منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • باریک ترین لبه صفحه نمایش در آیفون 15 پرو مکس

باریک ترین لبه صفحه نمایش در آیفون 15 پرو مکس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
باریک ترین لبه صفحه نمایش در آیفون 15 پرو مکس

در شایعات اخیر در مورد آیفون 15 پرو مکس گفته شده بود که قاب صفحه نمایش این گوشی پرچمدار تنها 1.55 میلی متر خواهد بود به نظر می رسد که این نازک ترین قاب صفحه نمایش در بین گوشی های هوشمند تا به امروز است.

آخرین شایعات آیفون 15 پرو مکس ادعا می کنند که اگرچه ممکن است ضخیم تر از آیفون 14 پرو مکس باشد، اما ضربه های دوربین کمتری خواهد داشت. این شایعات بر اساس نقشه‌های CAD تولید شده از این گوشی و یک توییت از یک افشاگر معروف به نام است. جهان یخی منتشر شده است و بیان می کند که این گوشی هوشمند رکورد باریک ترین حاشیه صفحه نمایش تولید شده را می شکند.

تغییر کمی نیست، اما لازم هم نیست. در حالی که اپل با کوچکتر کردن آن جزیره ای پویا می تواند منجر به تغییر برای بهتر شود. البته، اگر هر دو تغییر را انجام دهید، صفحه نمایش کامل تری ارائه می دهد.

آیفون 15 پرو مکس باریک ترین حاشیه نمایشگر را دارد

آیفون 15 پرو مکس باریک ترین حاشیه نمایشگر را دارد

در این توییت که در 17 مارس توسط Ice Universe منتشر شد، آمده است:

آیفون 15 پرو مکس رکورد باریک ترین میدان صفحه نمایش 1.81 میلی متری را در شیائومی 13، 1.95 میلی متری در سامسونگ S22 و S23 و 2.17 میلی متری را در آیفون 14 پرو شکست.

این جزئیات به طور خاص برای آیفون 15 پرو مکس سازگار با آیفون 15 پرو با این حال، اخیراً شایعه‌ای منتشر شد مبنی بر اینکه صفحه نمایش آیفون 15 پرو باریک‌تر از مدل قبلی خواهد بود. طبق شایعات قبلی، لبه های هر چهار مدل آیفون 15 در لبه ها کمی خمیده پیش بینی می شود. مانند لبه های خمیده آیفون 11. با این حال، انتظار نداریم که حاشیه های آیفون 15 و آیفون 15 پلاس تغییر کند. از نظر اندازه، در تمامی مدل های آیفون 15 شاهد نمایشگرهایی با همان اندازه قبلی خواهیم بود.

حاشیه های نازک اطراف نمایشگر سری آیفون پرو باعث می شود که ظاهری شبیه به اپل واچ سری 7 و 8 داشته باشند. علاوه بر این، قاب سری پرو به جای فولاد ضد زنگ از تیتانیوم ساخته شده است.

انتظار می رود اپل طبق رسم هر سال در ماه سپتامبر از آیفون 15 رونمایی کند. در عکس های منتشر شده از نسل جدید ماکت آیفون تغییر سایز آن نسبت به سری را مشاهده می کنید آیفون 14 هستند. همچنین انتظار می رود که سریال پیشرو آیفون 15 با قیمت بالاتر عرضه شود