منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لینک های توییتر به پلتفرم های اجتماعی ممنوع شد

لینک های توییتر به پلتفرم های اجتماعی ممنوع شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
لینک های توییتر به پلتفرم های اجتماعی ممنوع شد

اخیراً در جریان جام جهانی، توییتر به طور رسمی کاربران خود را از ارتباط در توییتر با پروفایل های دیگر پلتفرم های اجتماعی مانند Mastodon منع کرد. در ادامه این مقاله توسط آنارماگوس جزئیات این خبر را خواهید آموخت.

این قانون جدید به این معنی است کاربران Mastodon که فالوورهای خود را در توییتر به Mastodon دعوت کردند، دیگر مجاز به انجام این کار نیستند. در صورت تخطی از قوانین، علاوه بر حذف توییت های توهین آمیز، حساب کاربری آنها نیز به حالت تعلیق در می آید.

دلایل ممنوعیت لینک ها در توییتر

یکی از راه‌های رشد Mastodon استفاده از سرویس‌هایی است که با اسکن بایوس برای دسته‌های Mastodon به مهاجرت فالوورهای توییتر کمک می‌کنند. اکنون با اجرای قانون جدید توییتر، افراد حاضر در آن پلتفرم اجازه ندارند نام Mastodon خود را در بایوس توییتر وارد کنند. به این ترتیب از این پلتفرم محبوب سوء استفاده نمی شود.

یکی از نکات جالب این است که توییتر تمام رسانه های اجتماعی را هدف قرار نمی دهد و این قانون را فقط برای چند پلتفرم شناخته شده در نظر گرفته است. این پلتفرم ها عبارتند از:

Instagram، Mastodon، Facebook، Truth Social، Tribel، Post و Nostr

ممنوعیت اتصال توییتر به سیستم عامل های اجتماعی

ممنوعیت اتصال توییتر به سیستم عامل های اجتماعی

در همین حال، ایلان ماسک همه پیوندها به پروفایل های رسانه های اجتماعی جمع کننده را ممنوع کرد. در این صورت شما می توانید linktr.ee نقل شده.

در واقع، از آنها برای ادغام صفحات بسیاری از حساب های رسانه های اجتماعی استفاده می شود. ممنوعیت دیگر ایجاد ابهام در روابط است. روش های مبهم سازی شامل جایگزینی “.” با کلمه “دوره” در URL به آن اشاره می شود.

همه این محدودیت ها برای جلوگیری از استفاده نامناسب از توییتر است. اقداماتی که باعث افزایش فالوور در سایر پلتفرم ها می شود. از این رو، ارسال توییت هایی که افراد را به یک پلتفرم رقیب ارجاع می دهد مجاز نیست. به عنوان مثال، استفاده از عبارت “follow me @bzamayo on Mastodon” نیز ممنوع است، حتی اگر از لینک واقعی استفاده نشود.

به روز رسانی: طبق اظهارات ایلان ماسک، ممنوعیت لینک توییتر فقط برای حساب‌های افرادی ایجاد شده که پلتفرم‌های دیگر را در توییتر تبلیغ می‌کنند. این بدان معنی است که اتصالات دیگر مجاز است.

اگر کاربر توییتر هستید و در استفاده از آن مشکل دارید و به دنبال جایگزینی برای آن هستید، مقاله بهترین جایگزین های اپلیکیشن توییتر را بررسی کنید.