منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری زبان انگلیسی بدون اینترنت

بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری زبان انگلیسی بدون اینترنت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری زبان انگلیسی بدون اینترنت

300x250 - inPost

در عصر فناوری و ابزارهای آنلاین، یک برنامه یادگیری زبان انگلیسی آفلاین مانند یک نعمت بزرگ است. اگرچه یادگیری زبان انگلیسی زمان زیادی می برد، اما تلاش ارزش آن را دارد. با یافتن یک منبع خوب و با کیفیت، یادگیری زبان به یک سرگرمی جذاب تبدیل می شود. اپلیکیشن های مختلفی وجود دارند که بر جنبه های مختلف یادگیری تمرکز می کنند و محتوای آموزشی زبان را ارائه می دهند. به گفته زبان آموزان، معلمان و مربیان زبان های خارجی، استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان یکی از بهترین گزینه هاست. نصب اپلیکیشن یادگیری زبان انگلیسی بدون اینترنت این اطمینان را به شما می دهد که همیشه و همه جا ابزار یادگیری زبان را در اختیار دارید.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی را بدون اینترنت از کجا تهیه کنیم؟

کافی است در وب سایت ها، فروشگاه های اپلیکیشن و منابع یادگیری زبان انگلیسی حرکت کنید. انواع مختلفی از نرم افزارها را خواهید یافت که هر کدام روش خاص خود را برای آموزش زبان دارند. اکثر برنامه های یادگیری زبان به راحتی برای دانش آموزان قابل دسترسی هستند. فقط باید کمی صبر به خرج دهید تا بهترین ها را برای خود پیدا کنید. مجموعه بزرگی از نرم افزارهای کاربردی در اینترنت وجود دارد. این برنامه ها به صورت رایگان و یا با هزینه اندک در دسترس هستند.

یادگیری زبان انگلیسی مزایای زیادی دارد. استفاده از اپلیکیشن برای یادگیری زبان انگلیسی بدون اینترنت نیازمند طراحی هوشمندانه و استفاده از پایگاه داده قوی است. با این حال، برخی از این برنامه ها را می توان به روز کرد. بنابراین، هر بار که آنها به اینترنت متصل می شوند، داده های جدیدی دریافت می کنند که بعداً می توانند به صورت آفلاین مورد استفاده قرار گیرند. طراحی هوشمند، استفاده از مهارت های مختلف، تقویت حافظه و افزایش اطلاعات از جمله مزایایی است که این اپلیکیشن ها به همراه دارند.

Rosetta Stone: مناسب برای تمامی سطوح زبان

اپلیکیشن آموزش زبان روزتا استون

اپلیکیشن آموزش زبان Rosetta Stone یکی از محبوب ترین و با رتبه بندی ترین اپلیکیشن ها در جهان است. این نرم افزار برای تمامی سطوح زبانی مناسب است و ترجیحا برای مکالمه و تلفظ استفاده می شود. امتیاز دریافتی کاربران 4.9 از 5 است که نشان از کیفیت بالای آن دارد. این برنامه برای سیستم عامل های مختلف از جمله iOS، اندروید و ویندوز طراحی و توسعه یافته است. میلیون ها زبان آموز در سراسر جهان از این برنامه استفاده می کنند. سابقه طولانی روزتا استون نیز اعتبار آن را در بین معلمان زبان انگلیسی افزایش داده است. نسخه جدید آن هر سال منتشر می شود.

Rosetta Stone یک برنامه آفلاین آموزش زبان انگلیسی است. البته امکان به روز رسانی و دریافت بانک های اطلاعاتی جدید با اتصال به اینترنت نیز وجود دارد. یکی از ویژگی های مهم این نرم افزار پشتیبانی از زبان فارسی است. Rosetta Stone از روش غوطه وری در آموزش زبان استفاده می کند. این روش در واقع به معنای غوطه وری در زبان انگلیسی است. تقویت تلفظ، آشنایی با نوشتن عبارات و جملات، یادگیری از طریق تصاویر و کلمات از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن است. با استفاده از این برنامه می توانید انگلیسی و سایر زبان های خارجی را به ساده ترین شکل ممکن یاد بگیرید.

