منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جدیدترین عکس های آیفون 15 پرو; دکمه اکشن و دوربین

جدیدترین عکس های آیفون 15 پرو; دکمه اکشن و دوربین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جدیدترین عکس های آیفون 15 پرو; دکمه اکشن و دوربین

در ماه های اخیر، بازار شایعات و اخبار آیفون 15 پرو داغ بوده است. در جدیدترین مجموعه تصاویر آیفون 15 پرو ارائه شده توسط یک منبع معتبر، شاهد دو تغییر قابل توجه هستیم. یکی دکمه اکشن و دیگری دوربین تغییر می کند. در ادامه این مقاله توسط آنارماگوس با ما همراه باشید تا جزئیات این تصاویر را با شما به اشتراک بگذاریم.

چرخه شایعات آیفون 15 پرو

شایعاتی مبنی بر تغییرات آیفون 15 پرو

شایعاتی مبنی بر تغییرات آیفون 15 پرو

چندین منبع گفته اند که سری آیفون 15 دارای دکمه های لمسی ثابت با بازخورد لمسی خواهد بود و این خبر حتی توسط یک منبع موثق در خط تولید MFi تایید شده است. یک دکمه یکپارچه قرار بود جایگزین دو دکمه جداگانه صدا شود. با این حال، در هفته های اخیر گزارش شده است که دکمه های لمسی لمسی به دلیل مشکلات ساخت به نفع دکمه های سنتی حذف خواهند شد. این نکته در تصاویر جدید مشخص است.

بسیاری نگران بودند که لغو دکمه استاتیک منجر به حذف دکمه بی‌صدا شود که قرار بود جایگزین سوئیچ قطع فعلی شود و عملکرد را افزایش دهد. این دکمه برای اولین بار در ماه مارس گزارش شد، اما بر اساس تصاویری که اخیراً از آیفون 15 پرو منتشر شده است، می توان گفت که سازندگان لوازم جانبی در حال حاضر روی کدهایی کار می کنند که طراحی سنتی دکمه ها را به همراه دکمه بی صدا حذف می کند. جدید را نشان می دهد

رندر جدید از منبع قابل اعتماد

تصاویر جدید CAD با اطلاعات قبلی که ما دریافت کرده ایم کاملا مطابقت دارد و تنها دو تفاوت و تغییر در آنها دیده می شود. یکی دکمه اکشن و سایر تغییرات دوربین!

دکمه های آیفون 15 پرو

تغییرات آیفون 15 پرو

تغییرات آیفون 15 پرو

به‌جای دکمه‌های حالت جامد که زمانی انتظارش را داشتیم، به نظر می‌رسد اپل در حال بازگشت به طراحی سنتی با دکمه‌های مجزای صدا است. بزرگترین تغییر دکمه جدید بی صدا است.

این دکمه بی صدا جایگزین سوئیچ بی صدا خروجی می شود و شایعه شده است که ویژگی های بیشتری دارد. برخی معتقدند که می توان از آن به عنوان شبیه ساز دکمه اکشن استفاده کرد اپل واچ اولترا به آن اشاره کرد. شایان ذکر است که برای تشخیص سری 15 پرو از سری 15، از این دکمه جدید بی صدا در آیفون 15 و مدل ها استفاده شده است. آیفون 15 پلاس وجود نخواهد داشت.

دوربین ها

تغییرات در دوربین آیفون 15 پرو

تغییرات در دوربین آیفون 15 پرو

در حالی که در تصاویر CAD گذشته شاهد یک برآمدگی بزرگ دوربین با برجستگی لنز بیشتر از دوربین فعلی آیفون 14 بودیم، خوشبختانه این رندرهای جدید تصویر معقول تری را نشان می دهند. در حالی که شاهد افزایش برآمدگی دوربین در آیفون های امسال هستیم، این برآمدگی در طرح های کد جدید طبیعی تر به نظر می رسد. از نظر ظاهری برآمدگی دوربین آیفون 15 پرو مکس نسبت به سایرینی که این نقطه را دارند بیشتر است لنز پریسکوپ این نیز این مدل را تایید می کند. هنوز خبری از وجود لنز پریسکوپ در مدل 15 پرو نیست.

معنای پشت آخرین تصاویر آیفون 15 پرو

تصاویر کد جدید علاوه بر نمایش طراحی دکمه جدید و شایعه بروز رسانی دوربین، بسیاری از جزئیات طراحی در کدهای قبلی را تایید می کنند. حاشیه ها بسیار نازک هستند، USB-C وجود دارد و قاب آن گردتر از آیفون 14 است.