تغییرات اپل در AirPods و شارژرهای آیفون از سال آینده

تغییرات اپل در AirPods و شارژرهای آیفون از سال آینده

طبق اخبار اخیر، اپل قصد دارد از USB-C برای شارژ آیفون استفاده کند. حال تحلیلگر معروف اپل، مینگ چی کو، پیش بینی می کند که اپل از USB-C برای شارژر AirPods استفاده خواهد کرد و این مدل جدید AirPods را با کیس های شارژ متفاوت در سال آینده عرضه خواهد کرد.

امسال مدل جدید ایرپاد پرو معرفی خواهد شد اما به احتمال زیاد کیس شارژ این مدل از اتصال لایتنینگ بهره خواهد برد. اپل هم همینطور AirPods 3 امسال منتشر شد و آنها همچنین یک اتصال رعد و برق دارند. قاب شارژ AirPods و AirPods Pro از شارژ بی سیم نیز پشتیبانی می کند.

این مقالات را نیز بخوانید:

مینگ چی کو گزارش داد: «پیش‌بینی می‌کنم اپل از کیس‌های شارژ با پشتیبانی از USB-C برای مدل‌های ایرپاد 2023 استفاده کند. اما شارژر AirPods Pro 2 که امسال معرفی خواهد شد، احتمالا همچنان از لایتنینگ استفاده خواهد کرد.

این اولین بار نیست که مینگ چی کو از استفاده از USB-C در AirPods خبر می دهد. در ماه می، این تحلیلگر اعلام کرد که ایرپادها و آیفون‌ها از USB-C در میان سایر محصولات اپل استفاده خواهند کرد. این محصولات عبارتند از Magic Keyboard، Magic Trackpad و Magic Trackpad برای Macbook و Mag Safe Battery Pack برای آیفون.

این بدان معنی است که هنگام تحویل آیفون 15 در سال 2023، با اتصال USB-C، اپل به طور همزمان فرآیند تغییر همه محصولات به USB-C را آغاز خواهد کرد. این در نهایت پایان اتصال لایتنینگ خواهد بود، اما به دلیل استفاده گسترده از این اتصال در محصولات فعلی اپل، چندین سال طول خواهد کشید.