منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تولید محدود آیفون 14 پرو به دلیل ظهور مجدد کووید-19

تولید محدود آیفون 14 پرو به دلیل ظهور مجدد کووید-19

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تولید محدود آیفون 14 پرو به دلیل ظهور مجدد کووید-19

اپل اخیرا بیانیه ای را منتشر کرده و محدودیت تولید آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس را اعلام کرده است. این محدودیت ها در پی تعطیلات اخیر کارخانه در چین به دلیل احیای مجدد کووید-19 اعمال شده است.

مشتریان و سرمایه گذارانی که آیفون 14 پرو را پیش خرید کرده اند، باید مدت بیشتری صبر کنند. این تاخیر در ارسال سفارش قطعا بر آخرین داده های درآمد سه ماهه اپل تأثیر خواهد گذاشت.

این شرکت اعلام کرد که در تلاش است تا سطح تولید عادی سری آیفون های پرچمدار خود را بازگرداند و در عین حال اقدامات ایمنی لازم را برای حفظ سلامت کارگران انجام دهد. اپل به طور خاص این را بیان کرد محدودیت های اعمال شده توسط COVID-19 در کارخانه ژنگژو در چین به طور قابل توجهی بر تولید آیفون 14 پرو تأثیر گذاشته است.

تولید محدود آیفون 14 پرو به دلیل ظهور مجدد کووید-19
تولید محدود آیفون 14 پرو به دلیل ظهور مجدد کووید-19

اپل می گوید:

محدودیت‌های موقت COVID-19 در خط مونتاژ اصلی آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس، در ژنگژو چین تأثیر گذاشت. در حال حاضر این مرکز ظرفیت کارگران خود را به میزان قابل توجهی کاهش داده است. همانطور که در طول همه گیری ویروس کرونا، ما اکنون سلامت و ایمنی خطوط تولید و کارگران کارخانه را در اولویت قرار داده ایم.

شیوع ویروس کرونا در دو سال گذشته تاثیر زیادی بر زنجیره تامین قطعات و تولید آیفون داشته است. همانطور که مشاهده می شود، پس از اعلام رسمی اپل این خبر، این مشکل به طور غیرعادی شدت گرفت، ضمن اینکه اختلال مذکور بر عملکرد و درآمد اپل در سه ماه اخیر تاثیر منفی خواهد گذاشت. به همین دلیل اپل به سرعت سهامداران را از کاهش سهام این شرکت مطلع کرد.

اپل بار دیگر تاکید کرد که همچنان شاهد افزایش تقاضا برای آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس است. تحلیلگران بر این باورند که نتایج فروش سری پرو به همراه تولید آیفون 14 پرو فراتر از انتظارات بوده است. در حالی که تقاضا برای آیفون 14 و آیفون 14 پلاس خیلی کمتر از حد انتظار بود.

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی اپل زمان تحویل سفارشات سری آیفون 14 پرو 4 هفته برآورد شده است. از سوی دیگر، سفارشات آیفون 14 و آیفون 14 پلاس برای تحویل فوری امکان پذیر است. می توانید مقاله زیر را بخوانید نمایشگر همیشه روشن آیفون 14 پرو را معرفی می کنیم پرداخت