منو سایت

صفحه TPA یا متاورژن جدید چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صفحه TPA یا متاورژن جدید چیست؟

پلاک متاورژن یا TPA چیست؟ روش های خرید و مزایای این تله پورت پلاک آدرس چیست؟

آدرس پلاک دوربری (TPA) یک شناسه منحصربه‌فرد برای مکان‌یابی و دسترسی به جهان‌های مجازی یا «متافورس‌ها» در یک شبکه غیرمتمرکز استفاده می‌شود. برای بررسی دقیقتر و اساسیتر این مطلب باید از همان ترجمه کلمه به کلمه شروع کنیم. در واقع با تابلوهایی روبرو هستیم که دارای آدرس یا شناسه هستند و قابلیت تله پورت را دارند. در ادامه به جزئیات این عبارات خواهیم پرداخت.

تله پورت چیست؟

Teleport به معنای حرکت از مکانی به مکان دیگر در یک لحظه است. (شاید برای درک دقیقتر این مفهوم بتوان به کلمه طی الارض اشاره کرد) اما سوال اینجاست که این جابجایی در چه فضایی صورت می گیرد؟

این حرکت در فضای متاورس انجام می شود، اما فقط یک حرکت نیست، این فناوری به قدری سریع است که می توانید مانند جستجو در موتور جستجوی گوگل در کسری از ثانیه به هدف دلخواه خود برسید. فقط مکان مورد نظر خود را جستجو کنید و خود را به آن منتقل کنید.

Teleport به شما این امکان را می دهد که فقط با جستجوی یک آدرس یا یک کد خاص به همان مکان در متاورس بروید.

برای درک درست شماره ثبت متاورسی به این مثال توجه کنید: فرض کنید وارد یک فضای شهری بسیار بزرگ شده اید و قصد دارید به یک مکان خاص بروید، اما زمان برای شما بسیار ارزشمند است و قدم زدن در راهرو و خیابان های شلوغ برای شما خسته کننده است. اینجاست که تله پورتر به کمک می آید و فقط با وارد کردن شناسه یا آدرس منحصر به فرد محل مورد نظر، بلافاصله به آن مکان منتقل می شوید.

صفحه متاورسال یا TPA

صفحه متاورسال یا TPA

آدرس یا شناسه چیست؟

تا اینجا متوجه شدیم که تله پورت چگونه کار می کند و مزایای آن چیست، اکنون آدرس تله پورت یا شناسه را بررسی می کنیم.
یک شناسه یا آدرس منحصر به فرد برای رسیدن به یک مکان خاص مورد نیاز است. ترجمه دقیق (Address) در اینجا بسیار مهم است، زیرا این شناسه به عنوان یک آدرس برای یک فضای خاص عمل می کند.

طول این آدرس ها 6 عدد و ترکیبی از 3 حرف انگلیسی و 3 عدد می باشد. طبق قوانین ریاضی، تعداد حالت های ممکن برای این آدرس ها 17576000 است!

26*26*26*10*10*10=17576000

واضح است که ما با تعداد بسیار زیادی آدرس مواجه هستیم. برخی از آنها بسیار منحصر به فرد و معنادار هستند. اما بسیاری از آنها از حروف و اعداد کاملاً بی معنی تشکیل شده اند. برای مثال آدرس های زیر را ببینید. برخی از آنها به ترتیب منحصر به فرد و معنی دار هستند، یکی از آنها معنای خاصی دارد، یکی مخفف واحد پول کانادا است و یکی از آنها کاملاً بی ربط است:

ABC-123
AAA-000
ALL-999
CAD-000
QXZ-749

شماره ثبت چیست؟

کلمه لوح همانطور که از نامش پیداست به معنای نشانی از یک مکان خاص است و این در مورد لوح های متاورس نیز صادق است. در ادامه با جزئیات بیشتری به پلاک خودروها خواهیم پرداخت.

تله‌پورترهای صفحه آدرس TPA در واقع امکان حمل فوری در سراسر متاورس را فراهم می‌کنند. مثلا یک کتابخانه مجازی را تصور کنید، با داشتن آدرس روی تابلوی کتابخانه به راحتی می توانید به آنجا بروید و مطالعه کنید. یا فرض کنید می خواهید از یک فروشگاه لباس یا مزون خرید کنید، به راحتی می توانید برای خرید به آنجا بروید و با استفاده از فناوری واقعیت ترکیبی خرید خود را انجام دهید یا حتی به مطب روانپزشک در متاورس بروید و جلسه مشاوره خود را انجام دهید.

