منو سایت

رویداد WWDC 2023 چه زمانی برگزار می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رویداد WWDC 2023 چه زمانی برگزار می شود؟

طرفداران اپل مشتاقانه منتظر اعلام رسمی تاریخ کنفرانس WWDC 2023 هستند. در WWDC امسال، اپل انتظار می رود iOS 17، هدست حرفه ای با واقعیت افزوده و چیزهای دیگر را آشکار کند. در زیر، تاریخ احتمالی رویداد WWDC امسال را طبق عادت سال‌های گذشته پیش‌بینی می‌کنیم.

تاریخ رویدادهای WWDC در سال های گذشته

تاریخ رویداد WWDC در سال های گذشته

تاریخ رویداد WWDC در سال های گذشته

در زیر خلاصه ای از تاریخ های رویداد WWDC در سال های اخیر آورده شده است:

  • 18 آوریل 2016
  • 16 فوریه 2017
  • 13 مارس 2018
  • 14 مارس 2019
  • 13 مارس 2020
  • 30 مارس 2021
  • 5 آوریل 2022

به این ترتیب باید به زودی منتظر اعلام تاریخ رسمی این رویداد مهم سالانه اپل باشیم. اپل معمولا تاریخ رسمی را از طریق یک بیانیه مطبوعاتی در وب سایت توسعه دهنده اعلام می کند اخبار اپل اعلام می کند.

رویداد توسعه دهندگان اپل معمولا در هفته اول ژوئن برگزار می شود و تقویم امسال تاریخ را 5 ژوئن نشان می دهد.

آیا WWDC 2023 مجازی خواهد بود؟

آیا WWDC 2023 مجازی خواهد بود؟

آیا WWDC 2023 مجازی خواهد بود؟

در حالی که WWDC 2021 و WWDC 2022 به صورت مجازی برگزار شد، سال گذشته اپل رویکرد هیبریدی جدیدی را در پیش گرفت. به گونه ای که تعدادی از توسعه دهندگان و اعضای مطبوعات به اپل پارک دعوت کرد.

WWDC 2022 در رینگ اپل پارک برگزار شد و شرکت کنندگان در اطراف چمن و دهلیز آن پراکنده شدند. با این حال، ویدیوی اصلی قبلاً ضبط شده است. همزمان مدیر عامل تیم کوک و یونانی فدریچی، معاون مهندسخلاصه اینکه روی صحنه فیلم ها را همراهی کردند.

این فرمت ترکیبی WWDC به طور گسترده در سراسر جهان مورد تحسین قرار گرفت. این شکل از رویداد برای توسعه دهندگانی که نمی توانند شخصاً در رویداد شرکت کنند بسیار مناسب است. کنفرانس های مجازی معمولا شامل جلسات آنلاین، آزمون ها و موارد دیگر این برای توسعه دهندگان است.

پیش بینی امسال برای رویداد WWDC 2023 تا حدودی مشابه سال گذشته است. ما انتظار داریم یک رویداد ترکیبی برگزار شود که در آن تعدادی از توسعه دهندگان و مطبوعات به Apple Park دعوت می شوند و روند کلی به صورت مجازی پخش می شود و برای سایر توسعه دهندگان از قبل ضبط می شود.

ما نمی دانیم که سخنرانی اصلی زنده بود یا از قبل ضبط شده بود.

در WWDC 2023 منتظر چه محصولاتی باشیم؟

رونمایی از هدست واقعیت افزوده Pro

رونمایی از هدست واقعیت افزوده Pro

بر اساس گزارش‌های موجود در رویداد امسال، پس از تاخیرهای متعدد، انتظار می‌رود که رونمایی شود هدفون Reality Pro بیا اپل باشیم در این اطلاعیه آمده است که این هدست به همراه پلتفرم های نرم افزاری جدید و ابزارهای توسعه دهنده آماده است.

اپل سپس دور جدید به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری خود را معرفی خواهد کرد:

iOS 17، watchOS 10، macOS 14، tvOS 17 و iPadOS 17.

دو محصول سخت افزاری که اپل در حال توسعه نسخه به روز شده آن ها است، مک بوک ایر با تراشه M3 و مک بوک ایر جدید 15 اینچی هستند. بنابراین، هر دو محصول نامزدهای بالقوه ای برای معرفی در رویداد WWDC امسال هستند. به خصوص با توجه به اینکه تراشه M2 در رویداد WWDC معرفی شد.

آیا برای WWDC امسال هیجان زده اید؟ آیا بیشتر روی محصولات سخت افزاری تمرکز می کنید یا نرم افزاری؟ نظرات خود را با ما در نظرات به اشتراک بگذارید. به محض اطلاع از تاریخ دقیق کنفرانس توسعه دهندگان اپل، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.