منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دکمه های ولوم و پاور آیفون 15 پرو را به مدل لمسی تغییر دهید

دکمه های ولوم و پاور آیفون 15 پرو را به مدل لمسی تغییر دهید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دکمه های ولوم و پاور آیفون 15 پرو را به مدل لمسی تغییر دهید

در آیفون 15 پرو و ​​پرو مکس، اپل قصد دارد از دکمه های لمسی پاور برای افزایش و کاهش صدا استفاده کند. مینگ چی کو، تحلیلگر محصولات اپل، این جزئیات را با زمانی که دکمه هوم قابل کلیک را با یک دکمه ثابت در آیفون 7 جایگزین کردند، مقایسه کرد.

سه دکمه حالت جامد

کو پیش بینی می کند که این تغییر فقط برای مدل های رده بالای آیفون اعمال می شود که در نیمه دوم سال آینده عرضه خواهند شد. او در توییتر خود اعلام کرد:

دکمه‌های تنظیم صدا و پاور در مدل‌های جدید آیفون 15/2H23 رده بالا از طراحی یک دکمه ثابت (همانند دکمه هوم در آیفون 7/8/SE2/3) استفاده می‌کنند.

او پیش بینی می کند که این طرح جایگزین دکمه فیزیکی/مکانیکی شود. به گفته کو مدل‌های استاندارد آیفون 15 دارای دکمه‌های مکانیکی یکسانی هستند و این دکمه‌های جامد یکی از تفاوت‌های آشکار بین مدل‌های پرو و ​​پرو مکس هستند. البته بعید است که اپل این تغییر را فقط برای مدل پرو مکس در نظر بگیرد، چرا که شایعه شده این مدل به جای آیفون پرو مکس، آیفون پرو مکس نامیده می شود. فوق العاده من استفاده خواهم کرد

این مقالات را نیز بخوانید:

سه موتور ارتعاشی تپتیک

سه موتور لرزش لمسی در iPhone 15 Pro و Pro Max
سه موتور لرزش لمسی در iPhone 15 Pro و Pro Max

کی میگه اپل از Taptic Engine برای انتقال حس کلیک کردن در دکمه های ثابت آیفون های آینده استفاده خواهد کرد. با توجه به این تغییر، تعداد موتورهای لمسی در هر آیفون از یک به سه موتور افزایش می یابد. در نتیجه، تامین کنندگان موتور tappet مانند Luxshare ICT (اولین تامین کننده)، فن آوری های AAC (تامین کننده دوم) از مزایای آن بهره مند خواهند شد و ذینفعان اصلی این تغییر هستند.

علاوه بر این، انتظار می رود که آیفون 15 اولین آیفون مجهز به پورت USB-C خواهد بود همانطور که اپل ورود این پورت به آیفون 15 را تایید کرده است. تنها یک ماه تا عرضه آیفون 14 باقی مانده است و طبق شایعات و اخبار منتشر شده در یازده ماه آینده، باید منتظر انقلابی در آیفون های آینده باشیم. اگرچه طراحی آنها تغییر قابل توجهی نخواهد داشت.

نکته جالب در مورد دکمه های ثابت آیفون 15 این است که این تغییر قبل از اپل واچ انجام می شود. البته اپل واچ اولترا نشان داد که برای دوام بیشتر نیازی به دکمه های محکم ندارید، اما باز هم احتمالاً همه ما نگران آسیب دیدن دکمه های صدا و پاور آیفون بوده ایم.

هنوز راه زیادی تا رونمایی از نسل بعدی آیفون باقی مانده است، اما اگر به اخبار پیرامون آن علاقه دارید، این مقاله است. آیفون 15 از کانکتور لایتنینگ اپل پشتیبانی نمی کند علاوه بر بخش اخبار بخوانید آنارماگوس با ما همراه باشید تا از شایعات و اخبار پیرامون او مطلع شوید.