منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جزئیات مربوط به صفحه و بند ساعت اپل واچ پراید 2023 | انارماگ

جزئیات مربوط به صفحه و بند ساعت اپل واچ پراید 2023 | انارماگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جزئیات مربوط به صفحه و بند ساعت اپل واچ پراید 2023 | انارماگ

اپل هر ساله با عنوان ماه های پراید، واچ فیس ها و باندهای جدیدی را برای اپل واچ خود معرفی می کند. امسال هیچ گزینه Apple Watch Pride 2023 معرفی نشده است، اما در این مقاله از آنارماگوس نگاهی داریم به ظاهر لو رفته این محصول محبوب اپل؛ پس با ما همراه باشید.

بر اساس گزارشات وب سایت 9to5Mac، بند و صفحه ساعت جدید اپل واچ توسط قانون تایید شده است.

اپل واچ پراید 2023

آرون این موضوع را در توییتر خود اعلام کرد اپل واچ پراید 2023 با چهره ای پولک دار در رنگ های پرچم LGBTQIA+ و همچنین یک گروه موسیقی مضمون عرضه خواهد شد. یکی از نکات جالب این ساعت، تفاوت رنگ یک دست است که قابل تغییر است. لازم به ذکر است که این دست در هنگام رهاسازی به رنگ زرد قابل مشاهده است.

از صحت این اطلاعات چیزی مشخص نیست، اما با توجه به اینکه اپل از ایده های متفاوتی در طراحی ساعت خود استفاده می کند، می توان صحت آن را تایید کرد.

تمامی نکات ذکر شده نشان دهنده رونمایی اپل واچ پراید 2023 توسط اپل است. اما برای دانستن حقیقت باید منتظر رونمایی از این محصول جدید توسط اپل باشیم.

اپل واچ پراید 2023

اپل واچ پراید 2023

تاریخ عرضه اپل واچ پراید

لازم به ذکر است 17 می این روز جشن مبارزه با همجنسگراهراسی است و اپل ممکن است در همان تاریخ از ساعت اپل واچ پراید 2023 نیز رونمایی کند.

اپل یک مدافع آشکار حقوق است LGBTQIA+ (افراد دارای اختلال هویت جنسی) و برای حفظ حقوق این افراد، اپل واچ پراید هر ساله با باندهای جدید و متنوع عرضه می شود. علاوه بر این، از سازمان های LGBTQIA+ حمایت مالی می کند تا تغییرات مثبتی در روند کار ایجاد کنند.

برای خرید باندهای فعلی اپل واچ پراید اسپورت یا اپل واچ پراید 2022، می توانید از فروشگاه مجازی اپل یا آمازون و برای آن از کارت های پرداخت مجازی بهره بردن