منو سایت

خبر تغییرات اساسی در قیمت اپ استور اپل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خبر تغییرات اساسی در قیمت اپ استور اپل

اپل اخیرا یک سند توسعه دهنده منتشر کرده است که نشان می دهد قیمت اپل اپ استور تغییر کرده است. این تغییر چند ماه پیش برای برنامه های اشتراکی شروع شد و اکنون برای همه برنامه ها اعمال خواهد شد. توسعه دهندگان می توانند قیمت محصولات خود را از بین 900 گزینه موجود انتخاب کنند. برخلاف گذشته، اعدادی مانند 1 دلار نیز در اینجا دیده می شوند.

اپل یک تغییر قیمت برنامه ریزی شده را اعمال کرده است و تعداد گزینه های قیمت گذاری در دسترس توسعه دهندگان را 10 برابر افزایش داده است. این تغییر بزرگی نسبت به سیاست قبلی اپل یعنی 0.99 دلار و عدم وجود مقادیر مشترک مانند 1 دلار است.

با توجه به افزایش تورم در جهان، اپل و توسعه دهندگان تصمیم گرفتند که در قیمت ها فروشگاه اپل تغییراتی ایجاد کرد و بر این اساس شاهد انعطاف بیشتری در این زمینه خواهیم بود. طبق اسناد توسعه‌دهنده جدید، قیمت‌های App Store اپل و خریدهای درون برنامه‌ای ممکن است از مقادیر جدیدی استفاده کنند که شامل محدوده 0.10 تا 10 دلار و 0.50 تا 50 دلار است است.

ایجاد تغییرات در قیمت اپ استور

ایجاد تغییرات در قیمت اپ استور

این بدان معناست که مشتریان اکنون به جای قیمت‌های کلاسیک 0.99 دلار، اپلیکیشن‌ها را با قیمت 1 دلار می‌بینند، و خریدهای درون‌برنامه‌ای می‌توانند تا 0.29 دلار کاهش پیدا کنند. بالاترین قیمتی که یک توسعه دهنده می تواند برای هر چیزی تعیین کند 10000 دلار است.البته چنین قیمت هایی نیاز به مجوز ویژه از اپل دارد.

در کنار این افزایش قیمت ابزارهای بیشتری برای کنترل قیمت گذاری جهانی وجود دارد. بنابراین توسعه دهندگان می توانند قیمت ها را بر اساس ارز محلی یا قراردادهای قیمت گذاری تعیین کنند. این بدان معنی است که آنها می توانند از قیمت گذاری استاندارد جهانی استفاده کنند یا دسترسی به برنامه ها و خریدهای درون برنامه ای را بومی سازی کنند تا بتوانند خدمات شخصی سازی شده ارائه کاربران از هر منطقه

توسعه دهندگان تا 9 می 2023 فرصت دارند تا قیمت های پایه منطقه ای را تعیین کنند. از آن زمان، اپل قیمت های جدیدی را در 175 فروشگاه معرفی کرده است اپ استور فعال خواهد شد

اگر توسعه دهندگان تا آن تاریخ اقدامی انجام ندهند، اپل قیمت ها را بر اساس قیمت های فعلی ایالات متحده به روز می کند. در این صورت تغییرات بر اساس ارزش پایه دلار آمریکا محاسبه خواهد شد. علاوه بر این، توسعه دهندگان این امکان را دارند که هر زمان که بخواهند، قیمت ها را با توجه به شرایط اقتصادی و هزینه هایی که اپل تعیین می کند، به جای قیمت های ثابت تغییر دهند. به نظر می رسد این کار به افزایش فروش اپلیکیشن ها در بازارهای مختلف کمک کند.

در اخبار دیگر، شما نیز می توانید جزئیات حذف تیک توک از اپ استور خبر داشتن