منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برون سپاری خدمات دیجیتال مارکتینگ توسط ایران وب لایف

برون سپاری خدمات دیجیتال مارکتینگ توسط ایران وب لایف

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برون سپاری خدمات دیجیتال مارکتینگ توسط ایران وب لایف

دیجیتال مارکتینگ خدمات ارزشمندی است که تقریباً همه کسب و کارها برای بهبود سطح بازاریابی خود به آن نیاز دارند. بسته به شرایط و نیازهای هر کسب و کار، این خدمات ممکن است برون سپاری یا برون سپاری شود. با ما همراه باشید تا هر یک از این دو حالت را جداگانه بررسی کنیم.

برون سپاری خدمات دیجیتال مارکتینگ

برون سپاری خدمات دیجیتال مارکتینگ به این معنی است که شما یک تیم حرفه ای در سازمان خود تشکیل دهید تا این کار را به صورت حرفه ای انجام دهید. در این صورت می توانید به طور مستقیم بر عملکرد هر یک از اعضای تیم نظارت داشته باشید و انتظار حجم کاری بیشتری را داشته باشید. اما توجه داشته باشید که این بیشتر برای سازمان های بزرگ مناسب است و برای همه مشاغل توصیه نمی شود.

در این شرایط باید برای هر خدمتی که نیاز دارید یک متخصص در همان زمینه استخدام کنید و حقوق و مزایای جداگانه ای برای او در نظر بگیرید. علاوه بر این، فرآیند جذب نیرو، بررسی نتایج و نظارت بر عملکرد اعضای تیم مستلزم زمان و دانش کافی است که بسیاری از افراد به آن توجه نمی کنند و اهمیت آن را به عنوان یک صاحب کسب و کار متوجه نمی شوند.

برون سپاری خدمات دیجیتال مارکتینگ

اگر تمام نیازهای کسب و کار خود را برای خدمات بازاریابی دیجیتال از طریق آژانس های تبلیغاتی یا سایر تیم های خارج از سازمان برطرف کنید، این خدمات را برون سپاری کرده اید و دیگر نیازی به تشکیل تیم اختصاصی در سازمان خود ندارید. شما یکی را ندارید

برخلاف روش قبلی، در این شرایط هزینه و زمان بسیار کمتری را صرف امور جاری دیجیتال مارکتینگ می‌کنید و مسئولیت کلیه امور اجرایی مرتبط از دوش شما برداشته می‌شود. کافی است هر از چندگاهی و ترجیحاً در فواصل زمانی معین، نتایج عملکرد تیم بازاریابی دیجیتال خود را بررسی کنید. اگر با شاخص های عملکرد حوزه های مختلف دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارید و یا حتی اگر به دنبال مقاله جامعی هستید که پاسخ کاملی به سوال دیجیتال مارکتینگ چیست؟ این مقاله از ایران وب لایف می باشد ادامه مطلب

آژانس های دیجیتال مارکتینگ این خدمات را به صورت حرفه ای و برای صنایع مختلف ارائه می دهند و به همین دلیل ذهن بازتر و دید خلاق تری به مشکلات تخصصی خود دارند. میزان بازخورد و نتایج بازاریابی و تبلیغات ارتباط مستقیمی با خلاقیت دارد و به طور خلاصه می توان گفت که هر چه تبلیغات شما خلاقانه تر و هوشمندتر باشد بازخورد بهتر و بیشتری دریافت خواهید کرد. با در نظر گرفتن این نکته، می توان گفت که برون سپاری خدمات دیجیتال مارکتینگ و سپردن آنها به آژانس های دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند تا به اهداف تجاری خود سریعتر و بهتر برسید.

6 دلیل برای برون سپاری خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ

1. کار آژانس ها حرفه ای تر است.

آژانس های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ در طول سابقه کاری خود با زمینه خاصی سروکار داشته اند و سپردن کار شما به این گروه ها معادل استخدام نیروی کار مجرب و ماهر است. با این تفاوت که برای نیروی بسیار مجرب و حرفه ای نیازی به پرداخت حقوق تمام وقت ندارید!

