منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • عرضه آیفون 16 پرو با صفحه نمایش بزرگتر و لنز پریسکوپ

عرضه آیفون 16 پرو با صفحه نمایش بزرگتر و لنز پریسکوپ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
عرضه آیفون 16 پرو با صفحه نمایش بزرگتر و لنز پریسکوپ

انتظار می رود اپل تا پایان سال جاری چهار مدل جدید آیفون 15 را عرضه کند. آیفون 15 پلاس، آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس را ارائه دهید. هر چهار مدل با طراحی جدید و همان اندازه صفحه نمایش قبلی عرضه خواهند شد. همچنین تنها مدل 15 Pro Max شایعه شده است که دارای لنز پریسکوپ برای زوم اپتیکال است. همچنین اخیرا مینگ چی کو این را اعلام کرد آیفون 16 پرو نیز در سال 2024 دارای لنز پریسکوپ خواهد بود.

آیفون 16 پرو با لنز پریسکوپ

آیفون 16 پرو با لنز پریسکوپ

آیفون 16 پرو با لنز پریسکوپ

شایعات پیرامون سری آیفون 15 حاکی از آن است که تنها آیفون 15 پرو مکس دارای لنز پریسکوپ در دوربین پشتی خود خواهد بود. یک لنز پریسکوپ مجهز به منشوری است که نور را به چندین لنز داخلی با زاویه 90 درجه نسبت به سنسور دوربین منعکس می کند. این ویژگی کمک می کند تا طول لنز بیشتر از لنز تله باشد و در نتیجه زوم اپتیکال بهتری داشته باشد.

مشخص نیست که آیا اپل قصد دارد زوم 10 برابری را در گلکسی اس 23 اولترا ارائه دهد یا همانطور که برخی از تحلیلگران پیشنهاد کرده اند زوم 6 برابری را انتخاب خواهد کرد. چیزی که تاکنون تایید شده این است که این ویژگی منحصر به مدل 15 پرو مکس خواهد بود.

اخبار آیفون 16 پرو

اخبار آیفون 16 پرو

در همین حال، مینگ-چی کو، تحلیلگر مشهور محصولات اپل، اخیراً اعلام کرد که اپل قصد دارد یک لنز پریسکوپ روی مدل کوچکتر Pro نیز قرار دهد. این اتفاق در مورد آیفون 15 پرو رخ نخواهد داد و باید در سال 2024 با آیفون 16 پرو منتظر آن باشیم. او همچنین اعلام کرد که آیفون 16 پرو صفحه نمایش کمی بزرگتر خواهد داشت. این ارتقا به اپل اجازه می دهد تا لنز پریسکوپ را در هر دو مدل پرو و ​​پرو مکس قرار دهد.

در حال حاضر، آیفون 14 پرو دارای صفحه نمایش 6.1 اینچی است، در حالی که آیفون 14 پرو مکس دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی است. انتظار می رود آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس اندازه صفحه نمایش یکسانی داشته باشند، ما نمی دانیم اندازه صفحه نمایش جدید آیفون 16 پرو چند اینچ خواهد بود. کاول معتقد است که تامین کننده اصلی لنزهای پریسکوپ اپل کاول خواهد بود.

هدست واقعیت ترکیبی اپل

هدست واقعیت ترکیبی اپل

هدست واقعیت ترکیبی اپل

در این یادداشت، شایعاتی در مورد کو وجود دارد هدست واقعیت ترکیبی اپل او تکرار کرد. در حالی که انتظار می رود نسل اول این هدفون در ماه آینده عرضه شود WWDC 2023 برای معرفی، او همزمان روی نسل دوم آن نیز کار می کرد. کو تکرار کرد که یک نسخه رده بالا و یک نسخه ارزان تر وجود خواهد داشت. همانطور که انتظار می رود اولین گوشی 3000 دلار قیمت داشته باشد.

Ku معتقد است با توجه به اینکه اپل تا سال 2025 دو مدل هدفون در بازار خواهد داشت، مدل های نسل دوم 10 برابر بیشتر از نسل اول فروش خواهند داشت. برای اطلاعات در مورد جدیدترین تصاویر و اخبار در مورد آیفون 15 و ایرپادهای جدید اپل مقاله مرتبط را ببینید.