منو سایت

بررسی نقاط ضعف آیفون XS مکس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی نقاط ضعف آیفون XS مکس

گوشی های کمتری نسبت به سه سال پیش در بازار وجود دارد، اما نسخه آکبند همچنان طرفداران و خریداران دارد. آیفون XS مکس گوشی ای است که در سال 2018 تولید و روانه بازار شد، اما امروز در سال 2021 هستیم، نسخه آکبند همچنان خریداران دارد و افراد زیادی هستند که قصد خرید آیفون XS مکس را دارند. برای کسانی که قصد خرید آیفون XS مکس را دارند در مقاله ای جداگانه به نقاط قوت آن اشاره کرده ایم و در این مقاله به نقاط ضعف آیفون XS مکس می پردازیم. توجه داشته باشید که مهم نیست این گوشی سه سال پیش تولید شده باشد، ما ویژگی های گوشی را بر اساس استانداردهای 2021 بررسی می کنیم زیرا این مقاله برای کسانی است که می خواهند آیفون XS Max را در سال 2021 خریداری کنند و واقعاً باید. گوشی را با رقبای فعلی‌اش بسنجید، نه با رقبای سال 2018.

نقاط ضعف آیفون XS Max

1- گوشی گرم می شود

اکثر کسانی که تجربه استفاده از iPhone XS Max را دارند به اشتراک گذاشته اند که هنگام بازی با گوشی، بدنه پشتی بیش از حد انتظار داغ می شود. بسیاری از گوشی های جدید از خنک کننده های پیشرفته برای خنک کردن گوشی در حین کارهای سنگین استفاده می کنند، اما در آیفون XS Max به دلایلی قاب گوشی گرم می شود و این چیزی است که نمی توان زیاد از پس آن رفت.

2- قیمت بالا

مشخصات آیفون XS مکس 2021 به جز موارد معدودی مشابه با میان رده های پریمیوم است، اما قیمت آیفون XS مکس در رده بالایی قرار دارد. به طور کلی در اکثر گوشی های اپل شاید بهتر است بگوییم در تمامی گوشی های اپل قیمت بالا یکی از بارزترین نقاط ضعف محسوب می شود.

نقاط ضعف آیفون XS Max

منبع تصویر: NotebookCheck

3- بریدگی بزرگ

بریدگی بزرگ یکی دیگر از نقاط ضعف آیفون XS Max. جالب اینجاست که این بریدگی بزرگ نه تنها در این گوشی که مربوط به سال 2018 است، بلکه در آیفون 11 پرو مکس و حتی آیفون 12 پرو مکس که 2019 و 2020 هستند نیز استفاده شده است.

در حالی که اکثر برندها در پرچمدار و میان رده خود و حتی در رده های پایین تر از سوراخ دوربین سلفی برای افزایش هرچه بیشتر اندازه صفحه نمایش و کاهش حاشیه صفحه استفاده کرده اند، طراحان اپل چندان اهمیتی نداده اند. در مورد بریدگی کوچک یا بهتر است بگوییم تا به حال آن را نداده اند زیرا تلفن 2021 آنها احتمالاً یک ناچ کوچک خواهد داشت.

5- شارژ سریع

دو مورد مربوط به شارژ سریع آیفون XS مکس است که هر دو از نقاط ضعف آیفون XS مکس محسوب می شوند.

اولین چیز شارژ سریع باتری است 18 وات است، در حالی که برخی از میان رده های فعلی موجود در بازار دارای شارژ سریع قدرتمندتری هستند. دوم اینکه، طراحان اپل یک شارژر سریع در جعبه قرار نداده‌اند، بلکه یک شارژر معمولی در آن قرار داده‌اند. برای بهره مندی از شارژ سریع باید بیشتر از قیمت گوشی پرداخت کنید!

آخرین کلمه

در دو مقاله به نقاط قوت و ضعف آیفون XS Max Pro پرداختیم. ما دیدیم که این گوشی هوشمند 2018 با توجه به قیمت این گوشی چه مزایا و معایبی دارد. با در نظر گرفتن مزایا و معایب گوشی و البته با در نظر گرفتن قیمت آن می توانید تصمیم بگیرید که آیا گوشی ارزش خرید دارد یا خیر.

بیشتر بخوانید: نقاط قوت آیفون XS Max

منبع: techradar zoomit

گوشی بخر