منو سایت

بهترین برنامه های حسابداری برای آیفون

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین برنامه های حسابداری برای آیفون

300x250 - inPost

امروزه با توجه به نیاز افراد جامعه و پیشرفت تکنولوژی، نرم افزاری وجود دارد که بسیاری از نیازهای افراد را به راحتی برطرف می کند. یکی از انواع نرم افزارهای گوشی، اپلیکیشن های حسابداری است که تاثیر ویژه ای در زندگی روزمره کاربران دارد. در واقع با استفاده از این نرم افزار می توان بسیاری از فعالیت های کاربر از جمله پیگیری هزینه ها، صدور فاکتور و یا ارائه گزارش مالی به صورت تلفنی را انجام داد.

همانطور که می دانید تعداد کاربران آیفون بسیار کمتر از اندروید است. در این صورت ممکن است برنامه های قابل نصب بر روی گوشی های آیفون به اندازه گوشی های اندرویدی حساب نشوند. بنابراین اکثر اپلیکیشن های موجود را می توان همزمان بر روی گوشی های اندروید و آیفون نصب کرد. با این حال در این مقاله از وبسایت اپل اپ تصمیم گرفتیم تعدادی از بهترین اپلیکیشن های حسابداری آیفون را معرفی کنیم. پس ما را تا پایان این پست دنبال کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری موبایل برای iOS

امروزه تلفن همراه به یکی از ابزارهای جدایی ناپذیر زندگی ما تبدیل شده است که همه جا همراه ماست. با توجه به این مقاله می توان گفت که دیگر مانند گذشته تنها برای برقراری ارتباط تلفنی مورد استفاده قرار نمی گیرند، بلکه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع تلفن همراه به عنوان ابزاری برای انجام کارهای روزمره در نظر گرفته می شود.

با توجه به نرم افزارهای موجود در بازار می توان از تلفن های همراه برای مدیریت تراکنش و مالی، چک حساب ها و گردش مالی استفاده کرد. این نرم افزار بر روی انواع گوشی های اندروید و آیفون که عملکرد یکسانی برای کاربران دارند قابل نصب می باشد. در زیر بهترین نرم افزار حسابداری آیفون را معرفی می کنیم. استفاده از اپلیکیشن حسابداری برای آیفون به شما امکان می دهد حسابداری شخصی را تجربه کنید.

نرم افزار حسابداری eAccounting

این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری همراه است که به شما امکان مدیریت هزینه ها و مدیریت امور مالی شخصی را می دهد. با استفاده از eAccounting می توانید با ثبت داده ها، یک صورت مالی برای خود تهیه کنید. این نرم افزار دارای ویژگی های مختلفی نیز می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • امکان مدیریت پایگاه داده از نهادهای تجاری و به اشتراک گذاری آن با اعضای تیم
 • امکان فهرست بندی حساب ها و مدیریت امور مالی
 • گزینه بستن حساب در پایان دوره گزارش
 • امکان ایجاد گزارش های مالی مختلف از قبیل صورت سود و زیان، ترازنامه و ….

نرم افزار حسابداری iAccountant

یکی دیگر از انواع اپلیکیشن های حسابداری آیفون iAccountant است. این برنامه علاوه بر حسابداری شخصی، برای حسابداری مشاغل کوچک نیز مناسب است. با کمک برنامه iAccountant می توان به راحتی پول و امور مالی خود را مدیریت و نظارت کرد. نمونه ای از قابلیت های این نرم افزار حسابداری به شرح زیر است:

 • امکان استفاده از دسته بندی های داخلی برای مدیریت پرونده های مالیاتی
 • امکان انتقال پول و زمان بندی تراکنش
 • ثبت نام کنید و سند را ذخیره کنید
 • امکان تهیه صورت های مالی به صورت PDF

برنامه حسابداری Workbox Accounting

یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های حسابداری آیفون، برنامه Workbox Accounting است که توجه بسیاری از متخصصان حسابداری را به خود جلب کرده است. در این برنامه امکان ثبت سریع و آسان امور مالی، مدیریت اسناد و ثبت ساعات کاری کارکنان فراهم شده است. از دیگر ویژگی های آن می توان به افزودن تصاویر، پی دی اف رسیدهای مالی، امکان ایمیل یا چاپ فاکتورها و پیگیری مطالبات اشاره کرد.

این نرم افزار یک برنامه حسابداری موبایلی است که علاوه بر استفاده برای پیمانکاران برای مشاغل کوچک بسیار مفید است.

روال این نرم افزار به این صورت است که پس از دانلود به مدت 90 روز می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید. در صورت رضایت امکان خرید از طریق خود برنامه بصورت اشتراک ماهانه یا سالانه وجود دارد.

یادداشت متنی برنامه حسابداری

این برنامه یکی از ساده ترین اپلیکیشن های حسابداری آیفون است که استفاده از آن بسیار آسان است. در واقع می توان گفت این گزینه برای افراد مبتدی که تجربه زیادی در زمینه حسابداری ندارند بسیار مناسب است.

خوبی Texnote این است که بدون ثبت نام قابل استفاده است. در این نرم افزار حسابداری موبایل امکان وارد کردن اطلاعات مالی برای هر دسته به صورت جداگانه وجود دارد. از دیگر ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مروری جامع بر گزارش هزینه با سرعت بالا
 • امکان ارسال اطلاعات مالی به نرم افزار اکسل
 • امکان مدیریت چندین اکانت
 • همگام سازی اطلاعات با استفاده از ابر

نرم افزار حسابداری – بدهی و اعتبار

این اپلیکیشن حسابداری آیفون یکی از جالب ترین و بهترین برنامه هایی است که توجه کاربران آیفون را به خود جلب کرده است. در این نرم افزار امکان آموزش سوالات حسابداری از طریق بازی وجود دارد و با توجه به تاثیرگذاری آن برای مبتدیان حسابداری و یا افرادی که به دنبال مدرک CPA هستند مناسب می باشد.

