منو سایت

حساب پی پال و کسب ارز آزاد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
حساب پی پال و کسب ارز آزاد

اگر نیاز به پرداخت ارزی دارید یا علاقه مند به خرید از سایت های خارجی هستید، باید با حساب پی پال آشنا باشید. پی پال یکی از معتبرترین و معروف ترین کیف پول های دیجیتال در جهان است که برای خرید آنلاین و انتقال ارز مورد استفاده قرار می گیرد.. حتی اگر در نقد کردن درآمدهای ارزی خود از کار به عنوان فریلنسر مشکل دارید، PayPal به شما کمک خواهد کرد. اگر کنجکاو هستید که بدانید چگونه همه این کارها را انجام دهید، ادامه مطلب را بخوانید آنارماگوس با ما همراه باشید تا شما را از طریق حساب پی پال و نحوه برداشت پی پال راهنمایی کنیم.

حساب پی پال چیست؟

حساب پی پال چیست؟

حساب پی پال چیست؟

پی پال یک کیف پول الکترونیکی و به عبارتی یک حساب مجازی است که می توانید از طریق آن در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از دنیا پول انتقال دهید. سرویس پرداخت آنلاین پی پال به کاربران خود اجازه می دهد تا در یک محیط امن نقل و انتقالات مالی را انجام دهند. بسیاری از سایت های خرید معروف دنیا مانند eBay آنها همچنین از دروازه پرداخت آنلاین پی پال پشتیبانی می کنند.

لازم به ذکر است که اپلیکیشن پی پال نیز بر روی دستگاه شما قابل نصب و استفاده است.

انواع حساب های پی پال

انواع حساب های پی پال

انواع حساب های پی پال

با توجه به نیاز خود می توانید حساب پی پال مورد نظر خود را انتخاب کنید. پورسانت هر حساب متفاوت است اما در هنگام خرید یا انتقال پول نیازی به پرداخت اضافی نیست و فقط در زمان دریافت وجه پورسانت فوق از حساب کسر می شود.

 • حساب شخصی پی پال: این حساب برای خرید آنلاین از سایت هایی مانند آمازون و eBay و انتقال پول به حساب دوستان و خانواده در خارج از کشور مناسب است.
 • حساب اختصاصی پی پال یا پریمیر: این اکانت برای افرادی مناسب است که در مشاغل آنلاین کوچک و فریلنسرها فعال هستند. علاوه بر این که این حساب دارای تمام ویژگی های حساب شخصی است، می توانید از آن برای کسب درآمد ارزی از مشاغل آزاد نیز استفاده کنید.
 • حساب تجاری پی پال: اگر فعالیت های شما در خارج از کشور به صورت گروهی یا تحت نام یک شرکت یا سازمان است، باید یک حساب تجاری پی پال خریداری کنید. این حساب برای گروه ها و شرکت های تجاری بین المللی مناسب است. با خرید اکانت تجاری، علاوه بر مزایای ویژه حساب، از مزایای زیر نیز برخوردار خواهید شد:
 1. یک حساب کاربری با نام تجاری شرکت ثبت کنید
 2. امکان پذیرش و انتقال وجه از تمامی حساب ها
 3. امکان دسترسی به 200 کارمند
 4. لوگو و نام شرکت خود را هنگام پرداخت به مشتریان نشان دهید و…

خدمات و مزایای پی پال

خدمات و مزایای حساب پی پال

خدمات و مزایای حساب پی پال

با داشتن حساب ارزی پی پال می توانید به خدمات و مزایای زیر دسترسی داشته باشید:

 • پرداخت و انتقال وجه به حساب های دیگر
 • فروش خدمات و دریافت درآمد ارزی
 • پرداخت هزینه آزمون هایی مانند تافل و آیلتس
 • صورت‌حساب تمام حساب‌های آنلاین، مانند حساب‌های بازی
 • خرید بلیط و رزرو هتل های خارجی
 • پرداخت هزینه های مهاجرت
 • پرداخت هزینه ثبت نام در دانشگاه های خارجی
 • پرداخت حق عضویت و اشتراک سایت های خارجی مانند GitHub Pro
 • خرید از سایت های خارجی

برای استفاده از خدمات پی پال کافی است با استفاده از ایمیل خود یک حساب پی پال ایجاد کنید و از طریق کارت اعتباری حساب خود را شارژ کنید. متاسفانه به دلیل تحریم های موجود علیه کشورمان، مردم برای استفاده از خدمات پی پال در ایران با محدودیت هایی مواجه هستند. همانطور که می دانید امکان دریافت کارت اعتباری بین المللی برای ایرانیان وجود ندارد تا جایی که برای برداشت ارزهای خود در پی پال با مشکل مواجه خواهید شد. اما نگران نباشید! زیرا ما در Enargift با انواع مختلف سرویس صورتحساب حساب پی پال و از او انتقاد کنید ما به کمک شما خواهیم آمد. در زیر انواع خدمات مرتبط با این حساب Enargift آورده شده است:

خدمات برداشت پی پال

نحوه بررسی پی پال

نحوه بررسی پی پال

امروزه با گسترش فضای مجازی و الکترونیکی، افراد می توانند بدون توجه به مرزهای جغرافیایی به فعالیت های دیجیتال و تجارت در خارج از کشور بپردازند. از طرفی به دلیل گرانی دلار بسیاری از افراد به کار مجازی و کسب دلار روی آوردند. تنها مشکل این است که چگونه درآمد دلاری خود را به ریال تبدیل کنیم؟

مورد استفاده قرار گرفته خدمات برداشت پی پال در EnarGift می توانید درآمدهای واریز شده به حساب PayPal خود را برداشت کنید. این سرویس شامل ارزهای مختلفی مانند دلار، یورو و … می باشد. و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

سرویس شارژ پی پال

اگر از حساب پی پال خود برای انتقال پول یا خرید آنلاین استفاده می کنید، باید حساب پی پال خود را دوباره بارگیری کنید. می توانید حساب خود را از این سایت شارژ کنید سرویس شارژ پی پال از EnergyGift استفاده کنید.

سپس مبلغ مورد نظر را به حساب خود واریز کنید و به حساب های دیگر انتقال دهید و از سایت های خارجی به راحتی و تنها با ایمیل و رمز عبور خود خرید کنید.