این پروتکل توسط شرکت کانادایی Stage Meta توسعه یافته و توجه بسیاری از سرمایه گذاران دنیای فناوری را به خود جلب کرده است. بزرگترین سرمایه گذاری انجام شده توسط یکی از سرمایه گذاران دره سیلیکون در سانفرانسیسکو بود، که نشانه ای از جذابیت و پذیرش گسترده تلپورتر پلاک آدرس است.

اکنون که معنای کلی و ماهیت این فناوری جدید را می دانیم، وقت آن است که کمی عمیق تر و فنی تر به آنها نگاه کنیم. توکن های متاورس توکن هایی هستند که در شبکه اتریوم استخراج می شوند. استخراج در این بلاک چین امنیت و سرعت آنها را افزایش می دهد.
این بدان معنا نیست که فقط اتریوم برای خرید توکن های متاورس لازم است و راه دیگری وجود ندارد. با خرید از وب سایت رسمی stagemeta.world می توانید با کارت اعتباری یا اتریوم خرید خود را انجام دهید. البته خرید با روش‌هایی غیر از اتریوم در پلتفرم‌های دیگر امکان‌پذیر نیست و این ویژگی فقط در وب‌سایت متا استیج موجود است.

TPA در Stage Meta

TPA در Stage Meta

TPA در Stage Meta

در وب سایت رسمی استیج متا، سیستم ضرابخانه هوشمند هوشمند وجود دارد که با جستجوی آدرس می توان به آن دسترسی پیدا کرد و به تمامی داده های آن دسترسی داشت و برای پرداخت می توان از دو روش کریپتو یا کارت اعتباری استفاده کرد.

افرادی که دارای تله پورت به آدرس TPA هستند می توانند از آن استفاده کنند و کسب و کار خود را راه اندازی کنند و از فضای متاورس درآمد کسب کنند. تله پورت پلاک آدرس را می توان به شخص دیگری که می خواهد تجارتی راه اندازی کند داده شود.

ضمناً افرادی که در هنگام خرید نام رفرال خود را وارد می کنند، 25 درصد مبلغ خرید به ارجاع آنها پاداش تعلق می گیرد.

چرا TPA مهم است؟

یکی از بحث برانگیزترین موضوعاتی که همواره مورد توجه بسیاری از افراد بوده است این است که متاورهای مختلف مجزا هستند و هر کدام مکانیسم و ​​سیستم آدرس دهی خاص خود را دارند. بنابراین فقط می تواند مکان شما را مشخص کند و نمی توانید مسیر طولانی را طی کنید و با یک کلیک ساده به مقصد دیگری برسید.
اما با این فناوری جدید، شما می توانید با یک کلیک بین متاورهای مختلف حرکت کنید. برای مثال از decentralizedland وارد sandbox شوید و از آنجا به Metaverse Stage بروید.

Metaverse Stage Meta چیست؟

استیج متا فراجهانی را طراحی می کند که از دنیاهای مختلفی تشکیل شده است، که هر یک از این دنیاها مدل های سه بعدی دقیق گران ترین مناطق تجاری در دنیای واقعی هستند.

به عنوان مثال، رودئو درایو در بورلی هیلز، واقع در لس آنجلس، یکی از گران ترین و مجلل ترین مناطق خرید در جهان است که اکثر برندهای لوکس در آن نمایندگی دارند. این تنها بخش کوچکی از فراجهان Stage Meta است.

فراجهان طراحی شده توسط Stage Meta بر تجارت و تجارت متمرکز است به گونه ای که درصد زیادی از جهان آن را مغازه ها و املاک تجاری تشکیل می دهد.

با تکیه بر فناوری های جدید TPA و برنامه های پیش روی Stage Meta این است که انتظار می رود این فراجهان به بزرگترین فراجهان تجاری در جهان تبدیل شود و پذیرای تعداد زیادی از مردم از سراسر جهان باشد. فراجهانی که فعالیت های مختلفی را در بر می گیرد، از خرید و فروش لباس، ماشین و املاک گرفته تا فعالیت های اجتماعی و فرهنگی مانند مطالعه در کتابخانه، دوستیابی، فیلم و هزاران ایده دیگر که افراد می توانند از آنها کسب درآمد کنند.