در این نرم افزار به کاربران تئوری ها و مفاهیم آموزش حسابداری مانند ورود مجله، بدهکار و اعتبار به صورت رایگان آموزش داده می شود. این برنامه یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری است که آموزش حسابداری و سرگرمی را ادغام می کند. به همین دلیل، آشنایی با اصول حسابداری بسیار ساده تر است.

نرم افزار حسابداری Breezewroks

اپلیکیشن حسابداری آیفون Breezewroks یک اپلیکیشن حسابداری شخصی آیفون است. با استفاده از این برنامه کارهایی مانند حسابداری، زمانبندی تیم و صورتحساب به راحتی امکان پذیر است.

این برنامه دارای ویژگی های مختلفی است و برای استفاده از آن باید پس از اتمام دوره آزمایشی هزینه اشتراک ماهانه پرداخت کنید. همانطور که گفته شد اپلیکیشن حسابداری Breezewroks به دلیل استفاده از آن به عنوان یک اپلیکیشن چند منظوره محسوب می شود.

در این برنامه امکان ثبت جزئیات، افزودن تصاویر و فایل ها وجود دارد. سوابق کاری را به راحتی با اعضای تیم به اشتراک بگذارید و اعضا را برای تکمیل وظایف خاص مدیریت کنید. همچنین می توانید در این نرم افزار اعلان های خودکار مشتریان را ایجاد کنید. امکان صدور فاکتور یا قبض و پذیرش کارت اعتباری از دیگر کاربردهای این برنامه است.

یکی دیگر از مزایای این برنامه حسابداری آیفون این است که می تواند با سایر ابزارهای حسابداری مانند QuickBooks یکپارچه شود.

نرم افزار حسابداری IQBoxy

اپلیکیشن IQBoxy یکی دیگر از نرم افزارهای حسابداری مفید است که برای گوشی های آیفون استفاده می شود. در این برنامه به راحتی می توان هزینه ها و درآمدها را مدیریت کرد. نرم افزار حسابداری IQBoxy با قابلیت OCR که مخفف فن آوری خوانش کاراکتر نوری است آن را نسبت به نرم افزارهای مشابه بهتر کرده است. با استفاده از این قابلیت می توانید به راحتی اسناد کاغذی را به نسخه دیجیتال تبدیل کنید. این امر منجر به کاهش مدت زمان فرآیند حسابداری می شود و امور مالی با سرعت بیشتری انجام می شود.

در این اپلیکیشن حسابداری ویژگی های منحصر به فردی مانند ردیابی جریان های نقدی ورودی و خروجی، امکان عکس برداری از اسناد و رسیدها و مشاهده گرافیکی جریان های نقدی در قالب نمودار وجود دارد.

بهترین نرم افزار مدیریت مالی ایرانی

نرم افزارهای فوق تنها تعدادی از بهترین نرم افزارهایی هستند که برای حسابداری شخصی و مدیریت مالی آیفون استفاده می شوند. البته این نرم افزار بر روی گوشی های اندرویدی نیز قابل نصب است. علاوه بر این نرم افزارها، دو برنامه ایرانی دیگر نیز وجود دارد که علاوه بر گوشی های اندرویدی روی گوشی های آیفون نیز قابل نصب هستند. در زیر به اختصار به دو مورد از آنها اشاره می کنیم.

نمونه کارها معیار

این برنامه یکی از بهترین اپلیکیشن های حسابداری شخصی برای گوشی های موبایل است. در این برنامه به راحتی امکان ثبت هزینه و درآمد وجود دارد. کیف پول ماهک همچنین دارای ویژگی هایی مانند دریافت صورتحساب مفید و گزارش پرداخت، سیستم هشدار پرداخت اقساط و سفارشی سازی دسته بندی های مربوط به هزینه ها و درآمد است.

استفاده از اکثر امکانات این برنامه رایگان است. اما اگر می خواهید به عنوان یک کاربر ویژه انتخاب شوید و مجوز استفاده از تمام ویژگی های آن را داشته باشید، باید اشتراک پرداخت کنید.

فانوس

Fanos یکی دیگر از اپلیکیشن های محبوب حسابداری آیفون است که برای حسابداری شخصی و مشاوره بازار سهام استفاده می شود. ابزارهایی در این نرم افزار وجود دارد که برنامه را برای مواردی مانند بودجه بندی، هشدار و سیستم یادآوری تجهیز می کند.

در اپلیکیشن فانوس امکان ثبت دارایی های نامحدود و ورود سرمایه گذاری های مختلف با سود بالا وجود دارد. استفاده از اکثر امکانات این نرم افزار رایگان است. برای استفاده از برخی اپلیکیشن های این نرم افزار به پرداخت درون برنامه ای نیاز است.

نتیجه

امروزه با توجه به شرایط حاکم استفاده از اپلیکیشن های مختلف و نرم افزارهای خاص حسابداری بسیار افزایش یافته است. در این مقاله تعدادی از بهترین انواع اپلیکیشن های حسابداری آیفون را برای شما آورده ایم. استفاده از اکثر این برنامه ها نیاز به آموزش و دانش خاصی ندارد. در واقع هر شخصی می تواند به راحتی از این نرم افزارها برای انجام حسابداری شخصی خود استفاده کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد.