخ دهد تا به نوعی کاربران را به خرید اپل واچ تشویق کند.

به گفته گورمن، نسخه بعدی watchOS دقیقا برعکس است iOS 17 قطعا با ارتقاء و به روز رسانی گسترده UI همراه خواهد شد.

علاوه بر این، گورمن پیشنهاد می کند که با توجه به اینکه اپل واچ امسال تغییرات جزئی را دریافت خواهد کرد، ضروری است که watchOS تغییرات عمده ای را در نسخه 10 دریافت کند.

تا کنون، شایعات در مورد به روز رسانی سخت افزار اپل واچ، همه در مورد تغییرات در سال 2024 است. این تغییرات شامل تغییراتی مانند صفحه نمایش میکرو LED و صفحه نمایش بزرگتر Apple Watch Ultra اندازه آن 2.1 اینچ است. با وجود شایعات کمی مبنی بر تغییرات سخت افزاری اپل واچ 2023 به نظر می رسد با به روز رسانی های جزئی زیادی همراه باشد.

در حالی که این اخبار شایعه است و هنوز به طور رسمی تایید نشده است، سخنان گورمن به واقعیت نزدیک است. زیرا این احتمال وجود دارد که اپل امسال تغییرات بزرگی در watchOS ایجاد کند. به خصوص که نسخه 10 است و اپل بهانه کافی برای ایجاد تغییرات اساسی دارد.

در این بین، می توانید نحوه استفاده را بیابید چت GPT در اپل واچ روی لینک مربوطه کلیک کنید.