منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • راهکارهایی برای افزایش عمر باتری اپل واچ

راهکارهایی برای افزایش عمر باتری اپل واچ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
راهکارهایی برای افزایش عمر باتری اپل واچ

اگرچه عمر باتری اپل واچ در سال های اخیر بهبود یافته است، اما ساعت هوشمند شما، چه سری جدید باشد اپل واچ 6 یا مدل های قدیمی تر، همچنان باید روزی یک بار شارژ شود. لازم به ذکر است که به روز رسانی های مختلف مصرف باتری این ساعت هوشمند را بهینه کرده است و می توانید آن را کمی بیشتر از 18 ساعت استاندارد روشن نگه دارید. اما اگر تمام روز از اپل واچ خود استفاده نکرده باشید و باتری آن همچنان کم باشد، چه؟ از آنجایی که تخلیه باتری اپل واچ آزاردهنده است و برای شما مشکل ایجاد می کند، در این مقاله از آنارماگوس راه حل هایی برای افزایش عمر باتری اپل واچ معرفی کرده ایم. اگر از اپل واچ استفاده می کنید یا قصد خرید آن را دارید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

راه هایی برای افزایش عمر باتری اپل واچ

 1. حالت همیشه روشن را خاموش کنید

اپل واچ سری 5 و مدل های جدیدتر با نمایشگر همیشه روشن عرضه می شوند. این در واقع یک ویژگی خوب برای اپل واچ است زیرا به عملکرد ساعت هوشمند کمک می کند، اما از طرف دیگر باعث کاهش عمر باتری می شود. اگر می خواهید در هزینه بیشتری صرفه جویی کنید، این ویژگی را غیرفعال کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

 1. تنظیمات را با فشار دادن دکمه دیجیتال تاج باز کنید.
 2. با پیمایش به تنظیمات من دارم میروم
 3. اکنون نمایشگر و روشناییs را انتخاب کنید.
 4. دوباره و دوباره اسکرول کنید همیشه روشن کلیک.
 5. این قابلیت را غیرفعال کنید.
ویژگی همیشه روشن را در اپل واچ غیرفعال کنید

ویژگی همیشه روشن را در اپل واچ غیرفعال کنید

  1. ویژگی Raise to wake را غیرفعال کنید

ویژگی دیگری که در اپل واچ سری 4 و بالاتر به عنوان جایگزین Always-On استفاده می شود، این است بیدار شدن با لیفت مچ دست و- به این ترتیب هر بار که دست خود را بالا می آورید، صفحه ساعت هوشمند روشن می شود و دیگر نیازی به ضربه زدن برای مشاهده اعلان ها یا زمان روی صفحه نیست. اگر این ویژگی برای شما مهم نیست، غیرفعال کردن آن به شما کمک می کند تا در مصرف انرژی بیشتری صرفه جویی کنید. در اینجا مراحل غیرفعال کردن این ویژگی وجود دارد:

   1. پس از باز کردن قفل اپل واچ، با فشار دادن تاج دیجیتال به تنظیمات بروید.
   2. با پیمایش در میان برنامه ها به تنظیمات من دارم میروم
   3. نمایشگر و روشنایی انتخاب کنید.
   4. به بخش بیدار شو ادامه دهید و به اشتراک بگذارید بیدار شدن با لیفت مچ دست غیر فعال کردن
Wake on Wrist Raise را غیرفعال کنید

Wake on Wrist Raise را غیرفعال کنید

  1. از صفحه های ساعت با تم تیره استفاده کنید

شما ممکن است این را ندانید اپل واچ دارای صفحه نمایش OLED است. یک پنل OLED هر پیکسل استفاده شده را روشن می کند که بر میزان شارژ مصرفی تأثیر می گذارد. برای صرفه جویی در مصرف باتری اپل واچ، بهتر است از واچ فیس هایی با تم و پس زمینه تیره و مشکی استفاده کنید. این به کاهش مصرف انرژی و افزایش عمر باتری کمک می کند.

  1. غیرفعال کردن بازخوانی پس زمینه

آیا می‌دانستید زمانی که برنامه‌ای را در آیفون خود دانلود می‌کنید، آن برنامه به طور پیش‌فرض بر روی اپل واچ شما نصب می‌شود؟

به‌روزرسانی این برنامه‌ها در پس‌زمینه اپل واچ باتری زیادی مصرف می‌کند، بنابراین بهترین راه برای افزایش عمر باتری اپل واچ غیرفعال کردن Background Refresh است. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

 1. برنامه من در حال تماشا هستم در آیفون خود باز کنید.
 2. روی عمومی دست زدن به
 3. اکنون برنامه پس زمینه را به روز کنید انتخاب کنید.
 4. در صفحه بعد، بخش برنامه پس زمینه را به روز کنید خاموش شد
غیرفعال کردن بازخوانی پس زمینه

