منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تصاویر آیفون 15 پرو; تغییر در سوئیچ بی صدا

تصاویر آیفون 15 پرو; تغییر در سوئیچ بی صدا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصاویر آیفون 15 پرو; تغییر در سوئیچ بی صدا

به تازگی تصاویری از آیفون 15 پرو و ​​تغییرات سوئیچ قطع صدا منتشر شده است. همچنین همزمان با عرضه iOS 16.4، شایعاتی از مدل های جدید AirPods نیز به گوش می رسد.

انتشار آپدیت iOS 16.4

سرانجام iOS 16.4 در 28 مارس 2023 همزمان با عرضه Apple Music Classic، منتشر شد. نشانه هایی از کدهای مخفی در این به روز رسانی وجود دارد که به انتشار ایرپادهای جدید اشاره دارد.

آپدیت جدید iOS 16.4

آپدیت جدید iOS 16.4

به‌روزرسانی جدید iOS 16.4 شامل ایموجی‌های جدید و برخی ویژگی‌های جزئی دیگر است. برای مثال امکان ارسال نوتیفیکیشن از برنامه های وب سافاری به صفحه اصلی وجود دارد. این ویژگی باعث می‌شود اپلیکیشن‌های تحت وب iOS 16.4 بیش از گذشته مفیدتر باشند. علاوه بر این، فیلتر صوتی برای کاهش نویز در هنگام تماس آیفون و قابلیت تشخیص تصادف و سقوط در نظر گرفته شده است آیفون 14 و آیفون 14 پرو بهبود یافته است.

این به روز رسانی برای کسانی که آیفون 8 یا بالاتر دارند در دسترس است. در آپدیت جدید iOS در مجموع ۲۱ شکلک به صفحه کلید کاربران آیفون اضافه شده است. همچنین پادکست ها و معماری جدید را به روز کنید HomeKit ما همچنین می بینیم که در مورد آن بدانیم لیست کامل تغییرات در iOS 16.4 مقاله مرتبط را ببینید.

شایعه نسخه جدید AirPods

شایعه نسخه جدید AirPods

شایعه نسخه جدید AirPods

این به روز رسانی برای نسخه جدید AirPods اعمال می شود. کدهای مخفی آن برای AirPods با شماره مدل A3048 و قاب AirPods A2968 اعمال می شود. البته هنوز خبری از عرضه ایرپادهای جدید نیست و هنوز برای اپل زود است که هدفون های محبوب خود را به روز کند. از آنجایی که آنها در سال 2021 به روز شدند.

تصاویر لو رفته از آیفون 15 پرو

هر چند با ارائه بسیار فاصله دارد آیفون 15 پرو ما آن را داریم، شایعات در مورد آن به اوج خود رسیده است و تصاویر جدید لو رفته شایعاتی را ایجاد کرده است. در این تصاویر تغییر سوئیچ قطع صدا آیفون را مشاهده می کنیم.

آیفون 15 پرو

آیفون 15 پرو

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود، افشاگر معروف ShrimpApplePro اخیرا تصاویری از دکمه های غیرمکانیکی آیفون 15 پرو منتشر کرده است که پیش نمایشی از عملکرد آینده آن است.

تصاویر آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس نشان می دهد که دارای دکمه های لمسی یکپارچه برای تنظیم صدا و دکمه بی صدا هستند. سوئیچ قطع صدا که از نسل اول آیفون در سال 2007 وجود داشته است جایگزین خواهد شد، همه کاربران آیفون از این دکمه برای روشن یا خاموش کردن زنگ آیفون استفاده می کنند. برای جزئیات شکل دکمه های تنظیم صدا را در آیفون 15 پرو تغییر دهید مقاله مرتبط را ببینید.