منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • راه حل رفع خرابی برنامه Threads در آیفون چیست؟

راه حل رفع خرابی برنامه Threads در آیفون چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
راه حل رفع خرابی برنامه Threads در آیفون چیست؟

اگر اخیراً برنامه موضوعات بر روی آیفون شما نصب شده است، اما وقتی برنامه را اجرا می کنید، گوشی شما خراب می شود، به خصوص با فایل های ضمیمه چند رسانه ای، نگران نباشید. بدانید که شما تنها نیستید و سایر کاربران نیز هنگام کار با این برنامه از مشکلات آیفون خود گلایه دارند. در ادامه این مقاله توسط آنارماگوس با ما همراه باشید تا شما را با راه حل این مشکل آشنا کنیم.

چرا Threads اینستاگرام در آیفون خراب می شود؟

چرا Threads اینستاگرام در آیفون خراب می شود؟

چرا Threads اینستاگرام در آیفون خراب می شود؟

اخیرا اپلیکیشن ترندز اینستاگرام توسط متا راه اندازی شده است. در حالی که کاربران از ورود این تازه وارد به شبکه های اجتماعی استقبال کردند، برخی نگران برخی مسائل بودند. تعدادی از کاربران در پیوست کردن یک تصویر به یک پست در برنامه Trades مشکل داشتند. حقیقت این است که منبع این مشکل نرم افزار است مقصر اصلی نسخه بتای iOS 17 است.

ظاهرا متا Threads را با عجله منتشر کرد تا نیازهای کاربران را برآورده کند. از سوی دیگر، کاربرانی که نسخه بتای جدید iOS را بر روی آیفون خود نصب کرده اند، با برخی مشکلات سازگاری مواجه هستند.

این مشکلات با نصب آپدیت جدید سیستم عامل برطرف خواهد شد اما تا آن زمان می توانید از راه حل های زیر برای رفع این مشکل استفاده کنید.

ما راه حل هایی برای رفع خرابی برنامه Threads در آیفون برای شما آورده ایم

فایل مورد نظر را کپی و پیست کنید

 1. به عکسی که می خواهید پیوست کنید بروید.
 2. روی نماد اشتراک‌گذاری ضربه بزنید. رسانه مورد نظر یک کپی انجام دادن.
رسانه مورد نظر را کپی کنید

رسانه مورد نظر را کپی کنید

 1. اکنون برنامه موضوعات راه اندازی کنید و یک پست جدید ایجاد کنید.
 2. عکس مورد نظر در پست شما پاستا انجام دادن.
عکس مورد نظر را در Threads قرار دهید

عکس مورد نظر را در Threads قرار دهید

به این ترتیب می توانید یک موضوع با یک تصویر یا ویدیو ایجاد کنید.

iOS خود را به نسخه قبلی تنزل دهید

راه حل دیگر این است که سیستم عامل آیفون خود را به نسخه قدیمی تر اما پایدارتر کاهش دهید. حتی اگر نسخه های بتای iOS ویژگی های جالب و جدیدی را در اختیار شما قرار دهند، باز هم باگ هایی دارند.

تنها چیزی که نیاز دارید آیفون خود با نسخه بتا سیستم عامل است iOS 17 به آخرین نسخه سیستم عامل پایدار تنزل دهید. با این کار اپلیکیشن Threads با آیفون شما سازگار می شود.

راه حل های ممکن دیگر

اگر پس از انجام موارد بالا مشکل همچنان ادامه داشت، می توانید راه حل های زیر را امتحان کنید:

 • خروج اجباری از برنامه: در صورت ایجاد مشکل از Threads خارج شوید.
 • از اتصال اینترنت پایدار و مناسب استفاده کنید: چه از طریق Wi-Fi یا داده تلفن همراه.
 • از برنامه Trades خارج شوید و دوباره وارد شوید: برنامه Threads را اجرا کنید و از حساب Threads خارج شوید، چند دقیقه صبر کنید و دوباره وارد شوید.
 • برنامه را دوباره نصب کنید: این ترفند قدیمی هر مشکلی را حل می کند. برنامه را حذف نصب کنید و دوباره آن را در آیفون خود دانلود و نصب کنید.
 • آیفون خود را ریستارت کنید: وقتی آیفون شما از کار افتاد، کافی است آن را ریستارت کنید. در حالی که آیفون شما در حال شارژ است، دستگاه نرم‌تر و بهتر کار می‌کند.

آخرین کلمه

امیدواریم وجود برخی مشکلات در آیفون شما را از کار با اپلیکیشن جدید Trades منصرف نکند. برای حل مشکل خود می توانید از یکی از راه حل های این مقاله استفاده کنید. بدون شک تیم اینستاگرام به زودی این باگ را برطرف خواهد کرد. در مقاله ای نیز به چگونه اکانت Trades اینستاگرام را حذف کنیم پرداخت کرده اند. برای مطالعه روی لینک کلیک کنید