منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ما بهترین اپلیکیشن ها را برای یادگیری زبان فرانسه به شما معرفی می کنیم

ما بهترین اپلیکیشن ها را برای یادگیری زبان فرانسه به شما معرفی می کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ما بهترین اپلیکیشن ها را برای یادگیری زبان فرانسه به شما معرفی می کنیم

300x250 - inPost

اپلیکیشن آموزش زبان فرانسه می تواند یادگیری این زبان را روان تر کند. این روزها در دوره خوبی برای یادگیری زبان های خارجی هستیم زیرا ابزارهای مختلفی در اختیار داریم. گوشی های هوشمند متصل به اینترنت در هر زمان و مکان گزینه های زیادی را در اختیار ما قرار داده اند. تسلط بر زبان های خارجی علاوه بر اینکه یک مهارت مهم است، بهره وری هوش ما را نیز افزایش می دهد. به خصوص زبان فرانسه که زبان شعر و ادب و هنر است. اگر قصد مهاجرت دارید یا می‌خواهید دقیقاً بدانید نویسندگان فرانسوی چه نوشته‌اند، اکنون وقت آن است که به تجارت بپردازید. در زیر تعدادی از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان فرانسه را به شما معرفی می کنیم.

چه روش هایی برای یادگیری زبان فرانسه داریم؟

ما همیشه راه های مختلفی برای یادگیری زبان های خارجی مانند فرانسوی داریم. اپلیکیشن یادگیری زبان فرانسه تنها یک راه است. به خصوص اگر در مراحل اولیه یادگیری زبان هستید، اپلیکیشن ها می توانند تفاوت بزرگی ایجاد کنند. اما می توانید یادگیری زبان خود را با پادکست ها، فیلم ها، متون فرانسوی، اخبار و مجلات، برنامه های تلویزیونی و موارد دیگر عمیق تر کنید.

در اینجا چند برنامه برای یادگیری زبان فرانسه آورده شده است

برخی از برنامه ها برنامه های جامع تری را با در نظر گرفتن انواع محتوای زبانی گردآوری کرده اند. برخی از آنها با هدف گسترش دایره لغات هستند. برخی دیگر با دانستن اهمیت مطالعه متون و درک مطالب، رویکردی متفاوت در پیش گرفته اند. آشنایی با برخی از بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری زبان فرانسه به شما کمک می کند تا در این زمینه انتخاب بهتری داشته باشید.

FluentU: آموزش مبتنی بر ویدئو

ما بهترین اپلیکیشن ها را برای یادگیری زبان فرانسه به شما معرفی می کنیم

این اپلیکیشن یکی از بهترین پلتفرم ها برای یادگیری زبان های مختلف است. برنامه FluentU یک برنامه عالی یادگیری زبان فرانسه با پایگاه داده بزرگ برای آموزش زبان های خارجی است. برخلاف بسیاری از اپلیکیشن‌های دیگر، این پلتفرم از رویکردی مبتنی بر ویدئو برای آموزش زبان فرانسه استفاده می‌کند. FluentU بهترین ویدیوهای فرانسوی زبان را از سراسر جهان جمع آوری کرده و به کاربران خود ارائه می دهد. از ویژگی های بارز این نرم افزار استفاده از منابع ویدئویی مختلف با موضوعات گسترده است.

به خصوص در این اپلیکیشن می توانید نحوه تلفظ زبان فرانسوی در نقاط مختلف جهان را مشاهده کنید. ویدیوهای مختلفی در این برنامه وجود دارد. از برنامه های تلویزیونی گرفته تا موسیقی، تبلیغات، فیلم ها، تیزرها و موارد دیگر، گردآوری شده است و همه ویدیوها دارای زیرنویس هستند. بنابراین، کاربران می توانند از رویکرد تعاملی آن برای آموزش زبان فرانسه استفاده کنند.

