منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تاریخچه تلگرام برای کاربران اشتراک پریمیوم در دسترس قرار گرفت

تاریخچه تلگرام برای کاربران اشتراک پریمیوم در دسترس قرار گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تاریخچه تلگرام برای کاربران اشتراک پریمیوم در دسترس قرار گرفت

به زودی در پیام رسان محبوب تلگرام ارائه داستان را خواهیم دید. این را پاول رودوف، مدیرعامل تلگرام اعلام کرد ما در حال کار بر روی ویژگی جدید Stories، درست مانند اینستاگرام و سایر رسانه های اجتماعی هستیم و این ویژگی در ماه جولای در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. البته این قابلیت فعلا برای کاربران است اشتراک پرمیوم تلگرام فعال است.

تاریخچه تلگرام فقط برای برخی از کاربران در دسترس است

ارائه قابلیت تاریخچه تلگرام برای کاربرانی که دارای اشتراک تلگرام پریمیوم هستند

ارائه قابلیت تاریخچه تلگرام برای کاربرانی که دارای اشتراک تلگرام پریمیوم هستند

با استفاده از قابلیت استوری تلگرام، کاربران می توانند تصاویر و ویدیوها را در مدت زمان مشخصی با دیگران به اشتراک بگذارند. با این حال، تلگرام سعی می کند کمی متفاوت از سایر رقبا عمل کند. به عنوان مثال، کاربران می توانند انتخاب کنند که داستان های آنها پس از 6، 12، 24 یا 48 ساعت منقضی شود. همانطور که می دانید تاریخچه در اکثر برنامه ها پس از 24 ساعت ناپدید می شود.

تلگرام همچنین به کاربران این امکان را می دهد که برای هر استوری لیست مخاطبین مختلفی ایجاد کنند. این بدان معنی است که می توانید یک داستان را با دوستان نزدیک خود و یک داستان را فقط با همکاران خود به اشتراک بگذارید. رابط کاربری آن همانند تاریخچه برنامه های دیگر است. به این ترتیب لیستی از داستان های موجود را در بالای لیست چت خود خواهید دید.

رابط کاربری تاریخچه تلگرام

رابط کاربری تاریخچه تلگرام

همچنین، درست مانند استوری های اینستاگرام و اسنپ چت، می توانید به هر استوری واکنش نشان دهید یا به آن پاسخ دهید.

همه می‌توانند استوری‌های تلگرام را ببینند، اما فقط کاربرانی که اشتراک پریمیوم تلگرام دارند می‌توانند استوری ارسال کنند. در صورتی که کاربران عادی تلگرام اقدام به ارسال استوری کنند، این پیام را در برنامه مشاهده خواهند کرد:

“پست کردن داستان ها در حال حاضر فقط برای مشترکین در دسترس است.”

ارسال داستان در حال حاضر فقط برای مشترکین برتر در دسترس است.

هنوز مشخص نیست که آیا ویژگی Stories برای همه رایگان خواهد بود یا خیر، اما عبارت در آن اکنون این نشان می دهد که در نهایت در دسترس همه خواهد بود. از سوی دیگر، تلگرام در خبری رسمی تایید کرده است که به زودی تمامی کاربران می توانند بدون نیاز به اشتراک پریمیوم استوری ارسال کنند.

به گفته دوروف، اگرچه تیم تلگرام در ابتدا در برابر ایده استوری مقاومت می کرد، اما این ویژگی بیشترین درخواست کاربران را دارد. در حال حاضر حتی منفورترین افراد تیم از این ویژگی پشتیبانی می کنند و دیگر نمی توانیم تلگرام را بدون این ویژگی تصور کنیم.

حالا امتحان کن

برای دریافت این تابع کافی است که آپدیت جدید تلگرام روی تلفن همراه خود نصب کنید. اگر مشترک دائمی تلگرام هستید، ص خرید اشتراک پریمیوم تلگرام از جانب اناردارک می توانید در تلگرام استوری بفرستید.

علاوه بر توانایی هایی مانند hحذف تبلیغات، حذف محدودیت های آپلود، افزایش سرعت دانلود، تبدیل صدا به متن، شکلک های سفارشی و افزایش ظرفیت بسیاری از ویژگی های قبلی تلگرام. دسترسی داشتن