منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برنامه Sunbird، یک پیام رسان کاربردی برای دستگاه های اندرویدی

برنامه Sunbird، یک پیام رسان کاربردی برای دستگاه های اندرویدی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برنامه Sunbird، یک پیام رسان کاربردی برای دستگاه های اندرویدی

پیش بینی می شود در سال 2023، کاربران اندرویدی بتوانند از طریق اپلیکیشن Sunbird به iMessage دسترسی داشته باشند. در این مقاله توسط آنارماگوس بیایید Sunbird را مرور کنیم.

Sunbird که در حال حاضر در مرحله بتا قرار دارد، اولین و تنها اپلیکیشن iMessage با امکانات کامل برای اندروید است. مهمتر از همه، این برنامه به سرور رله، دستگاه اپل یا هر نرم افزار دسکتاپ نیاز ندارد، فقط نیاز دارد شناسه اپل دسترسی داشت

به طور خاص، Sunbird از مواردی مانند رمزگذاری، عکس‌ها و ویدیوهای با کیفیت بالا، چت‌های گروهی iMessage، واکنش‌ها، عکس‌های بالا و نشانگرهای تایپ زنده و رسید خواندن پشتیبانی می‌کند. در میان همه این برنامه ها، تمرکز اصلی ما چت IMAGE است.

پس از بررسی آمار جستجوی افراد در گوگل برای عبارت iMessage برای اندروید این برنامه نیازهای اکثر مردم را برآورده می کند.

از طریق Sunbird به iMessage در اندروید دسترسی پیدا کنید

از طریق Sunbird به iMessage در اندروید دسترسی پیدا کنید

برنامه Sunbird برای ایجاد یک برنامه پیام رسانی یکپارچه از جمله WhatsApp، Facebook Messenger، SMS/MMS و بسیاری دیگر ساخته شده است.

دنی میزراهی مدیر عامل و موسس پیام رسان سان برد می گوید:

با انتشار Sunbird توانستیم مشکلات پیام رسانی کاربران اندروید را برطرف کنیم. iMessage به کاربران اندروید این امکان را می دهد که از یک صندوق ورودی برای همه پیام های خود استفاده کنند.

برنامه Sunbird چیست؟

برنامه Sunbird برای محصولات پیام رسانی غیر از iMessage. مانند تلگرام، اینستاگرام دایرکت، RCS، Slack، Signal و Discord اهداف بلندمدتی دارد.

این برنامه به عنوان یکی از سریع ترین برنامه ها شناخته می شود زیرا هیچ گونه اطلاعات کاربر و اطلاعات ورود شخص ثالث را ذخیره نمی کند. لازم به ذکر است که تمامی برنامه های پیام رسان به جز پیامک در Sunbird رمزگذاری می شوند.

رابط کاربری Sunbird

رابط کاربری Sunbird

Sunbird همچنین قصد دارد یک اپلیکیشن تحت وب برای این پیام رسان بسازد، اما هنوز تصمیمی برای اپلیکیشن iOS نگرفته است.

تاریخ انتشار Sunbird

قرار است دعوت‌نامه‌ها در اواخر سال 2022 برای کاربران بتا برنامه Sunbird ارسال شود و نسخه اصلی در نهایت در اواسط سال 2023 منتشر شود.

انتظار می رود این برنامه در آینده به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد.

طبق اطلاعاتی که در اختیار داریم، نسخه بتا این اپلیکیشن در حال حاضر در مرحله آلفا است و هنوز برای نسخه نهایی زود است. همچنین سازندگان برنامه Sunbird اشاره کردند که هیچ گونه اطلاعات کاربران را ذخیره نمی کند و امنیت آن ها تامین می شود.

سرویس های Sunbird در پیام رسان های سیگنال و iMessage دارای رمزگذاری سرتاسری هستند اما در حال حاضر حفاظت جداگانه و مستقلی ندارند و در آینده به این موضوع پرداخته خواهد شد.

هدف برنامه Sunbird به جای تکیه بر روش‌های ناامن مانند پیام کوتاه و فیس‌بوک مسنجر، ارائه راهی برای کاربران اندرویدی برای ارسال پیام‌های امن به کاربران iOS است.

اگر از محصولات اپل استفاده می کنید و می خواهید نحوه تغییر رنگ رابط کاربری iMessage در آیفون و آیپد را یاد بگیرید، به مقاله مرتبط مراجعه کنید.