منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تغییرات جزئی و کلی جدید اپل موزیک در آپدیت iOS 17

تغییرات جزئی و کلی جدید اپل موزیک در آپدیت iOS 17

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تغییرات جزئی و کلی جدید اپل موزیک در آپدیت iOS 17

در نسخه جدید iOS 17 علاوه بر ارتقای مفید برنامه های سیستمی مانند تلفن، پیام ها و زمان رویارویی همچنین شاهد معرفی چند ویژگی جدید بودیم. اپل برخی از ویژگی های جدید درخواستی کاربران را پیاده سازی کرده است که شامل اپل موزیک بنابراین، اگر از کاربران مشتاق Apple Music هستید، به خواندن این مقاله ادامه دهید آنارماگوس با ما همراه باشید تا با ویژگی های جدید Apple Music در آپدیت iOS 17 آشنا شوید.

همچنین با اشتراک Apple Music بخرید از جانب اناردارک شما به تمام ویژگی ها و موسیقی های موجود در این سرویس پخش موسیقی محبوب دسترسی خواهید داشت. ویژگی هایی مانند دانلود نامحدود موسیقی، دسترسی به کانال های رادیویی Apple Music، پخش آنلاین موسیقی، و دسته ها و فیلترهای موسیقی در دسترس شماست. علاوه بر این، با اشتراک خانوادگی Apple Music را بخرید شما می توانید به همراه 5 نفر از اعضای خانواده خود از تمام این ویژگی ها استفاده کنید. همچنین هرکدام با پروفایل های مجزا به لیست های پخش و پیشنهادات جداگانه مطابق با سلیقه خود دسترسی خواهید داشت.

عملکرد Crossfade در Apple Music چیست؟

ویژگی Crossfade در Apple Music در آپدیت iOS 17 چیست؟

ویژگی Crossfade در Apple Music در آپدیت iOS 17 چیست؟

یکی از بهترین ویژگی های جدید در iOS 17 این ویژگی به Apple Music اضافه شده است Crossfade از یک آهنگ به آهنگ دیگر. این یک ویژگی درخواستی کاربر است که قبلاً در Spotify و سایر رقبای Apple Music موجود بود. Crossfade به شما امکان می‌دهد به‌طور یکپارچه بین آهنگ‌ها جابه‌جا شوید تا هرگز قطع نشوید.

نحوه استفاده از Crossfade در Apple Music در آپدیت iOS 17

  1. در آیفون خود به تنظیمات من دارم میروم
  2. روی موسیقی دست زدن به
  3. بخش جانبی Crossfade روشن کن

البته زمانی که در حال آزمایش این ویژگی در نسخه بتای iOS 17 هستید، ممکن است با مشکل مواجه شوید و اپلیکیشن Settings را ببندید. امیدواریم این باگ قبل از انتشار نسخه اصلی برطرف شود.

لیست پخش مشترک در Apple Music

Apple Music لیست های پخش را در آپدیت iOS 17 به اشتراک گذاشت

Apple Music لیست های پخش را در آپدیت iOS 17 به اشتراک گذاشت

یکی دیگر از ویژگی های جدید که در آپدیت iOS 17 اواخر امسال در اختیار کاربران Apple Music قرار خواهد گرفت. امکان ایجاد لیست پخش مشترک با سایر اعضای خانواده و دوستان وجود دارد. جزئیات زیادی در مورد این ویژگی وجود ندارد زیرا اپل تنها تصویری از این ویژگی منتشر کرده است.

نگاهی دقیق تر به این اسکرین شات، چهار نفر را نشان می دهد که روی یک لیست پخش که شامل تعدادی آهنگ است، به همراه تصویر نمایه شخصی که آهنگ را اضافه کرده است، کار می کنند. علاوه بر اینها، دکمه ای در بالا برای اضافه کردن یا حذف افراد از لیست پخش دیده می شود.

تجربه جدید SharePlay و CarPlay در iOS 17

تجربه جدید SharePlay و CarPlay Apple Music در آپدیت iOS 17

تجربه جدید SharePlay و CarPlay Apple Music در آپدیت iOS 17

چنین به روز رسانی جدیدی در Apple Music وجود دارد که تجربه گوش دادن به موسیقی را در آن به وجود می آورد SharePlay و CarPlay بهبود در iOS 17، SharePlay اکنون در CarPlay ادغام شده است و به مسافران صندلی عقب اجازه می دهد آهنگ ها را رد کنند، اضافه کنند یا مکث کنند، عملکردی که یادآور کابل است. AUX خوب.

تجربه کاربری این است که وقتی درایور CarPlay را فعال می کند، بلافاصله درخواستی برای پیوستن به SharePlay دریافت می کنید یا می توانید یک کد QR را اسکن کنید. پس از اتصال، می توانید به راحتی به لیست پخش بپیوندید و با ضربه زدن روی SharePlay آهنگ را متوقف یا تغییر دهید.

سایر ویژگی‌ها و تغییرات کاربر با iOS 17 به Apple Music می‌آیند

تصویر آلبوم موسیقی در پخش کننده Apple Music

تصویر آلبوم موسیقی در پخش کننده Apple Music

علاوه بر تغییرات ذکر شده در بالا، اپل بی سر و صدا برخی از ویژگی ها و بهبودهای جزئی را در رابط کاربری Apple Music با iOS 17 ارائه کرده است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

مثلا اپل AirPlay برای حمایت Dolby Atmos به روز شده است تا صدایی با کیفیت بالا تولید کند. علاوه بر این، یک نماد ستاره جدید در پخش کننده موسیقی وجود دارد که این هنرمند را محبوب خواهد کرد. البته این قابلیت در اولین نسخه بتای iOS 17 وجود ندارد.

با توجه به رابط کاربری، پخش کننده موسیقی با یک آلبوم متحرک تمام صفحه همراه است و آهنگ هایی که متن ترانه را ارائه می دهند دارای فونت بزرگتر و خوانا هستند. همچنین، بر خلاف iOS 16 که عناصر رابط کاربری روی آن چسبانده شده بودند، این به‌روزرسانی نسخه‌ای از پخش‌کننده موسیقی را در بالای رابط Apple Music قرار می‌دهد.

نتیجه

به طور کلی، iOS 17 تغییرات اساسی زیادی در Apple Music ایجاد نمی کند. در عوض، اپل بر روی بهبود کیفیت زندگی کاربران خود تمرکز می کند و با تغییرات بصری کوچک به آنها گوش دادن بهتر را ارائه می دهد. با این حال، باید تا دسامبر منتظر بمانیم تا ببینیم کدام ویژگی های جدید Apple Music راه خود را به آپدیت iOS 17 باز می کند.