Memrise: آموزش از طریق ویدئو

اپلیکیشن یادگیری زبان Memrise

Mamraiz یکی از انواع برنامه های آموزش آفلاین انگلیسی است. این برنامه از طریق فیلم های آموزشی زبان را آموزش می دهد. در واقع انگلیسی زبانان محتوای آموزشی را در اختیار تازه واردان قرار می دهند. سیستم آموزشی این نرم افزار مبتنی بر استفاده از مهارت های مردم محلی یک منطقه می باشد. البته دریافت محتوای ویدیویی از طریق اینترنت انجام می شود. اما می توانید ویدیوها را ذخیره کرده و بدون اینترنت تماشا کنید. این نرم افزار از رویکرد آموزش مستقیم زبان استفاده می کند. به گونه ای که افراد را در شرایطی قرار می دهد که ملزم به صحبت به زبان انگلیسی هستند. این بهترین راه برای یادگیری هر زبانی است.

زبان آموزانی که از این طریق بیشترین بهره را از یادگیری زبان می برند، به بالاترین سطح مهارت های خواندن، نوشتن، گفتار و گوش دادن می رسند. با این حال، هنگام یادگیری زبان با این نرم افزار باید بسیار مراقب باشید. زیرا این اپلیکیشن روی تلفظ کلمات و جملات بسیار حساس است. اما اگر روزی 15 دقیقه را صرف مطالعه کنید، نتایج در عرض چند ماه چشمگیر خواهد بود. استفاده از اکثر ویژگی های Memriz رایگان است. با این حال، باید برای برخی از بخش ها و محتوای آن اشتراک بخرید. این برنامه هم به صورت آنلاین و هم آفلاین قابل استفاده است.

سلام انگلیسی: انتخاب شده در سال 2018

سلام اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

نمی توان نام Hello English را در لیست برنامه های یادگیری زبان انگلیسی بدون اینترنت از دست داد. این برنامه در سال 2017 و 2018 به عنوان بهترین اپلیکیشن گوگل رتبه بندی شد و عنوان بهترین اپلیکیشن هندی در سال 2017 را نیز از آن خود کرد. Hello English بیش از 475 درس یادگیری زبان تعاملی دارد. این درس ها موضوعات مختلفی دارند. گرامر، واژگان، اصطلاحات و تلفظ انگلیسی از جمله آنهاست.

مهمترین ویژگی این نرم افزار امکان استفاده از آن بدون اتصال به اینترنت است. این برنامه همچنین دارای بازی های تعاملی سرگرم کننده برای آموزش کودکان است. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Hello عمدتا از اخبار، فیلم های روزانه و محتوای سرگرم کننده برای آموزش زبان آموزان استفاده می کند. از دیگر ویژگی های آن چت با ربات ها برای تقویت زبان است. این برنامه علاوه بر زبان انگلیسی، زبان هایی مانند هندی، تایلندی، عربی، اردو، چینی و برخی دیگر از زبان های آسیایی را نیز آموزش می دهد.

Babbel: استفاده از آموزش های تعاملی

برنامه یادگیری زبان Babbel

Babel نوع دیگری از برنامه یادگیری زبان انگلیسی آفلاین است. البته این نرم افزار قابلیت دریافت مطالب و آپدیت های جدید را از طریق اینترنت نیز دارد. اپلیکیشن بابل یکی از انواع برنامه های تعاملی است که مهارت زبان آموزان را در جنبه ها و سطوح مختلف تقویت می کند. درس ها به گونه ای تنظیم شده اند که کاربران به چیزی بین 10 تا 15 دقیقه در روز برای یادگیری نیاز دارند. دروس مختلف آن بر اساس موضوعات مختلف تقسیم بندی شده است. تمام اصطلاحات سفر، جملات مفید در محل کار، عبارات ضروری در زندگی روزمره و موارد دیگر در این برنامه تعبیه شده است. این برنامه برای سیستم عامل های اندروید و iOS با پرداخت درون برنامه ای طراحی و توسعه یافته است.

Wordup: یادگیری کلمات انگلیسی

برنامه یادگیری زبان Wordup

Wordup یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری لغات انگلیسی است. این برنامه فقط برای یادگیری لغات است و سایر مهارت های زبانی در آن تعریف نشده است. بسیاری از کلمات مهم و کاربردی بر اساس طبقه بندی های مختلف در این برنامه گنجانده شده است. هنگام ورود به Wordup از کاربر تست گرفته می شود. بر اساس نمره کسب شده، سطح او مشخص می شود و کلمات لازم برای یادگیری به او نشان داده می شود. کاربر می تواند با تعیین هدف روزانه از کارت های مختلف برای یادگیری کلمات استفاده کند. روش آموزشی این نرم افزار بر اساس یادگیری فلش کارت G5 می باشد. به این ترتیب، اگر کلمه ای را بلد باشید، پس از یک روز، هفته، ماه، سه ماه و یک سال دوباره به شما نشان داده می شود. برای هر پاسخ اشتباه، آن کلمه به جای اول برگردانده می شود. معلمان زبان خارجی معتقدند که این روش یادگیری بهترین راه برای کسب طولانی مدت واژگان زبان خارجی است. به این ترتیب بعد از یک سال نمی توان کلمات را فراموش کرد.