از طرفی تمام فعالیت و توجه این مراکز به سمت خدمات دیجیتال مارکتینگ معطوف شده و دانش تخصصی و کیفیت خدماتی که ارائه می دهند بی نظیر است.

2. آژانس ها ابزار و منابع حرفه ای و قدرتمندتری دارند.

دلیل دیگر کسب و کار برون سپاری دیجیتال مارکتینگ این است که اکثر آژانس ها از ابزارهای مدیریت کمپین پیشرفته و سنجش عملکرد استفاده می کنند. از جمله این ابزارها می‌توان به پلتفرم‌های تبلیغاتی پولی، نرم‌افزار مدیریت ایمیل، ابزارهای تحلیل رقبا، ابزارهایی برای اندازه‌گیری عملکرد خود و موارد دیگر اشاره کرد.

ساخت برخی از این ابزارها هزینه زیادی دارد. به خصوص برای شرکت هایی در ایران که اغلب باید این هزینه ها را به صورت ارزی پرداخت کنند. این نکته دسترسی به چنین ابزارهایی را برای بسیاری از تیم های داخلی غیرممکن کرده است یا حتی در صورت ارائه، نمی توانند با آن ها آشنا شوند فرصت ها و یادگیری نحوه کار با آن و تحلیل اطلاعات دریافتی مستلزم صرف زمان و هزینه است.

3. انجام کمپین های تبلیغاتی توسط آژانس ها سود بیشتری خواهد داشت.

برون سپاری خدمات دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند کمپین های تبلیغاتی خود را با هزینه بسیار کمتر اجرا کنید. این شرکت ها منابع و تجربه بیشتری در این زمینه دارند که نه تنها هزینه اجرای کمپین های مختلف را کاهش می دهد، بلکه سرعت پیشرفت شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و روند دستیابی به نتیجه را ساده می کند.

4. دستیابی به نتیجه آسان تر می شود.

تجربه اکثر آژانس ها مهم ترین نقطه قوتی است که تاکنون به آن اشاره کردیم و بیشتر دلایلی که کسب و کارها باید خدمات بازاریابی دیجیتال را برون سپاری کنند به آن مربوط می شود. تسهیل دستیابی به نتیجه مطلوب یکی دیگر از نتایج بهره مندی آژانس ها از تجربه بیشتر است که ارزش توجه دارد.

انجام کارهای مرتبط با دیجیتال مارکتینگ به تنهایی و بدون داشتن تخصص و دانش کافی در این زمینه باعث می شود که ندانید مناسب ترین پاسخ در شرایط جدید چیست و دقیقا چگونه با آن مواجه شوید. با توجه به تعداد پروژه های در حال انجام، آژانس ها دانش لازم برای مقابله با این مسائل را دارند و می توانند بهترین پاسخ را در زمان مناسب ارائه دهند.

5. آژانس ها تیم های بزرگتری دارند.

هر چقدر هم که در سازمان خود تیمی از متخصصان با تعداد کافی افراد تشکیل دهید، باز هم به پای تیم های تخصصی بزرگ و حرفه ای نمایندگی ها نخواهید رسید. این شرکت ها به دلیل فعالیت تخصصی خود دارای تیم های بزرگ با تخصص های متنوع هستند که قابل مقایسه با تیم های سازمانی داخلی نیستند.

6. آژانس ها زمان بیشتری را با شما می گذرانند.

حتی اگر دیجیتال مارکتینگ در لیست اولویت کار شما باشد، باز هم چیزهایی هستند که به همان اندازه مهم هستند و در کنار آن جای دارند. به همین دلیل ممکن است برای برنامه ریزی و مدیریت تمام کارهای خود با مشکل مواجه شوید. در همان زمان، آژانس های تبلیغاتی تمام وقت خود را صرف امور مرتبط با بازاریابی دیجیتال می کنند و با اوقات فراغت خود، شروع به تدوین استراتژی و انجام امور جاری می کنند.

نتیجه

در این مقاله ضمن بررسی شرایط برون سپاری و برون سپاری خدمات دیجیتال مارکتینگ، دلایلی را ذکر کرده ایم که مشخص می کند چرا برون سپاری این خدمات بهتر است. امیدواریم این راهنما برای شما مفید بوده باشد.