منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ترفندهایی برای استفاده از آیفون برای زندگی سالم

ترفندهایی برای استفاده از آیفون برای زندگی سالم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ترفندهایی برای استفاده از آیفون برای زندگی سالم

رشد تکنولوژی و ظهور فناوری های جدید نقش بسزایی در بهبود زندگی ما داشته است. البته گاهی از آنها انتقاد می شود که باعث حواس پرتی و اتلاف وقت می شوند. به عنوان مثال، ما ساعات زیادی از روز را بدون دلیل به گوشی خود نگاه می کنیم. آیا به این فکر کرده اید که چگونه می توانید از تلفن خود برای بهبود زندگی و سلامت روحی و جسمی خود استفاده کنید؟ در ادامه این مقاله توسط آنارماگوس با ما همراه باشید تا شما را با نحوه استفاده از آیفون برای زندگی سالم تر و بهتر آشنا کنیم.

چگونه با آیفون سبک زندگی خود را تغییر دهیم؟

استفاده از آیفون برای زندگی سالم

استفاده از آیفون برای زندگی سالم

آیفون یا هر فناوری دیگری در ابتدا برای بهبود سبک زندگی مردم معرفی شد، اما در طول سال ها دقیقا برعکس این اتفاق افتاده است. به همین دلیل است که برخی افراد ناگهان تصمیم می گیرند استفاده از فناوری را کنار بگذارند، اما هنوز راه هایی برای تغییر استفاده از آیفون و در نتیجه تغییر سبک زندگی وجود دارد و مجبور نیستیم استفاده از فناوری را به طور کامل کنار بگذاریم. راه حل این است که از برنامه های مفید موجود در اپ استور و آیفون استفاده کنید.

اطلاعات مهم پزشکی را به صفحه اصلی آیفون اضافه کنید

اطلاعات مهم پزشکی را به صفحه اصلی آیفون اضافه کنید

اطلاعات مهم پزشکی را به صفحه اصلی آیفون اضافه کنید

زندگی همیشه غیرقابل پیش بینی است و اتفاقات بدی ممکن است برای هر کسی بیفتد. اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید یا بیماری خاصی دارید، وقتی حادثه‌ای اتفاق می‌افتد، مردم می‌توانند با بررسی صفحه اصلی آیفون به سرعت به شما کمک کنند.

برای اطلاع رسانی خودکار، مخاطبین اضطراری را اضافه کنید

مخاطبین اضطراری را برای تماس خودکار اضافه کنید

مخاطبین اضطراری را برای تماس خودکار اضافه کنید

می توانید مخاطبین اضطراری را به آیفون و اپل واچ خود اضافه کنید تا در صورت بروز حادثه غیرمنتظره به طور خودکار به آنها اطلاع داده شود.

اپلیکیشن Health را اجرا کنید

اپلیکیشن Health را در آیفون اجرا کنید تا زندگی سالمی داشته باشید

اپلیکیشن Health را در آیفون اجرا کنید تا زندگی سالمی داشته باشید

حتما اپلیکیشن Health را در آیفون خود دیده اید. یکی از نکات استفاده از آیفون برای زندگی سالم، استفاده از این برنامه است. اگر اطلاعات درستی به این برنامه بدهید، به شما کمک می کند تا سلامت خود را کنترل کنید و سبک زندگی خود را بهبود ببخشید.

سوابق پزشکی خود را با عزیزان و پزشکان به اشتراک بگذارید

با انجام تنظیمات در برنامه سلامت می توانید سوابق پزشکی خود را با پزشک معتمد و دوستان خود به اشتراک بگذارید تا از وضعیت شما مطلع شوند و در مواقع ضروری به کمک شما بیایند.

یادآوری های دارویی را تنظیم کنید

برای داشتن زندگی سالم، یادآورهای دارویی را در آیفون تنظیم کنید

برای داشتن زندگی سالم، یادآورهای دارویی را در آیفون تنظیم کنید

اگر برای حفظ سلامتی خود نیاز به مصرف منظم داروی خاصی دارید، می توانید از آیفون برای تنظیم یادآورهای دارو استفاده کنید.

