منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بررسی شایعات جدید در مورد تغییرات صفحه قفل آپدیت iOS 17

بررسی شایعات جدید در مورد تغییرات صفحه قفل آپدیت iOS 17

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی شایعات جدید در مورد تغییرات صفحه قفل آپدیت iOS 17

یک افشاگر ادعا می کند که اپل تغییرات بیشتری را در صفحه قفل در آپدیت iOS 17 اعمال خواهد کرد، از جمله: اشعار موسیقی در حال پخش در Apple Music را نشان دهید نقل شده.

انتظار می رود اپل آپدیت جدید سیستم عامل iOS را معرفی کند. iOS 17، در رویداد WWDC 2023، که در 5 ژوئن برگزار می شود. پس از شایعات مختلف پیرامون تصمیمات اپل، اخیرا خبری در شبکه های اجتماعی منتشر شده که مدعی است باید منتظر تغییرات بیشتری در قفل صفحه باشیم.

تغییرات صفحه قفل آپدیت iOS 17

این تغییرات شامل تنظیمات جدید مانند صفحه قفل می شود اندازه فونت، پس زمینه ایموجی و سایر ویژگی ها f. علاوه بر این، بدیهی است امکان اشتراک گذاری از پیش تنظیمات قفل صفحه وجود خواهد داشت.

اپل موزیک نیز تغییر ویژه ای برای صفحه قفل خواهد داشت. به گونه ای که از نمایش متن شعر در حال پخش در صفحه قفل پشتیبانی می کند. علاوه بر این، در اپل موزیک شاهد رابط کاربری ساده تری با گرافیک بیشتر خواهیم بود. به اشتراک Apple Music بخرید روی لینک Enargift کلیک کنید.

از دیگر تغییرات این آپدیت می توانیم به روز رسانی UI مرکز کنترل، امکان ایجاد پوشه های تغییر نام یافته در کتابخانه برنامه و قابلیت تنظیم نوار لغزنده روشنایی چراغ قوه نقل شده.

تغییرات صفحه قفل آپدیت iOS 17

تغییرات صفحه قفل آپدیت iOS 17

این افشاگر سابقه کوتاه اما خوب در ارائه اطلاعات دقیق دارد. او پیش از این، جزئیات مربوط به آیفون 14 زرد را پیش از عرضه آن فاش کرده بود.

شایعات قبلی که منتشر شده بودند همچنین شامل بارگذاری جانبی برنامه‌ها در خط لوله و ایجاد تغییراتی در آن می‌شدند کیف پول و پیدا کردن منفیلترهای بیشتر در حالت فوکوسایجاد تغییرات در اعلان ها، آزمایش ویجت های فعال، بهبود کلید اتوموبیل و بهبود عملکرد جستجو

البته گفته شد که اپل قصد ندارد تغییرات عمده ای در ویژگی های این آپدیت ایجاد کند و هدف اصلی آن در این نسخه بهبود کیفیت زندگی و افزایش عملکرد ویژگی های آن است. در هر صورت، این رویداد باید تا 15 ژوئن برگزار شود WWDC 2023 بیایید منتظر باشیم تا تصمیمات نهایی اپل را بدانیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد تغییرات iOS 17 در مقاله لیست تغییرات در iOS 17 نگاه کن