منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جزئیات خطای Apple ID و درخواست رمز عبور دائمی

جزئیات خطای Apple ID و درخواست رمز عبور دائمی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جزئیات خطای Apple ID و درخواست رمز عبور دائمی

همه کاربران دستگاه اپل باید وارد سیستم شوند و از خدمات اپل استفاده کنند اپل آیدی بخر آنها دارند یکی از موارد غافلگیرکننده ای که اخیرا گزارش شده مشکل درخواست های مکرر رمز عبور اپل آیدی در دستگاه های اپل است که باعث نگرانی کاربران شده و حتی بسیاری از آنها گزارش داده اند که پس از وارد کردن رمز، پیامی مبنی بر ناموفق بودن ورود به سیستم نمایش داده می شود. برای اطلاع از جزئیات خطای Apple ID در ادامه این مقاله از آنارماگوس با ما بمان.

در ماه گذشته متوجه شدیم که خدمات آنلاین اپل در بیشتر مواقع قطع می‌شود و این نشان دهنده وجود مشکل است. همچنین گفته می‌شود که کاربران Apple TV هنگام تلاش برای تماشای محتوا در آن دستگاه با مشکلاتی مواجه می‌شوند.

خطای اپل آیدی و درخواست رمز عبور دوباره

خطای اپل آیدی و درخواست رمز عبور

خطای اپل آیدی و درخواست رمز عبور

مسائلی مانند درخواست مداوم رمز عبور اپل آیدی، عدم ورود به حساب کاربری اپل آیدی و ناپدید شدن اشتراک کاربری اپل تی وی پلاس از جمله مشکلاتی است که اخیرا برای کاربران دستگاه های اپل پیش آمده است.

نظر یکی از کاربران:

چرا اپل آیدی من ناگهان از من می خواهد رمز عبور خود را وارد کنم!؟ فکر کنم مشکلی هست!

با وجود اینکه هنوز مشخص نیست چه تعداد از کاربران اپل آیدی با این مشکل مواجه شده اند، طبق گزارش های دریافتی بیشترین خطا مربوط به کشورهای برزیل و ژاپن است. بنابراین تنها تعداد کمی از کاربران اپل در برخی کشورها ممکن است برای ورود به حساب خود مشکل داشته باشند.

اگرچه در روزهای ابتدایی این ماه برنامه آب و هوا خاموش بود و حدود 10 روز پیش، سرویس آنلاین اپل برای ساعت ها قطع بود، اما صفحه وضعیت سیستم اپل که مشکلات پلتفرم های مرتبط با اپل را گزارش می کند، چیزی مرتبط با خطای Apple ID را ثبت نکرد.

آیا شما هم کاربر اپل هستید؟ اگر بله، آیا در اپل آیدی با این مشکل مواجه شده اید؟ در قسمت نظرات با ما تماس بگیرید.

اگر می خواهید بدانید که چگونه آن را تعمیر کنید خطای ناموفق تماس آیفونمی توانید به مقاله مرتبط مراجعه کنید.