میانبرهای آرامش و یادآوری خواب را برای خواب بهتر تنظیم کنید

پیش از این در مورد اتفاقات غیرمنتظره و ناگوار و نحوه برخورد با آنها صحبت کردیم. حال می خواهیم در مورد اتفاقات ناخوشایندی که احتمال وقوع آنها بیشتر است صحبت کنیم.

پس از معرفی نکاتی در رابطه با استفاده از آیفون برای زندگی سالم، بهتر است با خواب خوب آشنا شوید. اگرچه همه ما می دانیم که استفاده از تلفن های هوشمند به خواب ما آسیب می زند، اما هنوز هم قبل از خواب در گوشی های خود پرسه می زنیم. شاید فکر کنید که این کار شما را خسته می کند و به خواب می روید، اما کاملا در اشتباه هستید. خیره شدن به صفحه گوشی پس از یک روز کاری سخت، فشار بیشتری به مغز و چشم وارد می کند. این عادت بد را با تنظیم زمان خواب در آیفون خود برطرف کنید.

پیگیری فعالیت ها و تمرینات با آیفون

با تنظیم برنامه خواب در آیفون، خواب شما منظم می شود و هنگام بیدار شدن از خواب انرژی بیشتری خواهید داشت. آیا می توانید از آیفون خود برای تناسب اندام و تمرین نیز کمک بگیرید؟ در این صورت بهتر است از اپل واچ خود بپرسید. در غیر این صورت، می توانید از یک ساعت معمولی یا برنامه های یادآوری آیفون برای برنامه ریزی تمرینات خود استفاده کنید.

برای ردیابی تمرینات و فعالیت های خود در اپل واچ، ابتدا باید برنامه Health را راه اندازی کنید:

  1. برنامه سلام در اپل واچ باز کنید.
  2. روی مرورگر ضربه بزنید و فعالیت انتخاب کنید.
تمرینات و برنامه ها را با آیفون برای زندگی سالم ردیابی کنید

تمرینات و برنامه ها را با آیفون برای زندگی سالم ردیابی کنید

  1. در اینجا می‌توانید فعالیت‌های روزانه‌تان مانند تعداد قدم‌ها، مسافتی که پیاده‌روید یا می‌دوید، خلاصه فعالیت‌ها و موارد دیگر را ببینید.

برای کاهش استرس تمرکز را فعال کنید

علاوه بر خواب خوب و ورزش، شما باید فعال باشید و بیرون از خانه کار کنید و برای ادامه زندگی پول دربیاورید. برای بهتر انجام دادن نیاز به تمرکز دارید. برای این شما می توانید از برنامه تمرکز در آیفون استفاده کنید.

علاوه بر اهداف رسمی، شما می توانید تمرکز شخصی سازی شده برای موقعیت های خاص ایجاد کنید، اعلان ها را برای برنامه ها و مخاطبین سفارشی کنید. همچنین گزینه های سفارشی سازی بیشتری وجود دارد.

محدودیت های زمانی برای برنامه های اعتیاد آور تنظیم کنید

برای برنامه ها محدودیت زمانی ایجاد کنید

برای برنامه ها محدودیت زمانی ایجاد کنید

علاوه بر فوکوس، می‌توانید با تنظیم زمان صفحه نمایش، از راه‌اندازی برخی برنامه‌ها در آیفون جلوگیری کنید. به این ترتیب آیفون شما با کاهش نور صفحه بعد از زمان تعیین شده از استفاده از بیش از یک برنامه جلوگیری می کند.

در این مقاله سعی کرده ایم شما را با نکاتی در مورد استفاده از آیفون برای زندگی سالم راهنمایی کنیم. امیدواریم در این راه موفق بوده باشیم. اگر پیشنهاد دیگری دارید در نظرات با ما در میان بگذارید.