منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • خرید و هزینه حساب توسعه دهنده اپل نحوه ایجاد یک حساب توسعه دهنده اپل

خرید و هزینه حساب توسعه دهنده اپل نحوه ایجاد یک حساب توسعه دهنده اپل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خرید و هزینه حساب توسعه دهنده اپل نحوه ایجاد یک حساب توسعه دهنده اپل

اگر یک برنامه‌نویس یا برنامه‌نویس هستید، می‌توانید برنامه‌هایی را که برای iOS، iPadOS، macOS TVos و watchOS ایجاد می‌کنید، با استفاده از حساب توسعه‌دهنده اپل در فروشگاه App Apple منتشر کنید. برای این، اول از همه، شما باید اقدام کنید یک حساب توسعه دهنده اپل بخرید خرید (حساب توسعه دهنده) برای انتشار برنامه های خود. با این حساب، کنترل بیشتری بر برنامه هایی که در اپ استور منتشر می کنید خواهید داشت.

ویژگی ها و مزایای استفاده از حساب توسعه دهنده اپل:

ایجاد یک حساب توسعه دهنده اپل - حساب توسعه دهنده اپل
یک حساب توسعه دهنده اپل ایجاد کنید

با یک حساب توسعه دهنده اپل، می توانید از ویژگی های برنامه توسعه دهنده اپل استفاده کنید. مهمترین ویژگی های برنامه توسعه دهنده اپل به شرح زیر است:

1- با Apple Developer به نسخه های بتا سیستم عامل، ویژگی های پیشرفته برنامه، ابزارهای توسعه، تست و انتشار و افزونه های سافاری دسترسی خواهید داشت.

2- برنامه شما به همه مشتریان در سراسر جهان نشان داده می شود.

3- در برنامه توسعه دهنده اپل میزان پذیرش بسیار بالاست. این بدان معنی است که شما آخرین فناوری ها و فناوری های اپل را دریافت خواهید کرد و همیشه از آخرین محصولات و خدمات این برند مانند ios، iPadOS، macOS، TVos و watchOS آگاه خواهید بود.

4- در این برنامه قابلیت های برنامه های پیشرفته افزایش می یابد.

5- استفاده از فرصت پرواز آزمایشی برنامه شما در دستگاه های مختلف آزمایش و بررسی می شود. با تست پرواز، می‌توانید اپلیکیشن خود را در اختیار تعداد کمی از کاربران قرار دهید تا آن‌ها بتوانند برنامه را روی دستگاه‌های خود آزمایش کرده و در مورد عملکرد آن به شما بازخورد بدهند. به این ترتیب می توانید باگ ها و ایرادات برنامه خود را پیدا کرده و در نسخه نهایی سعی در رفع آنها کنید.

6- می توانید بدون نیاز به پیاده سازی فنی امکاناتی که در هیچ کجای دنیا وجود ندارد از ابزارهای تحلیلی اپل به نام Apple Analytics استفاده کنید.

اگر توسعه دهنده اپل هستید، باید مراحل مختلفی را طی کنید تا اپلیکیشن خود را در اپ استور قرار دهید. اولین قدم ایجاد یک حساب توسعه دهنده اپل است. هنگامی که Apple ID خود را ایجاد می کنید که اطلاعات و هویت شما را نشان می دهد. حساب کاربری خود را در سیستم توسعه دهنده ios ثبت کنید.

حساب توسعه دهنده اپل دارای دو حالت سازمانی و فردی است.

اگر صاحب یک شرکت ثبت شده در ایالات متحده آمریکا هستید، باید یک حساب سازمانی ایجاد کنید. اما اگر یک برنامه‌نویس معمولی هستید، می‌توانید برنامه‌های خود را با استفاده از حساب شخصی در App Store منتشر کنید.

خرید و نحوه استفاده از حساب توسعه دهنده اپل

می توانید یک حساب توسعه دهنده اپل از سایت رسمی ایجاد کنید اناردارک با پرداخت هزینه سالانه آن را دریافت کنید. پس از خرید اکانت توسعه دهنده، برنامه کافی است xcode از اپ استور مک دانلود کنید. با داشتن این دو می توانید اپلیکیشن های اپل را طراحی کنید. برنامه Apple Developer هر آنچه را که برای توسعه یک برنامه نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. همانطور که در بالا گفتیم، شما می توانید به عنوان یک فرد یا به عنوان یک سازمان در برنامه Apple Developer ثبت نام کنید.

چگونه یک حساب توسعه دهنده اپل ایجاد کنیم

  • اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک Apple ID بسازید. اگر قبلاً یک Apple ID برای ادامه دارید، در غیر این صورت به ایجاد یا ادامه دهید اپل آیدی بخر انجام دادن.
  • با اپل آیدی و رمز عبور خود وارد وبسایت شوید مرکز عضو توسعه دهندگان اپل رازیانه؛
حساب توسعه دهنده اپل
حساب توسعه دهنده اپل
 • در صفحه ای که باز می شود، قوانین و مقررات مربوط به حساب کاربری توسعه دهنده را بخوانید و با آن موافقت کنید.
حساب توسعه دهنده اپل
حساب توسعه دهنده اپل
 • پس از موافقت، برنامه xcole را در مک خود باز کنید.
 • در صفحه Xcode، گزینه Preferences را انتخاب کنید.
حساب توسعه دهنده اپل
حساب توسعه دهنده اپل
 • روی Accounts کلیک کنید؛
حساب توسعه دهنده اپل - حساب توسعه دهنده اپل
حساب توسعه دهنده اپل
 • حالا روی + کلیک کنید و Apple ID و رمز عبور را در Xcode وارد کنید.
چگونه یک حساب توسعه دهنده اپل ایجاد کنیم
حساب توسعه دهنده اپل

اکنون یک حساب توسعه دهنده رایگان برای پیگیری اهداف کاری خود دارید. با استفاده از این حساب رایگان، فقط می‌توانید از نسخه‌های آزمایشی و بتا برنامه‌ها استفاده کنید، اما برای استفاده از ویژگی‌های بیشتر و انتشار برنامه‌های خود در اپ استور، باید حساب توسعه دهنده اپل با توجه به مزایا و قابلیت هایی که در بالا ذکر کردیم خرید کنید.