منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • به‌روزرسانی جدید Tik Tok و ویژگی ارسال مستقیم خوب

به‌روزرسانی جدید Tik Tok و ویژگی ارسال مستقیم خوب

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به‌روزرسانی جدید Tik Tok و ویژگی ارسال مستقیم خوب

همانطور که می دانید TikTok در درجه اول یک پلت فرم ویدیویی است. علاوه بر تعداد کاربران رو به رشد خود که از مرز یک میلیارد عبور کرده است، رقابت قوی با سایر پلتفرم های اجتماعی مانند اسنپ چت و اینستاگرام نیز دارد. به همین دلیل است که هر روز شاهد اضافه شدن ویژگی های جدیدی به این رسانه اجتماعی محبوب هستیم. جدیدترین قابلیت آن نیز امکان ارسال مستقیم در آپدیت جدید تیک توک است. این ویژگی قبلاً اجرا شده است اینستاگرام وجود داشت.

تیک توک امکان مستقیم را برای همه باز می کند

امکان ارسال مستقیم در آپدیت جدید تیک توک برای همه باز خواهد بود

امکان ارسال مستقیم در آپدیت جدید تیک توک برای همه باز خواهد بود

آخرین خبر در مورد Tik Tok این است که قابلیت پیام رسانی مستقیم را در پلتفرم خود ارائه می دهد. لازم به ذکر است که این قابلیت مخصوص کاربرانی است که در این شبکه اجتماعی یکدیگر را فالو می کنند. بر اساس گزارشی در اطلاعات یک گزینه جدید در TikTok به کاربران اجازه می دهد صندوق ورودی خود را به روی افرادی که می خواهند باز کنند. این به معنای دادن مجوز برای ارسال پیام به شخص مورد نظر است.

در واقع این ویژگی کاملاً جدید نیست و اولین بار در نوامبر سال گذشته به گروه کوچکی از کاربران معرفی شد. TikTok اخیراً در ایمیلی که برای کاربران ارسال کرده است تأکید کرده است که امکان ارسال پیام های مستقیم در به روز رسانی جدید Tik Tok وجود دارد. از این پس کاربران تیک توک علاوه بر ارسال پیام برای دوستان خود می توانند برای کسانی که صندوق ورودی خود را برای عموم باز کرده اند نیز پیام مستقیم ارسال کنند.

در حال حاضر این ویژگی در آپدیت جدید Tik Tok کاملا اختیاری است. کاربران می توانند انتخاب کنند که پیام ها را فقط از طرفداران مشترک یا دنبال کنندگان مشترک و دوستان معرفی شده دریافت کنند. در این حالت، این ویژگی به مخاطبین همگام سازی شده و مخاطبین فیس بوک متکی خواهد بود. هدف اصلی TikTok این است که کاربران به‌جای برنامه‌های دیگر، مستقیماً از طریق این برنامه ویدیوها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

همزمان ویژگی جدید به Tik Tok اجازه می دهد تا گامی در جهت تبدیل شدن به یک شبکه اجتماعی واقعی بردارد. زیرا او علاوه بر تمرکز اصلی خود بر ساخت و انتشار ویدئو، توجه بسیاری از مخاطبان را در سراسر جهان به خود جلب کرده است.

اینستاگرام در جهت مخالف حرکت می کند

اینستاگرام قصد دارد محتوای ویدیویی را کاهش دهد

اینستاگرام قصد دارد محتوای ویدیویی را کاهش دهد

جالب اینجاست که در حالی که تیک توک سعی می کند مانند اینستاگرام باشد، پلتفرم متا برعکس عمل می کند. اخیراً، آدام موسری، مدیرعامل اینستاگرام گفته است که این شبکه اجتماعی بیش از حد بر روی ویدیو متمرکز شده است، اما این شرکت باید تجدید نظر کند زیرا هنوز افراد زیادی هستند که از اینستاگرام به عنوان یک پلت فرم بصری استفاده می کنند.

این زمانی اتفاق افتاد که اینستاگرام در رقابت با TikTok، محتوای ویدیویی زیادی را در برنامه خود قرار داد و پس از آن TikTok به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. ما را در بخش اخبار انارمگ دنبال کنید تا شایعات آپدیت جدید تیک توک را با شما به اشتراک بگذاریم.

اگر علاقه مند به ساخت و تماشای فیلم و دابسمش هستید، با تیک توک را بدون جریمه دانلود کنید از Enardoni به دنیای بی حد و حصر و جذاب این پلت فرم محبوب قدم بگذارید.