یادگیری زبان انگلیسی – 15000 کلمه: تقویت واژگان

یک برنامه یادگیری زبان با 15000 کلمه

این یک برنامه دیگر برای یادگیری لغات به زبان های مختلف است. اپلیکیشن Learn English مجموعه بزرگی از کلمات است که برای تقویت واژگان انگلیسی و بسیاری از زبان های دیگر طراحی شده است. این برنامه شامل زبان های آفریقایی، عربی، بلغاری، چینی، فنلاندی، دانمارکی، هندی، فرانسوی، آلمانی، نروژی، پرتغالی، ایتالیایی، روسی، ترکی و بسیاری از زبان های دیگر است.

این نرم افزار روش آموزشی خود را بر پایه بازی و سرگرمی ساخته است. همچنین کلمات و عبارات را با توجه به موضوعات و شرایط مختلف طبقه بندی می کند. روش یادگیری زبان او با استفاده از تصاویر و کلمات مرتبط دنبال می شود. به این ترتیب زبان آموزان می توانند ابتدا دروس پایه را با استفاده از تصاویر بیاموزند و در طول زمان ساختارهای پیچیده تری را بیاموزند.

DROPS Visual: برای سال 2022 انتخاب شده است

برنامه یادگیری زبان بصری کاهش می یابد

این اپلیکیشن یکی از جدیدترین نرم افزارهای آموزش زبان در سال جدید است. Drops Visual شامل سطوح مختلف زبان است. کاربران مبتدی تا متوسط ​​مهارت های زبانی خود را به شیوه ای سرگرم کننده با استفاده از تصاویر مختلف بهبود می بخشند. این اپلیکیشن جدید است و شاید نام آن را در وب سایت ها و اپ استورهای فارسی ندیده باشید. اما خلاقیت او در ارائه آموزش زبان انگلیسی واقعا چشمگیر است. این نرم افزار واژگان اولیه در جملات و عبارات روزمره را به شما آموزش می دهد.

اگرچه برای دریافت محتوای جدید نیاز به اتصال به اینترنت دارید، اما امکان استفاده از آن به صورت آفلاین وجود دارد. روش آموزشی او مبتنی بر تصاویر و کلمات است. زیرا حافظه بصری انسان بسیار قوی تر عمل می کند. این برنامه از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند. اگر به دنبال مطالعه کامل و لذت بخش انگلیسی و سایر زبان ها هستید، توصیه می کنیم این اپلیکیشن را از دست ندهید.

خلاصه با چند نکته برای یادگیری سریع انگلیسی

روش ها، منابع و تکنیک های یادگیری زبان انگلیسی کم نیست. شما می توانید مهارت های زبان خود را به سادگی با تماشای فیلم و کارتون به زبان انگلیسی بهبود بخشید. اما نکاتی وجود دارد که همیشه در این راه به شما کمک می کند. مهمترین قدم در یادگیری زبان حفظ انگیزه و پشتکار در این مسیر است. برای ذخیره این دو مورد می توانید روش های زیر را دنبال کنید:

  • هدف یادگیری زبان خود را مشخص کنید و آن را روی دیوار اتاق خود نصب کنید.
  • هر روز زمانی را برای مطالعه زبان انگلیسی اختصاص دهید. حتی اگر 10 دقیقه در روز باشد.
  • یادگیری زبان را به زمان و مکان خاصی محدود نکنید. از هر فرصتی برای یادگیری استفاده کنید.
  • آنچه یاد گرفته اید را با صدای بلند تکرار کنید. یادگیری را بر روی تکرار ذهنی متمرکز نکنید.
  • اخبار، فیلم ها و سریال ها را به زبان انگلیسی تماشا کنید.
  • دایره لغات خود را گسترش دهید، اما همیشه یاد بگیرید که از آنها در جملات و عبارات استفاده کنید.
  • از کتاب ها، رمان ها و متون انگلیسی بهره ببرید.

مهمترین قدم در استفاده از هر یک از این برنامه ها این است که برنامه ها را دنبال کنید. داشتن یک برنامه روزانه به بهبود مهارت های شما کمک زیادی می کند. شما باید هر روز تمرین کنید. به برنامه خود متعهد باشید و پیشرفت خود را به کتاب ها و منابع خاصی محدود نکنید. همچنین، همیشه باید در مورد مهارت های خود بازخورد دریافت کنید. همه اینها شما را در این مسیر با انگیزه نگه می دارد.