غیرفعال کردن بازخوانی پس زمینه

  1. تعداد اعلان ها را در اپل واچ کاهش دهید

شما از اپل واچ برای دریافت و پاسخ فوری پیام‌ها استفاده می‌کنید، اما دریافت اعلان‌ها از همه برنامه‌های آیفون یک دردسر غیرضروری است. غیرفعال کردن برخی اعلان‌های غیر ضروری برای افزایش عمر باتری مفید است، زیرا نه تنها صفحه نمایش را خاموش می‌کنند، بلکه صدا و لرزش تولید می‌کنند. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. برنامه من در حال تماشا هستم در آیفون خود باز کنید.
 2. روی اطلاعیه ها دست زدن به
 3. حال برنامه ها و سرویس هایی را که می خواهید اعلان دریافت کنید و یکی از دو گزینه را انتخاب کنید آینه آیفون من یا سفارشی کردن مجوزها برای آنها انتخاب کنید
 4. همچنین به هشدارهای آینه ای برای آیفون به پایین اسکرول کنید و برنامه هایی را که نمی خواهید از آنها اعلان دریافت کنید غیرفعال کنید.
کاهش اعلان ها در اپل واچ

کاهش اعلان ها در اپل واچ

  1. صدا و لرزش را غیرفعال کنید

همانطور که در بالا گفتیم، اپل واچ یک ابزار اطلاعات مصرف کننده است. با این حال، شنیدن صدای لرزش ملایم هنگام دریافت اعلان راهی مفید برای مطلع شدن از اتفاقات بدون ایجاد سر و صدای زیاد است. محدود کردن این ویژگی تاثیر کمی در افزایش عمر باتری اپل واچ شما دارد. برای غیرفعال کردن:

 1. برنامه من در حال تماشا هستم در آیفون خود باز کنید.
 2. روی صدا و احساس دست زدن به
 3. حالت بی صدا بر اساس نیاز خود انتخاب یا تقسیم کنید بازخورد لمسی خاموش شد
لرزش را در اپل واچ غیرفعال کنید

لرزش را در اپل واچ غیرفعال کنید

  1. حالت ذخیره انرژی را فعال کنید

برای افزایش عمر باتری اپل واچ، در صورت نیاز حالت ذخیره انرژی را روشن کنید. با فعال سازی حالت ذخیره انرژی همه ویژگی‌ها غیرفعال می‌شوند و اپل واچ فقط زمان را نمایش می‌دهد.

  1. WatchOS را به روز کنید

دستور آشپزی watchOS بر روی اپل واچ شما نصب شده است، ممکن است پس از مدتی با اشکالاتی مواجه شود که عمر باتری را کاهش می دهد، اما نگران نباشید زیرا اپل به رفع سریع مشکلات نرم افزاری شهرت دارد. اگر یک اشکال نرم افزاری در اپل واچ باعث تخلیه باتری شود، به روز رسانی watchOS آن را برطرف می کند. برای مشاهده راهنما مراقب به روز رسانی سیستم عامل باشید روی لینک کلیک کنید.

  1. یادداشت های متفرقه:

فعال کردن حالت صرفه جویی در انرژی هنگام آموزش: اگر می خواهید در مصرف باتری صرفه جویی کنید، باید حالت صرفه جویی در مصرف انرژی را در حین تمرینات ورزشی خود فعال کنید. برای این کار به تنظیمات برنامه بروید من نگاه می کنم من دارم میروم سپس به طور کلی تب Workout Power Saving Mode را فعال کنید تا هنگام راه رفتن و ورزش، تلفن نمایشگر ضربان قلب را خاموش کند.

غیرفعال کردن حالت ردیابی محیط: هنگامی که وارد یک منطقه پر سر و صدا می شوید، این ویژگی صداهای خطرناک را شناسایی کرده و به شما اطلاع می دهد. با این حال، فعال کردن این حالت باتری اپل واچ را خالی می کند. اگر می خواهید باتری را ذخیره کنید و در محیطی امن و آرام زندگی کنید، این ویژگی را غیرفعال کنید.

کاهش انیمیشن ها: اگر به انیمیشن ها اهمیت نمی دهید، آنها را روشن کنید ترافیک را کاهش دهید انیمیشن ها را کاهش می دهد. انیمیشن کمتر برابر است با مصرف انرژی کمتر.

  1. با پشتیبانی اپل تماس بگیرید

اگر هیچ یک از موارد بالا به افزایش عمر باتری اپل واچ شما کمک نکرد، آخرین راه حل شما این است که با پشتیبانی اپل تماس بگیرید. پشتیبانی اپل می تواند مشکل تخلیه باتری اپل واچ را برطرف کند. در زیر، اگر با سرعت پایین اینترنت در Apple Watch Cellular مواجه هستید، مقاله مربوطه را در زیر مشاهده می کنید عیب یابی مشکلات اینترنت در اپل واچ ادامه مطلب