منو سایت

برنامه رنگ آمیزی رنگدانه – وبلاگ Sibup

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برنامه رنگ آمیزی رنگدانه - وبلاگ Sibup

اپلیکیشن Pigment که در سال 2016 به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن ها در اپ استور معرفی شد، به شما این امکان را می دهد که طرح های خود یا طرح پیش فرض اپلیکیشن را به صورت کاملا حرفه ای نقاشی کنید و از مزایای ارزشمند آرامش و کاهش استرس آن لذت ببرید.

تحقیقات نشان می دهد که رنگ آمیزی در کاهش استرس و اضطراب موثر است. فقط با 5 تا 10 دقیقه رنگ آمیزی می توانید فوایدی مشابه مدیتیشن داشته باشید، به علاوه به شما کمک می کند مدیتیشن، تمرکز، زندگی در لحظه و افزایش خلاقیت خود را داشته باشید.

بنابراین با برنامه رنگ آمیزی رنگدانه ما به خود استراحت دهید و استراحت کنید. فقط تصویری را که می خواهید رنگ کنید از حافظه موبایل انتخاب کنید یا از مجموعه بسیار گسترده خود برنامه استفاده کنید. پس از انتخاب تصویر، Tap & Fill را انتخاب کنید یا با 24 خودکار، نشانگر یا قلم مو، قسمت های مورد نظر را مانند طراحی روی کاغذ رنگ آمیزی کنید.

برنامه رنگ آمیزی رنگدانه - وبلاگ Sibup

برنامه رنگ آمیزی پیگمنت دارای بزرگترین مجموعه طرح های حرفه ای گل، پری، حیوانات، مناظر و غیره است. پس از رنگ آمیزی، می توانید به راحتی آثار خود را از طریق شبکه های اجتماعی، ایمیل یا حتی پیامک با دیگران به اشتراک بگذارید و حتی آنها را مستقیماً از برنامه چاپ کنید.

برنامه Pigment به شما امکان دسترسی به تعداد نامحدود رنگ و امکان انتخاب سایه آنها را می دهد. همچنین می توانید پالت رنگی خود را ایجاد و ذخیره کنید یا از مجموعه ای از پالت های رنگی پیش فرض استفاده کنید.

نقاشان حرفه ای می توانند بین حالت نقاشی آزاد، خودکار یا پیشرفته یکی را انتخاب کنند و کنترل بیشتری روی طرح داشته باشند.

ویژگی های کاربرد رنگدانه

  • به بزرگترین مجموعه طرح ها در برنامه با بیش از 2600 طرح برای رنگ آمیزی دسترسی داشته باشید
  • پیگمنت تنها اپلیکیشنی است که با 24 نوع قلم، نشانگر و قلم مو، تجربه طراحی واقعی قلم، نشانگر و قلم مو را فراهم می کند.
  • این سه حالت مختلف رنگ آمیزی سنتی و همچنین یک حالت Tap to Fill را ارائه می دهد
  • امکان انتخاب رنگ های نامحدود و سایه های رنگی مختلف
  • امکان اشتراک گذاری آثار خود از طریق شبکه های اجتماعی، ایمیل، پیامک و …
  • امکان چاپ آثار خود از طریق AirPrint
  • پشتیبانی کامل از قلم اپل و سایر قلم های سازگار