منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شایعاتی مبنی بر عرضه آیفون 14 زرد در بهار

شایعاتی مبنی بر عرضه آیفون 14 زرد در بهار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شایعاتی مبنی بر عرضه آیفون 14 زرد در بهار

در حالی که آیفون 14 با دو مدل استاندارد و پلاس در رنگ سیاه، سفید، قرمز، نقره ای، بنفش و آبی منتشر شد، اخیراً خبر جدیدی در رسانه های چینی منتشر شد که حاکی از آن است اپل قصد دارد در اواسط بهار امسال رنگ زرد را برای آیفون 14 عرضه کند و در چند روز آینده این محصول را معرفی خواهد کرد. مشخص نیست آیفون 14 در مدل پلاس زرد می شود یا در مدل های پرو!

آیفون 14 زرد در بهار امسال عرضه خواهد شد

اپل معمولاً در بهار هر سال رنگ جدیدی از مدل فعلی آیفون خود را برای افزایش فروش عرضه می کند و امسال نیز شایعه شده است که رنگ زرد جدیدی را برای رونمایی از آیفون 14 در نظر گرفته است.به عنوان مثال، سال گذشته در ماه مارس، اپل از رنگ سبز آیفون 13 و آیفون 13 پرو در سال 2021، اندکی پس از عرضه اولیه آیفون 12 بود که رنگ بنفش را برای آیفون 12 و آیفون 12 مینی معرفی کرد.

افزودن یک رنگ جدید در میانه چرخه به روز رسانی محصول یک تکنیک رایج در بین شرکت های فناوری است و اپل نیز از این قاعده مستثنی نیست.

رنگ زرد جدید در کدام آیفون ها عرضه می شود؟

آیفون 14 زرد

آیفون 14 زرد

در حال حاضر، در پستی در سایت ژاپنی Macotakara اشاره شده است که اپل رنگ زرد را برای آیفون 14 در نظر گرفته است، اما مشخص نیست که کدام یک از مدل ها رنگ جدید را دریافت می کنند یا دو یا چند رنگ زرد متفاوت وجود خواهد داشت. و اپل با چه نامی این رنگ زرد را رسما معرفی خواهد کرد.

البته این اولین بار نیست که اپل رنگ زرد را برای آیفون معرفی می کند و آیفون 11 در سال 2019، آیفون XR در سال 2018 و آیفون 5C در سال 2013 نیز با نسخه زرد همراه شدند.

اگرچه منبع این خبر چندان موثق و موثق نیست اما MacRumors همچنین خبری در این زمینه منتشر کرد که اپل در اوایل این هفته و در حدود ۶ مارس ۲۰۲۳ از آیفون ۱۴ زرد خود رونمایی خواهد کرد. پس لازم نیست مدت زیادی منتظر بمانیم. منتظر اخبار جدید در مورد آیفون زرد اپل هستیم آنارماگوس خواهد بود.

یک رنگ قرمز تیره جدید نیز به عنوان یک رنگ خاص گزارش شده است آیفون 15 پرو معرفی خواهد شد. برخلاف رنگ قرمز روشن محصولات قبلی، این رنگ قرمز تیره تر خواهد بود.