با نحوه ضبط صدا با اپل واچ و پخش یادداشت های صوتی آشنا شوید

با نحوه ضبط صدا با اپل واچ و پخش یادداشت های صوتی آشنا شوید

برای همه ما، مواقعی بوده است که نیاز داشته ایم چیزی را به صورت صوتی ضبط کنیم. مثلا ایده ای که ناگهان به ذهنمان خطور کرد یا شرح لحظه ای فراموش نشدنی یا قطعه شعری که می خواهیم آن را به عنوان صدا ذخیره کنیم تا در زمانی دیگر از آن استفاده کنیم. قابلیت یادداشت صوتی در اپل واچ می تواند این گزینه را در اختیار شما قرار دهد. همچنین هر زمان که بخواهید می توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. در ادامه این مقاله توسط آنارماگوس با آموزش نحوه ضبط صدا با اپل واچ و نحوه پخش آن سیستم عامل 9 را تماشا کنید با ما همراه باشید

نحوه ضبط صدا با اپل واچ

  1. روی Digital Chrono در اپل واچ ضربه بزنید.
  2. یادداشت های صوتی آن را پیدا و اجرا کنید.
  3. برای شروع ضبط روی دکمه قرمز ضربه بزنید.
  4. روی دکمه توقف کلیک کنید تا ضبط متوقف شود.

نحوه ضبط صدا با اپل واچ

Apple Watch شما فوراً یادداشت صوتی را با iPhone، iPad یا Mac که استفاده می‌کنید با Apple ID خود همگام می‌کند. این به شما امکان می دهد یادداشت های صوتی خود را به راحتی مشاهده، پیگیری و مدیریت کنید.

نحوه پخش یادداشت صوتی در اپل واچ

  1. برنامه یادداشت صوتی باز کن
  2. روی ورودی ضربه بزنید.
  3. دکمه بازی انتخاب کنید.

نحوه پخش یادداشت صوتی در اپل واچ

شما دو گزینه برای گوش دادن به یادداشت صوتی در اپل واچ دارید. گزینه اول؛ از اسپیکر داخلی استفاده شده که با وجود راحتی صدای خوبی ندارد.

گزینه دوم؛ استفاده از Airpod کیفیت صدای بهتری دارد. برای این کار کافی است از اتصال AirPods و Apple Watch خود مطمئن شوید.

نحوه ضبط صدا در اپل واچ با استفاده از سیری

برای ضبط یادداشت صوتی در اپل واچ می توانید از سیری، دستیار هوشمند اپل استفاده کنید. ابتدا مطمئن شوید که سیری در اپل واچ فعال است. می گوید هی سیری آن را فعال کنید و سپس با گفتن یادداشت صوتی را باز کنید برنامه ضبط صدا را شروع کنید.

نکاتی برای ضبط صدا با اپل واچ

  • اگر نمی توانید برنامه Voice Memos را در Apple Watch خود پیدا کنید، به این دلیل است که آن را در iPhone خود حذف کرده اید. بنابراین به اپ استور بروید و Voice Memos را در آیفون خود دانلود کنید تا در اپل واچ خود به آن دسترسی داشته باشید.
  • در حال حاضر محدودیت زمانی خاصی برای ضبط صدا در اپل واچ وجود ندارد. همانطور که مشخص است، تا زمانی که فضای ذخیره سازی شما اجازه می دهد، می توانید صدا را ضبط کنید.

اپلیکیشن Voice Memo بسیار مفید است، به خصوص اگر بتوانید از طریق اپل واچ به آن دسترسی داشته باشید. امیدواریم پس از مطالعه مقاله فوق بتوانید به راحتی از این برنامه در اپل واچ استفاده کنید. آشنا شدن نحوه اشتراک گذاری مکان در اپل واچ مقاله مرتبط را ببینید.