MindSnacks: با رابط کاربری جذاب

ما بهترین اپلیکیشن ها را برای یادگیری زبان فرانسه به شما معرفی می کنیم

اپلیکیشن MindSnacks یک اپلیکیشن آموزش زبان فرانسوی با رابط کاربری جذاب است. این نرم افزار برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است. اما جذابیت بصری و طراحی آن به قدری جذاب است که یادگیری زبان را برای هر کسی آسان می کند. رویکرد این نرم افزار مبتنی بر یادگیری مبتنی بر بازی است. بدین ترتیب کاربران با اصلاح کلمات و انجام تست های مختلف امتیاز بیشتری دریافت کرده و وارد مراحل سخت تری از فرآیند یادگیری می شوند.

در این اپلیکیشن کاربران می توانند با انجام 9 بازی مختلف کلمات جدید را یاد بگیرند. به کلمات واحدهای مختلفی اختصاص داده شده است. غذا، کار، حمل و نقل، سفر و زندگی روزمره از جمله موضوعات آموزش زبان در این اپلیکیشن است. در اپلیکیشن MindSnacks حدود 50 مجموعه کلمه وجود دارد که می توانید در بازی های جذاب آن یاد بگیرید.

Duolingo: سرگرمی و یادگیری در همان زمان

ما بهترین اپلیکیشن ها را برای یادگیری زبان فرانسه به شما معرفی می کنیم

Duolingo یک برنامه یادگیری زبان فرانسوی با رویکرد سرگرم کننده و سرگرم کننده است. اگر می خواهید فرانسوی را با سرگرمی، سرگرمی و لذت یاد بگیرید، این برنامه قطعا یکی از بهترین ها خواهد بود. Duolingo تاکنون بیش از 100 میلیون دانلود داشته و یکی از بهترین پلتفرم ها برای یادگیری زبان های مختلف به حساب می آید. این برنامه آموزش زبان فرانسه دارای پایگاه داده جامع و کاملی نیز می باشد. طراحان این اپلیکیشن مدعی هستند که 34 ساعت یادگیری زبان در آن معادل یک دوره زبان کامل دانشگاهی است.

با این حال، برای استفاده از سرویس کامل آن، باید اشتراک اختصاصی آن را خریداری کنید. بیش از 30 میلیون نفر در سراسر جهان از این برنامه برای یادگیری زبان فرانسه استفاده می کنند. حتی اگر دانش زبان فرانسه ندارید، این برنامه در مراحل اولیه به شما کمک می کند. یکی از ویژگی های جذاب آن امکان چت با ربات های هوشمند است. به این ترتیب می توانید یک رویکرد تعاملی عالی برای یادگیری زبان داشته باشید. این نرم افزار رایگان است و با پرداخت درون برنامه ای از امکانات بیشتری بهره مند خواهید شد.

Memrise: حرفه ای و سرگرم کننده

ما بهترین اپلیکیشن ها را برای یادگیری زبان فرانسه به شما معرفی می کنیم

Mamraiz همچنین یک برنامه یادگیری زبان فرانسوی است که رویکردی عالی و سرگرم کننده دارد. بهترین ویژگی این برنامه امکان استفاده آفلاین از آن است. بنابراین وقتی به اینترنت دسترسی ندارید، روند یادگیری شما متوقف نخواهد شد. در این اپلیکیشن امکان چت با ربات ها نیز وجود دارد. امکان ارتباط با سایر کاربران نیز وجود دارد. به این ترتیب می توانید تعامل خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید و روند یادگیری زبان را سرعت بخشید.

طراحان این اپلیکیشن از رویکرد گیمیفیکیشن استفاده کرده اند. بدین ترتیب تست ها و آموزش های زیادی در قالب مسابقات و جوایز طراحی می شود. در نتیجه، کاربران همیشه اشتیاق بیشتری برای یادگیری خواهند داشت. استفاده از اپلیکیشن ممرز رایگان است و بسیاری از خدمات آن را می توان رایگان دریافت کرد. اما برای دسترسی به برخی از قطعات آن، باید یک اشتراک ویژه خریداری کنید. این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۷ توسط گوگل به عنوان بهترین اپلیکیشن آموزش زبان فرانسه انتخاب شد.

