منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ما 2 راه برای ورود به سیستم عامل ویژن و هدست ویژن پرو را به شما معرفی می کنیم

ما 2 راه برای ورود به سیستم عامل ویژن و هدست ویژن پرو را به شما معرفی می کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ما 2 راه برای ورود به سیستم عامل ویژن و هدست ویژن پرو را به شما معرفی می کنیم

حالا پس از رونمایی از هدفون ویژن پرو در مراسم دوشنبه شب اپل، این شرکت در مورد جزئیات و نرم افزار این هدفون صحبت می کند، یعنی. visionOS اطلاعات بیشتری ارائه دهید برای یادگیری نحوه نوشتن در Vision OS، این مقاله از آنارماگوس دنبال کنید

روش های ورودی در Vision OS

اپل روز سه شنبه جلسه ای با نام برگزار کرد طراحی برای ورودی فضایی شکل گرفته که در آن وارد شود دو راه برای تعامل با هدست ویژن پرو وجود دارد. یکی از طریق صفحه کلید شناور در هوا و دیگری از طریق اتصال بلوتوث روی صفحه کلید فیزیکی.

صفحه کلید مجازی

در صفحه کلیدی که در هوا شناور است، تمرکز روی تماس نوک انگشتان با دکمه های صفحه کلید مجازی است. اپل تاکید کرد که این صفحه کلید برای هدایت کاربران به سطح دکمه ها طراحی شده است. علاوه بر این، اطلاعات از دست رفته در اثر لمس اشتباه را با استفاده از جلوه های صوتی فضایی جبران می کند.

صفحه کلید شناور در هوا برای تایپ در Vision OS

صفحه کلید شناور در هوا برای تایپ در Vision OS

در این صفحه کلید مجازی، دکمه ها درست در بالای صفحه نمایش قرار می گیرند. در اینجا دکمه ها حالت شناور و هایلایت دارند و وقتی انگشت کاربر به دکمه مربوطه نزدیک می شود، سطح آن دکمه شروع به درخشش می کند. در واقع این طراحی به کاربران کمک می کند تا سریعتر و راحت تر وارد Vision OS شوند.

هنگامی که انگشت با دکمه مورد نظر تماس پیدا می کند، تایپ سریع می شود و تغییر حالت ایجاد شده در صفحه کلید با افکت صوتی فضایی همراه است.

این افکت های صوتی به کاربر کمک می کند تا خطای ناشی از لمس اشتباه را جبران کند و در نتیجه حس رضایت و اطمینان را در کاربر ایجاد کند.

اتصال بلوتوث صفحه کلید فیزیکی با هدست اپل ویژن پرو

اتصال بلوتوث صفحه کلید فیزیکی با هدست اپل ویژن پرو

صفحه کلید فیزیکی

یکی از نکاتی که در جلسه روز سه شنبه به آن اشاره شد، خستگی دست پس از مدتی استفاده از صفحه کلید مجازی شناور در هوا بود. اپل نیز برای این مشکل چاره ای اندیشیده است اتصال بلوتوث روی صفحه کلید فیزیکی با هدست اپل ویژن پرو، می توانید به راحتی با صدای خود در سیستم عامل ویژن تایپ کنید. متن مورد نظر را با صدای بلند بخوانید و ببینید که در هدست اپل ویژن تایپ شده است.

لازم به ذکر است هدفون اپل ویژن پرو همچنین از کنترلر بازی نیز پشتیبانی می کند.

لازم به ذکر است که اپل در رویداد WWDC علاوه بر معرفی هدست ویژن پرو Apple Silicon Mac Pro با تراشه M2 پرداخت. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، روی لینک مربوطه کلیک کنید.