MosaLingua: کتاب عبارات صوتی

ما بهترین اپلیکیشن ها را برای یادگیری زبان فرانسه به شما معرفی می کنیم

اپلیکیشن MosaLingua یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری عبارات فرانسوی است. این پلتفرم از رویکرد ترکیبی تعامل به زبان فرانسوی با یک کتاب عبارات صوتی استفاده می کند. چیزی که این برنامه را متمایز می کند استفاده از تکنیک SRS برای نمایش کلمات است. این تکنیکی است که منجر به بازبینی و بازخوانی کلمات قبل از فراموش شدن می شود. به این ترتیب فرآیند یادگیری بلند مدت به روشی کارآمدتر پیگیری می شود.

این برنامه دارای بیش از 14 دسته مختلف و حدود 100 زیرمجموعه است. هر کدام از آنها اجزای مکالمه و فایل های صوتی متفاوتی دارند. در مجموع بیش از 3000 عبارت در این اپلیکیشن ارائه شده است. طراحی این برنامه به گونه ای است که در مدت زمان کوتاهی حداکثر عبارات را به خاطر بسپارد. استفاده از این اپلیکیشن مستلزم خرید اشتراک ویژه آن است که البته برخی از قطعات به صورت رایگان ارائه می شود.

سنگ روزتا: مورد علاقه همیشگی

ما بهترین اپلیکیشن ها را برای یادگیری زبان فرانسه به شما معرفی می کنیم

شما نمی توانید لیستی از برنامه های یادگیری زبان فرانسه بنویسید و به Rosetta Stone اشاره نکنید. این اپلیکیشن قدیمی یکی از بهترین نرم افزارها برای یادگیری زبان های مختلف است. نیازی به ذکر جزئیات مختلف آن نیست. فقط باید گفت که این نرم افزار قادر است تجربه ای عمیق برای کاربران ایجاد کند. رویکرد این اپلیکیشن به گونه ای است که زبان آموز را به طور کامل در دنیای زبان غرق می کند. این یک تجربه یادگیری زبان غنی برای کاربر ایجاد می کند. این نرم افزار محیطی را ایجاد می کند که تمامی اجزای زبان برای زبان آموز فراهم می شود. همان طور که کودکان زبان مادری خود را یاد می گیرند.

شاید در نگاه اول این نرم افزار کمی عجیب به نظر برسد. اما پیوند مفاهیم و موضوعات مختلف با کلمات فرانسوی روشی را ایجاد کرده است که در درازمدت فواید بسیاری دارد. با مرور کلمات، جملات، عبارات، تصاویر و پاراگراف های مختلف، طیف وسیعی از یادگیری فرانسه را در اختیار خواهید داشت. این نرم افزار برای پلتفرم های ویندوز، iOS و اندروید طراحی شده است. اگر در مرحله اولیه یادگیری زبان فرانسه هستید، بهتر است از نسخه موبایل استفاده کنید. باید در نظر داشت که خرید اشتراک ویژه وی مستلزم پرداخت مبلغ نسبتاً بالایی است. با این حال، اگر در مورد یادگیری زبان جدی هستید، قطعاً ارزش پول را دارد.

Hello Talk: با فرانسوی زبانان تعامل داشته باشید

ما بهترین اپلیکیشن ها را برای یادگیری زبان فرانسه به شما معرفی می کنیم

هیچ چیز برای یادگیری یک زبان به اندازه تعامل با افرادی که به همان زبان صحبت می کنند مفید نیست. این در مورد زبان فرانسه نیز صدق می کند. اگر قصد یادگیری زبان فرانسه را دارید، بهتر است با فرانسوی زبانان ارتباط برقرار کنید. اما پیدا کردن کسی که همیشه مایل به صحبت با شما باشد کار دشواری است. اپلیکیشن آموزش زبان فرانسه Hello Talk برای این منظور طراحی شده است. فقط این برنامه را نصب کنید تا به تعداد زیادی از فرانسوی زبانان که آماده چت هستند دسترسی داشته باشید.

نتیجه

فرانسوی ششمین زبان پرگویش در جهان است. بیش از 220 میلیون نفر در سراسر جهان به این زبان صحبت می کنند. همیشه راه های زیادی برای یادگیری زبان وجود داشته است. اپلیکیشن هایی با طیف وسیعی از محتوای آموزشی یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبان فرانسه محسوب می شوند. به خصوص که می توانید چندین اپلیکیشن با رویکردهای مختلف نصب کنید و از هر کدام به نحوی استفاده کنید.